reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Wawka - moja też nic nie chce pic oprócz cyca i kupilam herbatę koperkowa w aptece - bo te granulowane to sama chemia i zaczela mi troszke popijać bo wszystko inne to fe przez to boje sie ze jak odstawie od cyca to mi sie odwodni. Co do nocy - mala jest kapana o 18 i tak o 18:20 dostaje cyca czasem wystarczy do 2 a czasem juz o 22 chce jesc potem je po 5..
 
reklama
anka: ja kaszkę to tak ostrożnie. Tylko przed snem dwie łyżeczki z 30 ml mm robię. Na razie nie podaję więcej bo u nas te problemy z kupkami są i nie chcę zatwardzać małej. Sama się zastanawiam jakie ilości powinny być podawane na tym etapie.
 
Wawka - Młody cyca w nocy,ale wydaje mi się, że budzi się z przyzwyczajenia na cyca, a nie, bo jets głodny. Więc probuje z wodą. Dzisiaj w nocy dostał wody, ale po 15 min znowu się przebudził... Jak nie pomoże, to przynajmniej trochę wody popije, bo w ciągu dnia nie chce, a w nocy ciągnie ladnie.
 
Oj tu to Was chyba nie nadgonie :-D widać forum aż wre :-) my zbieramy się na urodzinki. Postaram się wieczorem zajrzeć i coś niecoś nadrobić.

Trzymajcie się dziewuszki :-)
 
Phel no to siup:-D

Anka jak robię na wodzie to daje owocki, jak na mleku to wtedy nic, ja na razie nie chcę "oszukiwać' i podawać wody, jakoś to do mnie nie przemawia, zresztą próbowałam przy starszych, jak był głodny to i tak za chwilę się budził i chciał mleka i woda nic nie zdziałała , ale to tylko takie moje doświadczenie, chociaz jak była srodowiskowa tak miesiąc temu to mi proponowała żeby podawać wodę, a mój z butelki niet, na razie uczy się pić sok z niekapka, bo mam dosyć łyżeczki

Antek ma angine, i teraz trzeba zrobić tak żeby Olka nie chwyciło, :eek:, taa tylko jak?
jeszcze się z m pożarłam, znowu z niego dupek wyszedł

a margot zazdroszczę wyjazdu, dobrze się bawcie

czekam aż olek się obudzi bo chcę iść z nim na dwór, już 2 dni siedział w domu więc trzeba się przewietrzyć
 
Lenka - też nie chciałam go oszukiwać, ale kiedyś ten żołądek musi zacząć odpoczywać, poza tym,nie oszukujmy się, ale przychodzi czas, że dzieci w nocy budzą się na jedzenie, bo tak się nauczyły, a nie, że są głodne...
To ja robię tak samo z kaszami. :) woda i owoc.Dziękuję.

Zibka - mam niekapek z Aventu Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://ecsmedia.pl/c/avent-magiczny-kubek-niekapek-dekorowany-z-miekkim-ustnikiem-deco-kolor-niebieski-200-ml-6m-scf750-00-m-iext11308719.jpg o taki. :)

Byliśmy na spacerku, niebo ladne, sloneczko przeswituje, ale zimno jak nie wiem... Muszę się zmobilizować, bo bym cale dnie w domu siedziala, a Mlodemu świeże powietrze niezbedne... Codziennie chociaz na chwilke...
 
reklama
Wawka na poczatku to zwykła saga rozcienczony z woda, a teraz granulki daje. Bądź co bądź wszędzie jest chemia i tak i tak... Niestety nie uchronimy naszych pociech przed wszystkim:/ hehe phel ja wczoraj wypilam lampke wina i mi sie w głowie zawrocilo:cool2: tanim kosztem:sorry:
 
Do góry