reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Dzień dobry :-)
U nas piękny dzień lecz zimny. Niestety ale jeszcze nie mogę wychodzić. Szkoda.
Zozzolka: pytałaś ile kosztuje fotelik: najtaniej udało mi się znaleźć za 875 zł. Mąż dziś jedzie kupić. Jeśli chodzi o leżenie na macie to załączam zdjęcie małej jak miała 4 miesiące i za pomocą jakiej zabawki zaczęła nam leżeć i się sama bawić. 2013-08-13 17.44.00.jpg
Może taka zabawka by pomogła. U nas zdziałała cudy.
 

Załączniki

  • 2013-08-13 17.44.00.jpg
    2013-08-13 17.44.00.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 25
Phel ha ha ha masz kaca?? bo ja mam ha ha :-) Dziecię oczywiście zryw m amusi zrobił oo 6 :p a nie ma za karę;-)
ładny dzień ale tez chłodno :/ a na zakupy trzeba iść bo się dziecku królik skończył...
Jeszcze mnie mama katuje śmierdzącą herbatą owoce leśne... jak to brzydko pachnie....bleh....

wawka super zabawka...:-)
 
no to miałałysmy wieczór wypiłąm dwie małe lampki wina a głowa boli ze hoho masakra :eek: predko sie nie skuszę :oo: jeszcze masakra miedzy nogami do tego :cool:
 
Dziekuje za przyjęcie ! :) Tak więc wypada sie przedstawić mam na imię Ola jestem mężatką i mam jedno dziecko o imieniu Vanessa. Mieszkam w górach z dala od mojej rodziny i to jest jedyny minus czasem wielki :wściekła/y: Generalnie siedze całymi dniami sama bo maż pracuje w gastronomii a z jego rodziną za dobrych kontaktów nie mam wręcz praktycznie żadnych..

iza, zozzolka - moja mała też sie pobawi na macie ale na chwile bo zrobi obrót na brzuch i po 5 minutach skrzeczy ponieważ sie jej nudzi ,a jeszcze nie opanowała obrotu spowrotem na plecy...
 
Ostatnia edycja:
mamo-coreczki: ja też niestety siedzę sama w domu. Mąż bardzo długo pracuje. Niedawno temu sprowadziłam się do Wawy i nie mam tu nikogo.Jestem sama jak ten palec :(

Za radą pediatry ze szpitala próbuję nauczyć Michalinkę pić dodatkowo jakieś soki i herbatki. Niestety ale bez rezultatu. Mała nie chce pić nic poza piersią. Tylko wodę do obiadku pije. Czy wy też macie taki problem? Czy wiecie może jak nauczyć małą pić soki i herbatki? Ręce mi już opadają.
 
Wawka u nas tez kidys był problem z piciem:( dawalam sama wodę ,wodę z glukoza soczek i D.. Wkoncu któregoś dnia to było w szpitalu nie miałam nic zeby dac ej do picia i zrobiłam jej Sage z malina i owocami leśnymi i oddałam glukoze i Piła jak ta lala !:) teraz jej daje bobovita herbatke jablkowa z melisa,w sumie to teraz tylko taka pije bo innej nie chce. Ale sporo jej wypija . Najwiecej na noc, przed snem jak mleko dostanie wcześniej. W sumie to sie tak nauczyła ze przed każda drzemka zamiast cysia smoka pije herbatke czasem 120 ml a jak nie chce juz i ma odruch ssnia to wtedy smok i juz spi. Nieraz jak jest pojedzona i ce ja ululac to jest wojna bo ona jeszcze chce herbatke! Kochana musisz próbować do skutku ,po troszeczku co kilka min spróbuj podawac Michalince. Mam nadzieje ze sie uda:tak: mamo córeczki hehe musimy jakiś plan obmyslec dla brzdacow co by im sie za szybko nie nudzilo:) wawki zabawka jest ciekawa:) trzeba sie zaopatrzyć w takie grające cos:)
 
Wawka - my na etapie wprowadzania soczkow dopiero... Jednego dnia wypil 100ml, drugiego już tyklko pociagnal. zobaczymy dzisiaj.

Wodę zaczęlam podawac w nocy (w ciagu dnia bawi sie tylko smoczkiem od butelki) i wtedy ladnie wypije. A przy okazji probujr go oduczyc jedzenia w nocy (dzieci podobno nie budza się, jak sie przyzwyczaja, ze dostaja wodę, nie oplaca im sie budzic podobno).

A probowalas niekapka? My tak podajemy soczek. Z butelki tylko woda i mleko. A jak kupię drugi niekapek, to woda tez bedzie z niego. Zalecenie laryngologa - butelka podawac tylko samo mleko, nawet z kasza lepiej nie.


A dziewczyny - jaką wy konsystencje kaszki robicie? Lenka, wiem, ze Ty z owocami robiłas... Na mleku, czy na wodzie? Ja robię gęstą dość, z wodą i owocem, ale nie wiem, czy dobrze:zawstydzona/y:
 
reklama
Iza: a ta herbatka to taka w granulkach? Bo tylko takie widziałam w sklepie dla niemowlaków. Tylko, że one to mi się zdrowo nie kojarzą.
Anka: to ty nie podajesz piersi w nocy? Kurczę, moja je 4-5 razy w nocy. Muszę też spróbować oduczyć małą jedzenia w nocy. Oj, ciężko będzie :tak:
 
Do góry