reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

izka - jak widzisz, że cierpi to może warto pojechać. ja to w tej kwestii strasznie "miękka" jestem, od razu na dyżur nocny jedziemy, ale fakt faktem mój mało płacze, więc jak już płacze to znaczy, że coś go boli:baffled:
 
reklama
Pscolka dzięki. Ja tez "miękka" jestem. Narazie Lenka spi,jak w nocy dalej będzie płakać to nr ma na co czekać . Tyle ze ja juz poprostu nie wiem co mam robić, ręce mi poprostu opadają :(( nie wiem jak jej pomoc a lekarze z tego co widzę to tez nie wiedza o co chodzi i zganiaja na alergie. A mi sie wydaje ze ona moze mieć alergie ale nie na mleko,tylko na sierść i kurz a oni jej popier.... tymi mlekami. No bo jak zrobic takiemu małemu dziecku test na alergie?! Czytałam ze dopiero mozna chyba jak dziecko ma 3 lata. A takiemu maliszkowi to chyba na oko stawiają te diagnozy a nie szukają prawdziwej przyczyny. Ja wykluczam na mleko bo była na zwykłym i było ok. A przeciez teraz pylki i wogole lata to wszystko w powietrzu i od tego mogła dostać kilka krostek a oni dalej swoje. No brak słów poprostu. Tylko jak tu powiedzieć lekarzowi ze sie moze myli?! To ci powie to lecz pani sobie sama...:/
 
Iza przytulam Was obie. Jak będziesz widzieć, że Lenka się męczy to jedźcie do szpitala.


A Dominisia śpi od 18 i nie wiem czy to już tak na noc... Jedna drzemka jej dziś wypadła i szybciej zasnęła. Chyba jej już nie będę ruszać i będzie dziś dzień brudaska:-p
 
izka nie wiem co ci poradzic, mi jedynie lekarka dała skierowanie na morfo jakby skora sie nie poprawiła IgE i BLE ( tego nie jestem pewna bo nagryzdolone) ale to jest jedynie taki wskaznik i nie wskazuje co jest alergenem, najgorsze ze lekarze nie wiedza , a w sasiednim miescie nie ma jakiegos sprawdzonego lekarza, izka trzymajcie sie i ucałuj lenke
 
izka - a zapisywałaś sobie jakie reakcje miała po którymmleku, bo wiesz historia Wam się wydłuża i wszystkiego można nie spamiętać, anie ma sensu jeszcze raz przez to przechodzić. Spokojnej nocki życzę:tak:
Tasia - mojemu też dzisiaj jedna drzemka wypadła, śpi od18:30:-D a ja sobie czytałam początki na forum, jejku jakie to były emocje. Mam wrażenie że zaledwie garstka z nas dotarła szczęśliwie do celu:-(
 
pscólka kila dni temu tez czytałam poczatki, duzo nicków w ogóle nie znałam choc dosc wczesnie trafiłam na forum,

a moj olo jeszcze nie spi, robił sobie drzemke o 19, bo w południe szalał i nie spał tak jak powinien

dobrej nocy
 
lenka - sporo ników to i ja niestety nie pamiętam :-( ostatnie poronienie (o jakim wiem) na kwietniówkach było bodajże w 18-tym tygodniu. Jeszcze tylko raz żeby mi się udało to będę przeszczęśliwa.
 
Pscolkaja to wogole pamietam ze sie zaczęło od szczepionki. Pozniej był spokój na zwykłym mleku . Jak jej zaczęłam dawac sloiczki do promowania było ok a jak jęk dałam marki gerber to spowrotem cos było nie tak:/ a pozniej znowu jej zmienili na pepti bo stwierdziła ze zabiechalam diety dziecka, było jeszcze gorzej bo ulewala strasznie i zielone kupki a teraz czasem ulwje zaczęła bardzo dużo wody pić i ma nutramigen i te kupki ze sluzem mnie przerażają i płacz i płacz :(( dzięki Kobitki za wsparcie mam nadzieje ze wkrótce wszystko będzie wporzadku z Lenka i wrócimy do normalności ..
 
Lenka współczuję:-( a myślałaś o tym, żeby wrócić do tego zwykłego mleka, po którym piszesz, że nic jej nie było z brzuszkiem? zaufaj swojej intuicji:tak: bo to ty jesteś z dzieckiem 24h na dobę, a lekarz tylko chwilkę poogląda...



u nas też duża nerwowość wieczorem, więc wykąpałam i położyłam spać godzinę wcześniej. Wczoraj wieczorem też był wrzaski i też był wcześniej zmęczony.
A ja już dumam, czy ta nerwowość ze zmęczenia czy może od jabłuszka? Ale to chyba niemożliwe, żeby jabłuszko próbowane ok. południa, dało skutki wieczorem...



Co się dzieje ze smile, polą, phelanią, bishopką?
halo, dziewczyny, jesteś tam gdzieś?
 
reklama
iza testy na alergię wcale nie robi się od 3 lat bo kuzynka robiła prywatnie ostatnio a jej mały ma 15 miesięcy a pediatra mówił że jest za mały a lekarz prywatny jakoś zrobił i się okazało że ma alergię na psa i od tego astmę oskrzelową. Iza a może ona nie toleruje glutenu? albo ta szczepionka jakoś na nią podziałała kurcze szkoda mi was tak chciałabym pomóc
 
Do góry