reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

czekolada my idziemy na ślub i przyjęcie z dziećmi, będę karmiła wg potrzeb:-D Tylko kwestia powrotu, bo Bartek jest grzeczny i spokojny, ale jak chce spać, to robi zadymę - punkt 21 ma być w łóżeczku i nie ma dyskusji:tak:
 
reklama
wiosna - my mierzymy na skroni, bo tam pod skórą są żyły,więc teoretycznie tam powinna być wyższa temperatura niż na czole. Jak byliśmyw niedzielę w szpitalu to termoflashem także mierzyła na skroni
Nef - szczęściara :-D czytam sobie rozwój dziecka tydzień potygodniu i tam piszą, że jak rosną potrzeby energetyczne dziecka to zaczynaczęściej w nocy jeść. u mnie ten etap jest na bank, może i u Ciebie, a to byoznaczało, że właściwy czas na pokarmy inne niż mleczko. U Was 21, a u nasSzymek upodobał sobie punkt 19 na kąpiel. Chcieliśmy go ustawić na po Faktach,ale nie da rady:-D:-D
 
no to tak jak Olek w sumie bez różnicy o której kąpiel ale w przedziale 19-21..ale po kąpieli musowo flaszka, nie ważne ile czasu po ostatnim karmieniu.
 
:) Witam
my również po szczepieniu a co do przespanych nocy Maja śpi od 21.40 do około 2 później 4 następnie do 6-7 około 1,5h zabawy następnie dwie drzemki podrząd po około 45min z przerwą na jedzenie. Co pobudka to karmienie bywają noce że nie obudzi się o 2 i wtedy to udana noc ale ostatnio chyba skok rozwojowy jest bo pobudek raczej więcej niż mniej. A i mam problem z kładzeniem spać bo mała ma akcje że w kółko przekręca się z plecków na brzuszek i niestety jak śpi też tak robi i muszę pilnować bo boję się że się udusi.

A i pytałam o tą szczepionkę wadliwą i jakiś zamęt zrobiłam pytały się skąd wiem że to ta seria że to nie możliwe bo one nie dostały żadnych informacji zaczęły szukać bo jakby tak było muszą podać wszystkie dzieci które je dostały itp. ale babka zaczęła szukać i znalazła że dostały pismo ale tylko z informacją że jak maja taką szczepionkę mają ją zwrócić i nie podawać ale nic więcej. Dla mnie to dziwna była ich reakcja.

Majka też w kółko wkłada wszystko do buźki tak poznaje świat bo ząbków również nie ma :)
A i mała waży już 7760g

A i znów zgłosiłam że mała się tak poci pani pediatra kazała mi podawać podwójną dawkę D3 mam nadzieje że pomoże
 
Ostatnia edycja:
]Szczepienie zaliczone usnela bidulka ale sie zuca przez sen i kopie. jakis zloty srodek dostala na ulewanie do odbioru wieczorem w aptece bo nie bylo. z witamina no wlasnie anezram ja muwie ze daje dwa klikniecia a ona mi ze za duzo i odrazu zucila mi sie do dziecka na ciemiaczko i cos pomacala i kazala jedno a mnie zatkalo bo skas musialam wziac taka dawke no i pierwsze co po powrocie czytam na opakowaniu jak byk jedna dawka dwa klikniecia to 400 jakis jednostek tyle co w szputalu kazali . to co teraz? Wymieklam bo czy jedno nie bedzie za malo zdaza mi sie zapomniec z dzien a teraz to juz zbaranialam..
anezram a to pocenie jak wyglada u ciebie u mnie po jedzeniu z wliskow kapie z tylu glowy szczegulnie czasem rosa na czole
 
ja mam a kapsułkach,musze sprawdzic ile tam jest

nef to sie baw dobrze na weselu

iza i jak z tym mlekiem, co powiedział lekarz

ja dzis w miescie byłam z moja trójca, umeczyłam sie, olkowi kupilam w pepco fajny dres za 30 zł i kompet bluzka spodnie za 20, wygladaja dobrze, mam jedna bluzke która mimo prania nic sie nie zmieniła, zobaczymy jak z tym bedzie, a i kupiłam pomidory, duzo pomidorów, bede robic przecier
 
zozzolka u nas to samo opisałaś to idealnie rosa na główce a z tyłu mokre włoski. Szczególności jak je jak robi jakiś wysiłek czy płacze.
Kurcze to nie wiem czy podawać 2 dawki tyle że ja mam również kaspulki
 
Lenka u nas lipa:// jeju chyba nas znowu szpital czeka:zawstydzona/y: młoda dostała nutramigen ale jest masakra. Dalej marudna, dzwonilamdzisiaj do tej alergolog bo młoda i na pepti i na nutra ciemno zginie kupki a dzisiaj dodatkowo białe bobki ze sluzem i było takich kupek 4 . Dzwonilam do niej i mówi ze to zle i mam jej dawac tylko 1,5 miarke nutra i resztę kleiki ryzowego. Ma jakaś infekcje powiedziała i mam zadzwonić do niej jutro koło 11 . Jest ona ordynatorka szpitala także podejrzewam ze jak sie nic nie zmieni to każe nam przyjechać do szpitala. Ja podejrzewam ze to jakaś infekcja jelitek i jestem normalnie sparaliżowana :(( zobaczymy co nam jutro powie:(( ahh tyle sie wymeczy Lenka ze aż mi serce ściska :zawstydzona/y:
 
anrezam - może dawaj dwie co drugi dzień? ja zostanę przy jednej kapsułce. za tydzień wizyta u neurologa to jak nie zapomnę to podpytam o mojego kawalera.

izka
- naprawdę współczuję. Trzymam kciuki przede wszystkim właściwą diagnozę i szybką poprawę:tak:


zozzolka
- viburcol do 1 roku życia jeden na dobę ;-)
 
reklama
No i właśnie przeczytałam ze biała kupka o konsystencji gliny lub bobkow świadczy o stanie zapalnym lub cos związanego z wątroba ,a ona ma jeszcze sluz w tyc kupkach. I znowu była kolejna chyba juz 5 taka.:(( widac ze ja brzuszek boli. Ah ja nie wi czy sami nie pojedziemy do tego szpitala dzisiaj:zawstydzona/y:
 
Do góry