reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Anka: widzę, że Twoja pasja pochłania Ciebie całkowicie. Śliczenie piszesz o konikach. I nawret znajdujesz na nie czas i chęci. ja na razie swój taniec odłożyłam na lepsze czasy. pewnie dopiero po wakacjach wznowię treningi :)
 
Szczerze Ci powiem, Wawka, że nie ma co odkładać. Tak jak pisałam w artykule, dzięki tym kilku godzinom w tygodniu "wolności" mogę się cieszyć w 100% z macierzyństwa. Mam chwilkę wytchnienia od codzienności i nie czuję, żebym przez to była gorszą matką. Po prostu jestem mamą spełnioną. :)

Jak masz możliwość, to wyjdź z domu i trenuj. Chociaż czasami i nieregularnie. Ale miej tą chwilę dla siebie. :)

A, żeby bylo jasne - całkowicie to pochłania mnie mój synek, a koniki to takie "hobby" i przyjemne spędzanie czasu. Chociaż darzę tę zwierza miłością ogromną. :)
 
anka Hannibal leci na AXN, właśnie obejrzałam finałowy odcinek, buuu...
ale ma być drugi sezon, huuraa!
Mozna tez obejrzeć on-line, sa już dostępne wszystkie odcinki pierwszej serii (13) tylko nie wiedzieć czemu, są tak dziwnie oznaczone 1 - 101, 2 -102 itd.
Seriale | AXN Polska

smile tez mam matowe kafle w łazience i masakrycznie się brudzą, mimo, ze jasne. Codziennie muszę przecierać. Za to na podłodze mam błyszczący parkiet i miesiąc mogłabym nie myć, a nadal błyszczy jak świeżo umyty:-D

Kurcze, tylko jakbym dała takie błyszczące do kuchni, to one mogą być śliskie, zawsze się coś nachlapie wody, a mi już ze 2x gośka tak wyrżnęła głową w kafelki, że ja dziękuję:no:


Myślałam, że może je widziałaś gdzieś na żywo, to byś coś doradziła:sorry2:


Oj, która to już godzina, spać.

Dobranoc
 
Nef - ja mam teraz fronty ciemny dab na dole, czerwone blyszczace fronty na gorze, blaty bezowe i kamienne blyszczace gladkie plytki pomiedzy gora a dolem, a do tego matowa podloge i wyglada ok :))) a gresy blyszczace na podlodze to zalezy - jak pisalam, znajomi maja i nie jest slisko :)

Smile - dlatego przy projektowaniu domu tez wszystko jasne :) cholera mnie trafia jak dopiero co wytarlam a juz znowu trzeba powtarzac...
 
Hej laski,

Was nadrobic jest ciezko:) U nas pogoda piekna upał,skwar caly dzien spedzamy na swiezym powietrzu:)Ogolnie padam przy dwojce naprawde jest ciezko:( tym bardziel Alan jest bardzo absorbujacy,dobrze ze Marceli jest spokojniutki bo bym chyba osiwiala:p

Pscólka -jak ten masaz na brzuch roler co??hehehe pomglo?
Smile-zazdroszcze w projektowaniu domu:) my za rok dopiero kupujemy dzialke czyli za 3 lata czeka tez mnie projektowanie:-D
WAwka-Witaj skad jestes?bo chyba nie doczytalalam.

Marceli juz sobie gada do lusterka ktore zaiwsilam mu kolysce,Alan jeszcze spi bo obudzil sie o 4 rano:cool2:a ja chyba ide sobie kawki zrobic bo taka ospala jestem...nie chce mi sie dzis opalac ide na solarium bo jakas taka blada jestem:) ogolnie nie lubie tak lezec na sloncy bezczynie no chyba ze jestem na Majorce:-D:cool2:Ide pranie wstawic bo troszke sie go narobilo:)

Jak dobrze pojdzie pojedziemy nad morze z M i dzieciakami pod koniec lipca wiec troche sie odstresujemy:)
 
dzień dobry :-)

u nas już parno... kolejny letni dzień... pamiętacie jak rodziłyśmy była zimowa wiosna i tęskniłyśmy do ciepła i słońca...

widzę, że temat spania dzieci - Mania pięknie przesypia noce, w dzień po każdym jedzeniu energii starcza jej na godzinkę półtorej potem idzie na ok 45 min. drzemę... w zależności od tego ile zjadła poprzednio albo od razu ją karmię albo jeszcze chwilę się pobawi... zdarzają sie dni że w dzień pośpi ciurkiem 2 godziny - zawsze wtedy się dziwie ogromnie i co chwilę sprawdzam czy wszystko ok :-D są też takie dni gdy krótsze drzemki nie są po każdym jedzeniu... no i nie zawsze te krótkie drzemki wpisuje więc mam zakłócony wykaz snu...

co do wystroju wnętrz... my lubimy ciemne podłogi i drewno... niestety jak wspominacie - oznacza to ciągłe sprzątanie więc znaleźliśmy kompromis i w mieszkaniu mamy panele, które muszę przyznać pięknie maskują brud. :-D jeśli chodzi o dom to jeszcze nie mamy nic wybrane, zamówione, tylko wstępnie... dziś podpisujemy umowę przedwstępną... trochę się stresuję...

a wracając do dzieci - moja córeczka się przemieszcza :-D było tak że jak ją położyłam na macie na kominie z kurką to tam była aż ją wzięłam... teraz komin jest tylko punktem startowym a dziecko zwiedza caaałą matę :-D

Anka - pięknie napisałaś :-) i absolutnie się z Tobą zgadzam... trzeba mieć odskocznie. trzeba czasem się zresetować. ja raz w tygodniu idę na basen...

Zibka ja pierwotnie chciałam czerwone fronty... strasznie mi się podobają :-)
 
witajcie porannie, u nas już ciepło ;-)
jadąc w taki upał autem włączacie klimę czy uchylacie okno?
a co myślicie o nauce pływanie dla maluszka, są już od 3-go m-ca :tak:
 
Hej.u nas narazie 24st ale rewelacji na dworze nie ma:/ siedzimy z młoda na balkonie ona sobie drzemie a ja sie nudze:eek: hehe. Biała kuchnia mi tez sie podoba ale mogę jedynie pomarzyć. No chyba ze kiedyś ... U nas Lenka budzi sie raz w nocy . Także moznasie trochę wyspać ale ja jestem typem spiocha i tak sie nie wysypiam:sorry: no i sie zbudxila:shocked2: ja tez sie zgadzam ze trzeba mieć czas dla siebie . Trochę wytchnienia o codzienności ,zadbania o siebie. Wtedy jest wiecej energi do działania :-) Hehe dla mnie taka krótka chwila np to wypicie kawy i papietos na powietrzu. To jest tylko moment ale dużo daje.
 
reklama
Do góry