reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ja tez jestem ciekawa ile Lenka juz wazy :) wagi niestety nie mam (aż wstyd) i dopiero sie dowiem ile młoda wazy w przyszłym tyg u pediatry. Dziewczyny ja mam pytanie,takie nietypowe trochę:/ bo jestem juz ponad 2 tyg po porodzie i od 2 dni juz nie krwawie:confused:i nie wiem czy to jest ok:dry: moglybyscie powiedzieć jak jest u Was mniej wiecej?!
 
reklama
Nef mój Kuba urodził się z wagą 3690g na wyjście ważył 3420, a 11 dni po wyjściu ważył 3875g, więc pediatra powiedziała że jest ok, teraz myślę, że już wolniej tyje ;-)
my też jesteśmy tylko na cycu, brodawki już się w miarę zahartowały, ja z kolei czuję który cycek był opróżniony a który pełny ;-) mam tylko nadzieję, że mi nagle laktacja nie ustanie, ale to chyba czasem jest niezależne...
iza ja przestałam krwawić po 12 dniach od cc, i wydaje mi się że każda kobieta ma inaczej, ale 2 tyg to chyba norma

słuchajcie odparzyła nam się pupka, czy sam sudokrem i wietrzenie wystarczy?
 
margot- ja bym polecila alantan plus albo poprostu make zimniaczana sudocrem bardzo wysusza skóre,i uzywam go w skarjnych przypadkach...(np jak inne kremy nie daja rady,lub jak nie mam innego pod reka:-)dla takiego maluszka polecam cos delikatniejszego:p
 
Phel ja również z tych , nie karmię już praktycznie piersią, pokarmu mam tyle co kot napłakał i Mały jest częściej głodny i nie nadarzam z produkcją , która jest znikoma, w praktyce to wyglada tak, że 2 góra trzy razy dziennie uda mi się podać odciągnięte reszta to bebilon... kosztuje mnie to tyle stresu, ze rozglądam się za czymś co zahamuje laktację, polecacie coś???

margot na odparzenia polecam bepanthen, sudocrem jeszcze bardziej wysuszy:zawstydzona/y:
Iza nie ma reguły , ja nadal krwawię, ale jest to znikome plamienie

Pozdrawiam:-D
 
Witam...

wiec jestem w domu nadal w dwupaku..

1 maja zgłosiłam sie na oddział...zrobili ktg , usg...nastepnego dnia zaczeli wywoływac porod skurcze piękne az sie poloozna zdziwiła ze ich nie czuje ..pobrali krew do znieczulenia i przyszedł obchod okazało sie ze do porodu bierze sie date z 1 usg a tam bylo 14.05. no wiec przerwali wywoływanie stwierdzili ze rozwarcie na palec a szyjka gruba...
poszłam spowrotem na sale sie popłakałam oczywiscie bo ile mam siedziec jeszcze a miałam nadzieje ze tgo dnia ujrze Patryka juz :(
wieczorrem zbadali wody ze niby czyste i ze ten termin 14.05 to tak moze własie byc.
Wiec Wczoraj wypisałałm sie na własne zadanie oczywiscie wbrew zalecenioniom lekarza, ale do szpitala mam 5 minut a pozatym nic sie nie dzieje wiec do 14.05 nie bede kisic sie w szpitalu.
Za tydzien mam sie pojawic na oddziale juz do konca ciazy.
Oddział tak zbudowany jest u nas ze w sali dla oczekujacych na porod słychac wszystkie krzyki z bloku porodowego normalnie te krzyki psychicznie człowieka wykanczały ..

wiec tak to u mnie wyglada.. :(


pozdrawiam
 
reklama
Wietrzenie, jak najbardziej. Jak juz takie mocne odparzenie to ze dwa dni sudocremem bym chyba traktowała pupe. a później maścią z witaminą A np. najtańsza chyba.

co do połogu, ja mam przerwy, czasem plamię jeszcze, a w upał to potrafi jeszcze polecieć a już 3 tyg. i jeden szef mi jeszcze został. :baffled:


aisak_85 dobrze, że się wypisałaś, nie ma co leżeć tyle czasu. no chyba, że można liczyć na kase z PZU to jak już się męczyć to wiedzieć za co ;-) będzie dobrze. przynajmniej próbę oxy masz już za sobą. a do 14-go może samo się rozkręci :-) za co trzymam kciuki bo to najlepsze wyjście :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry