reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

iza ja tydz temu piekłam drozdzowe z jabłkami i jadłam a teraz chłopakom zrobiłam takie bezowe ze smietana a sobie własnie zwykła babke tylko bez polewy
 
reklama
Lenka no wlasnie u mnie z jedzeniem jest probken bo mloda ma kolki:/ a ja nie wiem juz co moge jesc a co nie:/praktycznie to nic nie jem. Z zup to tylko rosok albo krupnik:/ z drugim daniem tez jest problem:/
 
Phel ja karmię tylko mm. U mnie późno pojawił się pokarm, bo dopiero koło 5-6 doby, poza tym za duży stres wywoływało u mnie uczenie się przystawiania do cycka. Dlatego postanowilam, że zostanę tylko przy mm.
 
Phel ja karmię tylko mm. U mnie późno pojawił się pokarm, bo dopiero koło 5-6 doby, poza tym za duży stres wywoływało u mnie uczenie się przystawiania do cycka. Dlatego postanowilam, że zostanę tylko przy mm.

ehhhh dobrze nie ja jedyna;) Powiedz mi kochana ile razy w nocy budzi sie Tomuś?i ile zjada moj zjada 140ml fak jest straszy o 2 tyg ale sporo je...
 
no my karmimy co 3h, czasem trzeba go budzić, ale częściej to on budzi nas na karmienie. Zjada 90ml, bo dzisiaj 9 doba.
 
witam

a u nas tylko cycuś:tak: nie wiem czy mam dużo czy mało mleka, bo już nie ściągam laktatorem, ale młodemu najwyraźniej wystarcza, bo sama muszę go budzić na karmienie.
Nie mam już takich twardych piersi jak podczas nawału, ale czuję jak do nich mleko napływa - takie specyficzne mrowienie. Czasami dziecko opróżni tylko jedną pierś, a przy następnym karmieniu obie wydają się takie same - że mają tyle samo mleka, więc muszę pamietać, którą teraz karmić.
Acha, i u nas mleczko leci przez nakładki... bez nakładek też jadł, ale trochę się denerwował, zanim udało sie dobrze chwycić, więc ja też się denerwowałam. Może spróbuję zrezygnować z nakładek za jakieś 2-3 miesiące, jak już brodawki się wyrobią.



A jak przybierają wasze dzieciaczki?
Ja się troszkę zestresowałam, bo 11 doba, a tu dopiero odrabia wagę urodzeniową, jeszcze brakuje 20-30g:baffled: Pociesza mnie tylko to, że Gosia dopiero ok. 20 doby odzyskała wagę urodzeniową, ale z nią to mieliśmy kłopot wagowy...
 
reklama
Nef u nas waga urodzeniowa dopiero w 3tyg została odrobiona. W szpitalu mi mówili, że na cycku wolniej dzieci przybierają. Średnia 20g na dobę jest normą.
 
Do góry