reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Cześć! Przepraszam, że tak rzadko się odzywam, ale jakoś tak wychodzi samo z siebie - w pracy praca, a w domu też ciągle coś robię lub spędzam czas z mężem.

Pojawiło się pytanie odnośnie pracy. Ja mam lekką, biurową więc praktycznie powinnam do niej chodzić tak długo jak mi dzidzia pozwoli, ale z drugiej strony .... już teraz nie chce mi się niesamowicie! W ogóle nie umiem się skupiać na robocie, a te wszystkie papierki wydają mi się totalnym bezsensem w obecnej chwili... Zresztą na razie nie marudzę, zobaczymy jak to będzie, gdy dopadną mnie mdłości i inne rewolucje.

olk86a trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo! Na pewno wszystko będzie dobrze :tak:

krolewnazmarcepana faktycznie kosmiczna ta kwota za badania!!! Jeśli ode mnie tyle zawołają, chyba prędzej zawału dostanę niż zapłacę... :baffled:
 
reklama
KatarzynaSw także mam zaparcia pije wodę z cytryna i miodem nad czo pomaga zarówno na zaparcia jak i na mdłości;). Kuc sobie także chlebek zbożowy i jedz z duża ilością pomidorów.Mam nadzieje że Ci przejdą wiem jakie to uciążliwe. Ja po okresie zatwardzenia ma teraz rozwolnienie.:baffled:
 
a mi i mężowi zawsze wyjdzie ta sama liczba :p bo on urodził sie 2 dni po mnie i tylko wtedy by sie różniło jakby dziecko poczeło sie dzien po moich urodzinach czyli dzien przed jego ;D haha

U nas tylko wtedy byłaby większa równa liczba, gdybyśmy wstrzelili się w grudniu, albo styczniu, bo rocznikowo jesteśmy z tego samego, ale ja z lutego a mąż z listopada, więc...:-D

t
moje wszystkie ciaze byly planowane wiec zawsze sie ten folik wczesniej pojawial

kochane a jak u was z waga??
u mnie też folik przed brany przez 4 m-ce, bo planowane, pierwsza też była planowana, ale nie aż z takim rozmachem, tzn bez prowadzenia kalendarza, obserwacji itp, to i folika nie brałam :sorry2:, a co do wagi...utowrzony został odpowiedni wąteczek a pro po naszej wagi ;-)

ja waże codziennie mniej hahaha :p :D tak jak w I ciaży ;d
pozazdrościć, ja całkowicie jak w pierwszej z dnia na dzień coraz więcej :dry:
 
Cześć :) witamy serdecznie kolejne mamy :) gratuluję udanych wizyt! za dzisiejsze wizyty kciuki zaciśnięte &
perelka86 u mnie było widać pęcherzyk 7mm pod koniec 4 tygodnia
olk86a moja koleżanka miała krwiaka na początku ciąży, cały czas plamiła dostałą tabletki i krwiak się wchłonął także bądź dobrej myśli :) oczywiście dzidzia urodzona w terminie :)
zonqa je też tylko folik i jeśli wyniki będą dalej ok to nie zamierzam dodatkowo łykać witamin
pamuk_prenses dołączam do grona rocznikowego naszego i dzieci ;)
klaudoos a mi wychodzi raz chłopiec raz dziewczynka zależy z jakiej strony ten chiński kalendarz bo na różnych stronach widziałam niby chińskie ale każdy inny ;D a z tego do którego jest link wychodzi dziewuszka i mi się też tak wydaje że będzie druga córa :)
dotkass o tej metodzie krwi jeszcze nie słyszałam.. :) ale szybko przeliczając też dziewczynka :D
Miłego dnia :)
 
Pianka, no właśnie, ja tak sobie myślę, że jeśli już w coś wierzyć to w to co się chce :-D wiecie niby jak wyliczam trójkę dzieci mojej siostry, to w każdym przypadku byli w tym samym wieku krwi w czasie poczęcia, a mają dwóh chłopców i dziewczynkę...szukam w głowie przypadków wykluczających tą regułę, gdy kobieta starsza wg krwi a jednak rodzi się chłopiec i nie mogę znaleźć :dry:
 
hej dziewczyny:) ale produkcja ale fajnie jest co pisac:)

cytrusik tak jestem juz po terminie @

Ella jelita mi zaczely bardziej szwankowac gazy czuje tak mi przez to twardnieje brzuch i wzdecia mam to jest straszny bol dodatkowo mam jelito drazliwe wiec nie raz mnie goni do wc macica nie bol az tak ona mnie jedynie jak na @ mm bole te jelita mi dokuczaja hmm jesli mozna brac espumisan i ulgix to bede musiala to kupic moze si euda unikam nawet potraw ktore to powoduja ale nie wiem czy ciaza nie powieksza choroby a powiedz mi jak bierzesz? dziekuje bardzo za informacje sa mi bardzo cenne::)
Tez bola cie te gazy i wzdecia?

pamuk_prensens notka witamy Was:)

olka86a moja kolezanka miala i sie wchlonal ale musiala lezec bedzie dobrze zobaczysz:)

klaudoss mnie macica wlasnie dol podbrzusza nie boli jedynie u gory a zalatwaniem to zawsze mialam ptoblem ale nie zaparcia tylko do drugie odbyt mnie nie kluje musze byc dobrej mysli:)ps mi tez z chinskiego wynika chlopczyk;)


Oliwka 36 witam:)

Pianka czyli u mnie juz w sobote i mozna bylo zobaczyc:)

Dziewczyny w jakiej pozycji spicie? bo przez te problemy jelitowe to najlepiej mi na brzuchu jest...


 
perelka86-mi najlepiej na boku sie spi:) W ogole zawsze kladalm sie pozno spac (ok, 1 w nocy) a teraz o 10 jestem w lozku i ledwo przeczytam pol strony ksiazki i...spie.... Czy wy tez jestescie az tak spiace?

Moj brzuch jest tak napecznialy i wydaje mi sie ze strasznie chyba tyje choc jem tyle co zawsze. Mam problem z dopieciem spodni a to 7 tydzien dopiero-u was tez tak jest?
 
Ale produkujecie ;)


Mnie też piersi nie bolą, lekkie mdłości czasem tylko.
Ja folik zażywałam we wszystkich ciążach i teraz też. Lek kazał na przemian z wit jaden dzień folik jeden wit.
Co do kalendarza chińskiego to ja miałam jeszcze inny niż te tu i wszystko mi się zgodziło i znajomym też.
 
reklama
Do góry