reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

To jest dziwne bo Seba miał zęba jako 7-miesięczne bobo ale zaczął chodzi jak miał 16 miesięcy.. nie raczkował tylko skakał i tu jest różnica bo Mila raczkuje i myślę że szybciej zacznie chodzić bo jak stoi przy tapczanie to pydki już do chodzenia podnosi..

Laski żal ale jak się nie ma co się lubi.. a może teraz chce się wykazać że na premię zasługuje :-)
 
reklama
Tysi tez gratuluje!

O mamo, moje dziecko chyba wcale nie zamierza zasnac! Probowalam ja uspic,a ona najadla sie i zaczela fikac. Teraz polozylam ja w lozeczku,to juz stoi i kwiczy. Ale jak wyjde z pokoju, to jest placz. Ale nie ma co sie dxiwic,bo o 17 doiero wstala. Niestety nie zaesze sie ja da przetrzymac.
 
Aneczka, ciesz siw, przynajmniej Cie nie gryzie :-) a tak serio, to spokojnie, ma jeszvze czas.
Cucu, bo zabki Gaby sa bardzo unikatowe. Chyba jako jedyna ma w takich miejscach :-)
 
no szkoda jej szkoda, ale mus to mus
pewnie, że się stara, żeby wypracować premię za styczeń, a jest barrrrrrrrdzo ciężko :confused:
i powiem Wam, że mi na jej miejscu by się chyba nie chciało, pewnie straciłabym motywację... a ona od razu po tej rozmowie i tak dzwoniła do klientów :-) ma u mnie "+" za zaangażowanie ;-)
boliwia a za co gratki dla Tysi? ;-)
 
Boliwia, Tysia Mitaginki jeszcze tak miała, ale już jej jedynki górne wyrosły. Śmiesznie to u Gaby wygląda, szczególnie jak na plecach leży i się śmieje, np jak ją przewijam to wygląda jak taki mały wampirek, bo już sporo tych dwójek górnych wystaje :)
 
Mitaginka-zabkow, ale widze,ze za pozno chyba ;-)
Cucu tak,ale chyba zadne dziecko nie mialo najpierw 4 zabkow na dole ;-)

A Oliwka jeszcze kupe walnela i zasypia przy cycu
 
Mitaginka, jak już jej zawiążę to tak jakby ich nie czuła i o nich zapomniała :) Najczęściej ma na czubku głowy kucyka, bo jej w oczy wchodzą włoski. Albo spineczkę. Tylko spineczek jeszcze nie kupiłam ładnych i przypinam jej moją czarną :p Ale lubi bardzo jak jej wpinam spinkę, bo z wiązaniem kucyka to ciężko czasem. Ucieka mi wtedy i ja ją czasem przez to pociągnę za włosy.
 
jak ja bym chciała już spinkę wpiąć.. a tu ni ma w co :szok: ale czasami zakładam jej opaski bo mam 2 przecudne..

boliwia - mam nadzieję, że mała już śpi i masz wolne na bb
 
reklama
Do góry