reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
no a rozmawiałaś z nią szczerze o tym,że masz podejrzenie,że Tysia za dużo śpi i wpływa to na jakość nocy ( przepraszam,ale mi sie wydaje,że pobudki macie z innego powodu:* )
 
eywa pobudki są na pewno związane z cycem, ale to że zamiast zasnąć o 20:00 zasypia o 22 albo budzi się o 4 i nie chce spać, albo że cały dzień jest spiąca i trze oczka to już z tym, że teściowa pozwala jej spać nie wiadomo ile w ciągu dnia. Na początku jawnie się przyznawala, że Martynka śpi 3 razy po 2 godziny i że jak tylko zaczyna się przebudzać to ona ją buja nadal w wózku, żeby nadal spała. Wtedy M. z nią rozmawiał... i niby od tej pory już śpi mniej. Tylko dziwi mnie to, że teściowa codziennie przynosi sobie 2-3 gazety i potem mi je zostawia, bo już przeczytała... Ciekawe, kiedy je czyta... jak mała śpi, bo jak nie śpi to nie ma szans...:confused:
 
no to może niech konkretnie mówi ile i o której spała a nie ogólnikowo,że mniej czy więcej, albo niech wróci do zapisków, no jakby Natka spała w dzień 6 godzin to też bym niewesoło miała:szok:
 
Witam z rana
Mitaginka - a jak powinny wyglądać drzemki Tysi?? bo nie rozumiem :-(
Asia śpi 3 razy dziennie po ok 45 min lub 2 drzemki po 2 godziny a w nocy budzi się 2 razy i to generalnie z głodu.

u nas zęby następne idą- jeszcze nie wiem które ale ślini się aż bańki robi i tylko z cycem w buzi śpi więc jutro pojutrze będzie jakiś ząb .
Przed chwilą zaczęłam robić obiad i miałam otwarty zamrażalnik a w nim siatka marchewki z groszkiem własnej produkcji więc otwarta. Asia sobie otworzyła i jadła tą marchewkę ale minę miała niezłą.
 
Hej babki

Ja juz samotna, cala rodzinka wyjechala i zostalismy sami.
Co do snu to my dzis nocke bez butli mielismy. Wstawalam wprawdzie trzy razy coby smoka odnalezc ale dobre i tyle ze nie wcinala.
Jakis kiepski nastroj mnie dopadl...wrrrr...cos sie ten rok kiepsko zaczyna:dry:
 
mitaginka, na pewno musi teściowa czytać jak Tysia śpi, bo ja nie jestem w stanie nic przeczytać przy Gabie. Przecież dziecko od razu się rwie do gazety. A dwie gazetki przeczytać to troszkę czasu zajmuje. Moja mama tak robi pilnując dziecka rocznego. Jak się przebudza to ona go na ręce, kołysze aż dalej zaśnie i ma spokój.
 
reklama
hej :)

ja znowu tylko o tym samym.. w kolko.. bo to mi sen z oczu spedza i nie moge przestac o tym myslec.

maly rano obudzil sie, zrobil wielka kupke (dosc twarda, normalna, czyli mega smrod :D). wszystko ok. kupilam wczoraj bebilon pepti 2 i dalam dzis kontrolnie rano 4 miarki (120ml). maly wypil ze smakiem. niestety! nie minelo kilka minut a ten dostal takich skretow, plakal, robil sie czerwony, kupa az strzelala w pieluszke. baki szly przy tym straszne, maly poplakiwal jeszcze dobra godzine. to bylo 3h temu i juz 5 kup zrobil, jedna gorsza od drugiej! po prostu czysci go, skreca, pupe juz ma odparzona. czyli znowu to samo co przy zwyklych mlekach!!! nic lepiej! a nawet gorzej, bo przy tych zwyklych mm czas od spozycia do biegunki byl duzo dluzszy i nie az tak gwaltowny, zeby mi dziecko z bolu plakalo..

dzwonilam do lekarza swojego (ktory to wlasnie polecil mi wczesniej nabyc niskolaktozowe i zapodac mu na probe) i mowi, ze skoro tak, to widocznie maly jest raczej uczulony nie na laktoze, a na jakis inny skladnik tego modyfikowanego sztuczydla.. i ze jakby byl uczulony na laktoze, to po tych kaszkach mlecznych, ktore spija ze smakiem w ilosci ok litra na dobe i wiecej, tak samo by go czyscilo.

i jestem w punkcie wyjscia. w kazdym razie uspokoil mnie w sumie, bo mowil, zebym nie obawiala sie, ze dajac mu mleczno-ryzowe kaszki wyrzadzam mu krzywde (bo rozumowalam na zasadzie - skoro jest uczulony na mleko to moze kaszki mleczno-ryzowe mu szkodza, choc nie ma objawow, bo moze ten ryz z kolei powstrzymuje te biegunki). mowil, ze mam mu dawac bez oporow same te kaszki, ten deserek gerbera z twarozkiem, skoro nic mu nie jest po nim nawet 3 razy w tyg, i sinlac wprowadzic do diety. tego jeszcze nie probowalam ;) ech mowie wam, niewiarygodne to moje dziecko :/ tylko co ja zrobie teraz z tymi wszystkimi mlekami ;) hipp, bebiko, humana i teraz pepti 2 mam otwarte i zuzyte po 4 miarki z kazdego :D ale ulga, ze nie musze sie martwic o te kaszki!..

a, i mowil, ze te zmiany, co ma na buzi, tez raczej nie od tych moich kaszek, ze skoro daje je od 3 miesiecy to mialby je od dawna, albo ze przynajmniej ciagle tak samo, odkad wyszly, lub bardziej. a one sie nasilaja tylko po tej mannie z bobovity, wiec ja mam tez odstawic. w sumie od kilku dni nie dalam juz jej i znowu buzia lepsza.

czyli objawowo po prostu mam z nim postepowac. ufffff... no i czekam na wyniki tych testow..
 
Do góry