reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Aneczko ciasto mega wypaśnie i wystarcza spokojnie na całą blachę i ładnie wyrasta :) ja lubię pizzę na grubym cieście i to jest dla mnie zaje...biaszcze :-D

Nati to tak jak Adi z fortepianikiem :tak: zdolniachy z nich :)

wkurzyłam sie bo w sobotę wigilia, a jutro mi przychodzi koleś wymieniać okap... noe nie ma kiedy tylko jutro jak ja mam tyyyle roboty, dobrze, że mąż bedzie w domu, bo inaczej to bym sie wku...wiła i kazała kolesiowi sprzątać :angry:

Mitaginko nawet nie jest tak żle z rodzinką :) co do zupki to na blogu jest książka kucharska z przepisami świątecznymi, jest tam fajny przepis na grzybową :)
 
Witam się i ja !

Normalnie zawisły nade mną czarne chmury :-(
Najpierw kuzynka urodziłam martwe dziecko a dzisiaj co znowu smutna wiadomość koleżanka jest w ciąży pozamacicznej, bardzo wczesnej i czeka ją zabieg :-(

Jestem taka rozbita, smutna ! I dziękuję bogu że mam zdrowe dziecko !

Filipek ma już 6 zęby, w nocy budzi się raz na jedzenie, jest KOCHANY !

Nie mam weny do pisania więc kończę, jutro wyjeżdzam i do poniedziałku mnie nie będzie.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :-)
 
a ja jestem pomiędzy tym co pisze baby a tym co 7axe7, z jednej strony tak ją mocno kocham,że jak pomyślę,ze spowoduje jej płacz, jak będzie jej bardzo źle jak ją odstawie to ryczeć mi się chce już teraz, a z drugiej wiem,że ta sytuacja prowadzi donikąd...
jankesowa jest po staremu, nie zmienia się nic, nawet juz nie piszę o tym bo ile można wam się wyżalać
nati teścia poprosiłam przyjechał do mnie w mieście i zabrał, ja wybrałam i zapłaciłam;) już ubrana:)
Aneczkaaa wiesz, nie był zbytnio mokry od spodu,ale ,że mamy ałe baaaaaardzo mieszkanie i nie dałoby się po nim nie chodzić to mąż wywiózł do mieszkania teściów, jutro chyba przywieziemy jeśli wysechł
apropo spania, Natka poszła spać godzinę temu i 4 pobudka
 
7axe7 taK budzil sie tak Gracjan spiac z nami ale tez i spiac z nami spal ladnie byl poprostu taki etap w jego zyciu ze spal w nocy gorzej ale to mienelo
eywa- hmmm nie mysl w taki sposob ze ja skrzywdzisz bo krzywdzona jest teraz jak jest glodna. Jak bedzie plakac to ja przeciez przytulisz wy calujesz itp wiec nie bedziesz dla niej tyranem. Ale to juz Twoja decyzja jest. Odstawienie od cycka to nie jest odtracenie przeciez dziecka.
mercedesss--- tuleeee ehhh cale zycie...
 
[h=6]dziecko szaleje nawet jej założyłam rajstopy co by nie zmarzła ( śpi w samym body) pielucha oczywiście nocna ja pod kołdra, pogoda paskudna. wrrr wypadałoby zrobić śniadanie ale mi się nie chce :([/h]
 
Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w swoje dłonie, wspomnij w wieczór uroczysty chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Ciebie kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z Tobą dzielę.


Julia z Gracjankiem....​
 
reklama
Witam Was wszystkie ciepło :)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chciałam złożyć Wam i Waszym rodzinom wszystkiego najlepszego na te zbliżające się święta i Nowy Rok :) Niech dzieciaczki zdrowo sie chowają i spełnią się Wasze wszystkie życzenia.

Przy okazji - niestety moje dziecię nie daje w ogóle spać, tzn. pobudki w nocy co chwila i jak nie ma "cyca" to nie ma szansy żeby zasnął, więc w pracy chodzę jak zombi a wieczorem jak to tylko możliwe to szybko do łóżka na małą drzemkę (o ile zdarze zasnąć przed jego pobudką).I nie mam pomysłu co zrobic, zeby było inaczej :( Właśnie wczoraj przebił się mu drugi ząbek, a poza tym wszedzie go pełno.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry