reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

„A słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas.
I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony
otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy”
Ewangelia Jana 1,14​



To pierwsze święta spędzane z naszymi kochanymi, wyczekiwanymi dziećmi. Rok temu w dwupaku a teraz z:


a pełzającymi

b kroczącymi

c siedzącymi

d wszystkie z powyższych

e inaczej nie sklasyfikowane


maluchami. Czas leci i doceniajmy co mamy!



Życzę Wam kochane kwietniówki spokoju, miłości i radości. I nie tylko przez święta. Oby wszystko co zjemy się pięknie strawiło i dzieciom karmionym cycem nie zaszkodziło.
 
reklama
Witamy i my
Kochane cioteczki wesołych radosnych świąt. bez kłótni z mężami i teściowymi!!!


u mnie juz polowa choinki rozebrana przez koty tj 1 kota ( bo drugiego wywaliłam z pokoju) i dziecko!!!
no wiedziałam ze tak będzie ale tak szybko?????
radocha z choinki nie ziemska, ciągły śmiech i takie krzyki podniecające.
Aneczka- ja też nic nie robie, wigilia u rodziców pierwszy dzień świąt u teściów więc po co mam cos robić??? tylko sałatkę zrobimy tj mąz zrobi ale to już jutro nawet :):)
 
Nati – no nieźle.. ja myślałam że to dzieci będą ściągać bąbki ale koty?? dobre :-) no i że mąż robi sałatkę – fiu fiu ja mam nadzieję, że teściowa da nam sałatkę i coś jeszcze na śniadania. W pierwsze święto pewnie na stary rynek na spacer pojedziemy (jest "żywa" szopka i super plac zabaw) po wyżerce ale nie łudzę się że spalę nadprogramowe kalorie..
 
mój małz gotuje i to bardzo dobrze i nawet lubi mówi że w kuchni odpoczywa :)
wczoraj jak choinkę ubierałyśmy to proszę go aby lampki wieszał a on ze nie umie bo on w święta to w kuchni zawsze był a choinkę tata ubierał hahahaha
fajna taka żywa szopka muszę poszukać może i u nas gdzieś jest.
kot zawsze mi rozbierały choinkę to w końcu drzewo na które trzeba wskoczyć i pobawić światełkami itp.
 
u nas +4, mała sie obudzi to na spacerek lecimy :):)
no tak chwała dla teściowej :-D:-D albo dla teścia który "uciekał" w kuchnie aby żony nie słuchać. ważne że Marka nauczyli gotować ja go trochę przeszkoliłam na swoją ostrą ale bez soli i tłuszczu kuchnie i jest już super
 
Dziewczyny, tak czytam te życzenia i aż się popłakałam. Rok temu głaskałyśmy jeszcze brzuszki, a dzisiaj jest pierwsza Wigilia naszych Maluszków! To jest po prostu piękne!


Życzę Wam pięknych, magicznych świąt,
Dużo spokoju, ciepła rodzinnego
oraz tego,
żeby te święta na zawsze zapadły nam w pamięć!

 
reklama
U nas też juz po wigilii i dodam że była udana... Prezenty zaskakujące... A Natalka zadowolona i jeszcze nie śpi :szok: i bawi się uczoną słuchaweczką :-) Pozdrawiam i życzę mile spędzonych chwil z rodzinką... Ja też wspominałam dziś brzuszkowe zeszłoroczne święta :-D papa:-p
 
Do góry