reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Teściowa chciała tylko sie spytac czy jest u nas jej półmisek, nawet o małą się nie spytała!!! no mam jej dość. i w dodatku nie wiem teraz co robić jechac na święta tam czy nie??? powiedziałam że pojadę jak przeprosi lub jak się odezwie niby się odezwała ale tylko po półmisek. no nie wiem
 
reklama
jestem w szoku moje dziecko śpi do tej pory już ponad 2,5 h zasnęła przed 16 nigdy mi nie spała dłużej jak 1,5h no na spacerze ale w domu nigdy ciekawe do której będzie teraz rozrabiać.
a ja z tego wszystkiego wysprzątałam łazienkę czego nie cierpię robić płyteczki wypucowane się pięknie błyszczą ::-)
7axe7 Michalina piękne imię było też w naszych typach wybieraliśmy na literkę M żeby było MM ,ale że mamy długie nazwisko to zostało na Maii.
 
Nati – super że kupa się pojawiła i ciekawe czy będzie kolejna :-) co do teściowej ja bym poszła – rodziny się nie wybiera i nie ma co się kłócić.. takie święta że łączą i taką a nie inną teściową masz i tolerować wypada akceptować nie koniecznie ;-)


akkm – też nie lubię tej lataniny.. okres świąt kojarzy mi się ze sprzątaniem, gotowaniem, zakupami, wielkimi przygotowaniami a potem padasz na ryj i żarcia połowa nie zjedzona.. no jakoś nie lubię.. znaczy jeść lubię ale ta cała otoka to trochę nie moja bajka... cenię za religijną kwestię i spokój rodzinny. no i zazdroszczę wypucowanej łazienki..


7axe7 – też na naszej liście Michalina była obok Marceliny, Małgorzaty i Majki


wyprasowałam 2 pralki, nieco kuchnię ogarnęłam i zajmowałam się Małą.. gdzie to dziecie leżące w leżaczku?? pełza to to po całej chacie, dym kręci i do zakazanego owocu czyt. kabli ciągnie.. wykąpana, napojona zasnęła.. mobilizuje siły na czytanie bajki młodemu i ogarnięcie dużego pokoju.. nie wiem czy podołam tylu obowiązkom.
 
cześć Kochane!
Wczoraj nie pisałam, bo siedzieliśmy z siostrą i jej narzeczonym i nie odpalałam w ogóle kompa.
Dali z Tysiulą radę, ale powiedzieli, że poki co nie chcą mieć dzieci :szok: stwierdzili, że im więcej z nią przebywają, tym bardziej zmienia ich wyobrażenie o dziecku ;-) no i śmiali się, że standardowo to jest jedna osoba (mama) i 3 dzieci, a u nas to by się przydało 3 dorosłych do jednej Tysi :-D

baby jak mama? dajesz radę? ;)wybaczcie, że nie odpisuję, ale ledwo co nadrobiłam, a teraz jakaś kolacja, mycie i do łóżka. Jeden dzień nieobecności na bb i już trudno wszystko spamiętac, wszystkim odpisac itd. W temacie nocy bez zmian. Kupy za to już ok, w ten jeden dzień były brzydkie.

Aha- dzisiaj przyszła wycena feralnego wpłatomatu. Chcą nas obciazyć kosztem 5700 pln na nas trzy :-:)wściekła/y: szkoda gadać. Kontaktowalam się z prawnikiem, ale jak tego nie zapłacimy (możemy w ratach), to bank może wejśc na droge sądową... nieźle, co?
 
Hej cioteczki,

baby, gratulacje dla Adiego :) Teraz pójdzie jak strzała :)

nati, podziwiam za fasolówkę, takiej zupy to nawet ja bym się bała jeść ;) żartuję, sama bym dała Gabie fasolkę, ale bardzo rzadko jemy, bo mój żołądek źle reaguje.

mitaginka, no to niezłe koszty. Kurcze, że też muszą Was tym obciążać.

A my dzisiaj na zakupach w CH byliśmy. Sukienkę na Boże Narodzenie sobie kupiłam, bo na wigilię mam tą z chrzcin. Założę pod nią bluzkę z długim rękawem i czarne grube rajstopy i będzie git. Musi mi być wygodnie, bo się obiegam za Gabsonem moim pewnie ;)
 
aneczkaa a ja ci zazdroszczę że twoje dziecko już śpi bo moja łobuziara bawi się w najlepsze i nie w głowie jej spanie wstała przed 19 to do 22 będzie urzedowac w zabawkach i skakać po mnie jest zafascynowana nową zabawka którą dostała wczoraj od naszych znajomych.
miałyśmy dokładnie taką samą listę z imionami ja jeszcze chciałaam Sarę ale K powiedziała że ma być MM.
mitaginka kwota nieziemska to jest jakaś paranoja że wy musici za to płacić szczerze współczuje
 
mitaginka - jestem w szoku z tą wyceną.. dla banku to grosze a Was obciążają.. a oni sobie to w koszty wrzucą.. powinni Wam też wystawić fakturę.. a Tysia dała radę z ciocią - zuch dziewczynka a młodym niech się nie śpieszy do dziecia!!

akkm - a co to za zabawka?? Tylko jak ty pucowałaś łazienkę to ja z małą walczyłam żeby nie spała.. wiedzialam że jak po 18 pójdzie spać to jazdę mi zrobi więc przetrzymałam i ją i siebie
 
Wpadłam przesłać Wam buziolki :*********** :D

a teraz doczytałam jeszcze o tej kasie, mitaginka, no przeginają, tosz Wy to kupę czasu będziecie płacily w ratach przy naszych polskich pensjach :(. Kutwa i taka wiadomość przed świętami :(((. Szczerze współczuję!

a no i sie pochwalę, że ja od dzisiaj na urlopie już jestem i w tym roku nie ide do pracy już :). Tzn dzisiaj byłam ale tylko na chwilę wydrukować kartki świąteczne własnego autorstwa :DDD.

No i przyszły dzisiaj świąteczne śliniaki, juhuuuuu :).
A jutro robimy sobie babbski wieczór odmóżdżający z pyszną sałatką i dobrym filmem :), no i może pierniczki upiekę jutro i zrobie listę zakupów na piątek.

Ale fajnie :DDDD
Szkoda tylko, że M. dopiero w piatek po południu przyjedzie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cucumber powiedz jak tam z siostrą?
ja też muszę iść na zakupy bo też planuje sukienkę ubrac z koszulą i właśnie brakuje mi białej koszuli tzn mam ale z falbankami ,żabotami, bufkami ,a trzeba mi gładką prostą bez niczego.
 
Do góry