reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Aneczka- dam znac na pewno. wczoraj teść się przeprowadził i sie urządza ( tzn on w B. pracuje i mu firma wynajeła mieszkanie) i jak się urządzi to chcemy wyskoczyc.
pies na blokadę nic nie robi czasami chce wejśc pod stół to rozwala. Dżoana na psa super tzn włazi na nią, ciągnie za uszy, wkłada palce do nosa itp. jedyne co to jak slyszy że daje psu jeść to leci do miski a tego się boje bo pies to pies jednak i może nawet niechcący ugryźć a paluszki to takie cieniutkie cieńsze od kości które figa je :-(
a pies jak mała płacze to jest pierwsza no i lizałaby ciagle. generalnie dobrze razem żyją
 
reklama
cisza cisza:p
co wieczór kilka tych samych osób się melduje albo w dzień, znów smutno, no nie to,że z waszych postów się nie ciesze;) ale lubie miec ileś stron do nadgonienia wieczorem i nie pamiętać co komu odpisać,ale dziś też krótko , bo padam, bardzo kiepska noc, córa w dzień walnela 3 godzinna drzemke i odespała,a mamusia nie, pchała wózek w tym czasie:p oczy same mi się zamykają a mózg myśleć nie chce;)
 
Aneczkaaa, matko, ale z Ciebie dobra gospocha!:tak:Zazdroszczę po raz enty :-D
Eywa, ja też padam po ciężkiej nocce.
Mitaginka, żyjesz?

Dobrej nocki kobietki, ja też uciekam spać :)
 
witajcie wieczorkiem :)

Eywa
śpij i wyśpij się :)

Aneczka dzielna jesteś i świetnie dajesz radę a mężowi walnij gazetą w łeb może się opamięta;-)

Mitaginko
jak siostra? dała radę?

7axe7 Adi śpi z nami, też mamy łóżeczko turystyczne i nie zaśnie w nim ani w dzień ani w nocy, póki co nie planuję go oduczać tego, uwielbiam z nim spać a sam kiedyś się nauczy jak będzie większy i kupimy mu już dorosłe łóżko, na razie karmie piersią więc jest mi tak wygodniej, wystawię cyca i spię dalej:tak:

Nati niezłe zasieki :-D my tylko w jednym kącie musieliśmy zastawić bo w drugim stoi stół z krzesłami i nie da rady tam wejść a poza tym to jest spokój :) i odziwo zainteresowany choinką jest ale jej nie zaczepia, nie ciągnie, bałam sie ze zrzuci ja na siebie ale jest spoko :)

Cucu pisałam dzisiaj, że może Adi niedługo też ruszy z chodzeniem no i chyba wywołałam;-) bo zrobił dzisiaj 6 kroczków samodzielnie :tak: co prawda tylko raz mu się to udało za cały dzień ale to juz jakiś początek prawda :-) ale się cieszę i dumna jestem z tego mojego dziubka :-p
 
baby_55 też karmię piersią, Mała się uzależniła i w nocy się budzi po kilka razy jak śpi z Nami. Wczoraj ryczała godzinę ale usnęła i była pobudka tylko o 2 w nocy i o 6 rano a usnęła o 20! Też uwielbiam z Nią spać ale dla jej i naszego dobra to robię. ciągle jest blisko a o 5-6 rano ją biorę do siebie to do 8-9 dosypia przy swoim cycusiu :)

Wolę teraz jak później!


A ogólnie dostałam paczkę od Mamy z Polski na święta! AAAAAAAAAAAAAAAA :) ALe mam prezentów pod choinkę i ile smakołyków!! Wędliny, kabanosy, parówki, twaróg, oscypki aż 2kg, słodyczy masa, chrzan, uszka i wiele wiele więcej! BOSKO! Moja Kochana Mama! :) Wszystko co z Polski to dobre co!? A najlepsze MY - KOBIETY!!! :)
 
reklama
Witam z rana
moja mała zrobiła sobie dzisiaj pierwszy raz w życiu przerwe w spaniu. od 3 do 4.30 sobie pluła, wstawała, śmiała się, gadała, chciała gonic kota. no ale jak zsnęła to do 8.30 spałyśmy to jej wybaczam, gorzej m boo 5 do pracy wstawał :-(
zupę m zrobił wczoraj a że spodziewa się być późno to na drugie będą naleśniki ale musze je usmażyć :-(
wypadało by posprzątać ale mały bahorek dzisiaj chce tylko mojego laptopa a przed chwilą wsadziła łapkę w twarożek. ale może da mi posprzątać.
u nas - 5 brrrr no ale trzeba i na spacer iść.

Baby- gratki dla Adiego, no to i Asia za jakies 3-4 tyg ruszy
 
Do góry