reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ależ wzięłam sobie kąpiel.. hmmm miodzio.. zmykam ziuziać i melduję się jutro!

Pa lasencje i życzę spokojnych nocek nie zaburzonych:
a. karmieniem
b. ząbkowaniem
c. pełną pieluchą dzicia albo naszą dla tych co mają @
d. jęczeniem
e. nic z powyższych a wymagające wstania
 
reklama
Witam się i ja !

Chrowita jestem, więc wzięłam opiekę na dziecko a co przysługują mi 2 dni, więc muszę wykorzystać do końca roku !
Jestem zagilona, głos tracę, nie znosze się tak czuć, ale Filip dał mi pospać, spał od 20 do 2 i 6.

Filipek dostał muzyczna kulę z małpką na górze, która toczy się po całym mieszkaniu i gram :-D

Ja też nie mam @ 1.5 roku :-)

Uciekam do łóżka, paaaaaaaaaaaaa
 
Witam z rana
m wziął opiekę to mu powiedziłam że ma się opiekować. no od prawie godz się zajmuje małą. i nawet mi śniadanie zrobił.

Aneczka- właściwie to m był zawiedziony ze mam @ i nie będzie Asia miała braciszka :-D
 
Na początek: Marysia B.dziękuje za życzenia;-)

No,dobrze,że wczorajszy dzień się skończył,tyle wrażeń,że dzieci zasnąć nie mogły..Niestety,o mnie Mikołaj zapomniał:-(

nati,mitaginka-ech,teściowa:wściekła/y: Moja była wczoraj razem z teściem,no masakra jakaś.Prezenty były (fajny gest) ale reszta (czyt.komentarze i rozmowa)poniżej normy,więc dobrze Was rozumiem;-)

aneczkaa-zdrówka dla Milci,niech się dalej dzielnie trzyma:tak:

eywa-jak nocka i odstawianie???

Lolo śpi,Marysia w p/kolu a ja zaraz zabieram się za porządki-dziś-łazienka:szok:
 
eywa u nas było tak, że na początku Przemek ani myślał wziąć butelki do buzi. Żeby nauczył się z niej pić robiliśmy taki patent; gdy był już bardzo głodny to M karmił go butelką. Ale najpierw trzeba było go przegłodzić bo raz on z tych niejadków, a dwa, że nie wiele mu trzeba, żeby się najadł. Jego czas jedzenia piersi to aż 2 minuty góra do 5 jak przegłodzony gdy jego brat minimum 45 minut wisiał.... suma summarum długo to wszystko trfało żeby bez boleśnie przejść odstawianie. Teraz za to ciągle tylko na ręce, tulić i smoczek....jak karmiłam nie miałam z tym problemu... cos za coś... :(

akkm ale się uśmiałam :) super z tym mikołajem :)
 
kurde ale mnie zalewa :-:)-(, nie mogę stać bo czuje jak leci. no mam dość. na spacer muszę iść bo m chory więc niech siedzi w domu. wypijam kawkę i lece. obiad mam od wczoraj więc na szczęście tego robić nie muszę.
 
Mercedess, zdrówka życzę :)

Nati, i jak M daje radę z Asią? Fajnie, że trochę czasu ze sobą spędzą :)

Moja Gaba zsypana na buzi jeszcze bardziej. No cała okolica ust w krostkach i trochę na szyi. Kurka, nie wiem po czym to. Już podejrzewałam nowe zabawki, ale przecież na rączkach też by miała wysypkę przecież. Marudzi od rana, ciągle się wpycha na ręce. I to jak ją przytulam to drze się dopóki nie wstanę z nią, siedzieć z nią na rękach nie mogę :baffled: Jeszcze się zastanawiam nad jedną kaszką. Spróbuję odstawić, będę kleik ryżowy dodawać do mleka zamiast niej. No i jej fenistil podałam, może znikną te krostki.
 
Nati współczuje przeżywałam to w tamtym tygodniu
Cucumber a podawałaś jej wapno w płynie ponoć też pomaga musisz eliminowac stopnio produkty to może w końcu dojdziesz co ja uczula!
a u nas Majucha dalej odparzona ten Clotrimazol nie pomaga dziwne to takie się robi jakby sucha czerwona skorupa raz jest bledsza raz bardziej różowa nie mam pojęcia co mam jej z tym robić.
noc u nas super mleko o 6 tylko kilka razy poprawiłam bo ona tak się rzuca raz spi po jednej stronie zaraz po drugiej to na kołderce , to po skosie tańczy to moje dziecko w nocy
 
Witam!

A sie u Was dzieje z chorobskami... mam nadzieje, ze niedlugo sobie pojda precz!
Ja poki co sie ciesze, ze mojej nic nie dolega - no, oprocz tych czestych nocnych pobudek - ale nie chce chwalic, co by nie przechwalic :-)

eywa, ja to troche Cie rozumiem z tym odstawianiem... Tzn ja jeszcze nie chce odstawiac, bo i tak siedze w domu, pokarm mam wiec wydaje mi sie bez sesnu, ale wiem, ze jak przyjdzie co do czego, to bede miala niezlego stresa zeby jakos to lagodnie poszlo... A najgorzej wlasnie te nocki, bo pobudek 100 i z kazdym razem cyc i wez to czyms zastap... No az mi sie to nierealne wydaje... :confused2:


Kuzwa, ale mnie straszycie ta @... nie znosze, jak sie tak ze mnie leje!! Ja raczej mialam leciuchne okresy i jak mi sie zmieni, to sie zachlastam! :nerd: A wiecie co zauwazylam po porodzie... ze jakos slabiej reaguje na bol i bardziej sie go boje :confused2: :baffled: Jakas trauma, bo psychicznie do takiego bolu skurczow nie bylam przygotowana i tak mi ten strach zostal... :confused2:


U mnie niewielki przelom. Wczoraj M wrocil, zrobil obiad - nie tylko dla siebie, ale i dla mnie :szok: No i udalo sie, doslownie, 2 zdania wymienic. Zawsze cos. M.in. ze chce sie z tego mieszkania wyprowadzic - to po tym, jak nam szybe wybili w samoch.
A dzien wczesniej rozwiazywalam krzyzowke, a haslo bylo - o ironio! : Nic tak nie dzieli ludzi, jak wspolne mieszkanie! :eek: :-D


Mala dzis w nocy przeszla sama siebie!! Pobudki co pol godz!!! No myslalam, ze oszaleje!! :wściekła/y::wściekła/y: Ledwo udalo mi sie przysnac i znowu pobudka i tak w kolko. Az ze 2 razy delikatnie podnioslam glos! :confused2: Nie wiem, czy to przez zab, bo idzie drugi, czy co??? No porazka!!
 
reklama
akkm- ja po wczorajszym zachwalaniu ze dupsko sie nie odparza zagladam do pieluchy a tam zapalenie , clotrimazolum dziala antybakteryjnie wydaje mi sie ze dodatkowo musiala bys czyms smarowac ja po smarowalam na noc tym Produkty - Leki dermatologiczne - LINOMAG® maść 200 mg/g - Ziołolek i po odparzeniu prawie nie ma sladu a az mial taki kropki czerwone....:eek: teraz mu smaruje tym co wyzej i na to linomag dla dzieci ten i jest ok :)
dranissimo- gratuluje dwoch zdan to zawsze cos pomalu pomalutku i bedzie lepiej i lepiej ;))

eywa-ciesze sie w sumie ze maly sie sam odstawil, wtedy bylo mi przykro ale teraz sie raduje , ale musisz ja prze glodzic inaczej rady nie dasz.... a musi zalapc ta butle u Gracjana w sumie to bylo na zasadzie glodu cyca nie chcial bo bolalao a z butli mniej i jak juz nie jadl 6h to wkoncu wzial butle i tak juz zostalo. niestety to mniejsze zlo dla malej bo ja tez napewno meczy to budzenie w nocy bo glodna
aenye- jak Felus ??? kupki?? brzusio???
aneczka- ty jestes nie do podrobienia ;)
cucumber- podaj jej wapno lagodzi objawy, a mzoe do lekarza z tym ?? wiesz mojej kuzynki synek tez mial uczulenie tyle ze on puchl na buzce no masakra od lekarza do lekarza jezdzili jedzenie kazalai po odstawiac itp az w koncu trafili na pania dermatolog ( ja im polecilam) ktora powiedziala im ze maly ma paciorkowca czy gronkowca nie chce cie teraz sklamac... a zaczelo sie od tego ze nie byl wyleczony do konca i sie obudzil w nim ( podobno kazdy czlowiek ma tylko nie u kazdego to sie objawia) w jego przypadku lzy powodowaly puchniecie... roztarl po buzce i tak sie roznosilo, dawno sie z nia nie widzialam i nie wiem co dalej. Ale u gaby to pewnie jedzonko... a moze caluje jakas zabawke??? kontakt ze slina i to powoduje uczulenie a raczki suche tylko dotykaja... sama nie wiem
 
Do góry