reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
moi teściowie też ni słowa na mikołajki ;)za to brat mnie zdziwił, natka dostała szczeniaczka-uczniaczka od niego:szok:
Marma dzięki kochana,ale rozumiem,że Przemuś pił cały czas butelkę,więc mu chyba łatwiej było jak natka wcale:(
Draniu chciałabym być zdecydowana ale zbyt bardzo się boję i nie wiem jak to zrobić jak nie wypije tej butelki, nie wiem nie wiem...

dziś pierwszy raz od prawie 3 tyg wyszłam z dzieckiem na spacer, tragicznie się czułam,ale nie ma kto z nią wyjść ,jutro też nie, więc ubrałam się ciepło i kruszyna spała 2,5 godziny, taka steskniona za naszymi spacerami!ogólnie boskie to moje cudo teraz, a najmilsze chwilę są po 18 jak jeszcze tatuś jest..to szczęscie w oczach,wieczny uśmiech, a kiedys po 18 zawsze była mordęga,bo ze zmęczenia nie dawała rady;)
 
Ja też dziś mega śpiąca ale bb zaliczyć muszę!


MamusiaDorusia – sto lat dla Marysi!!




nati – znam pewnie sposób co by znowu na 1,5 roku pozbyć się @ ale to trzeba do lekarza iść a potem o wizycie poinformować męża i go uspokoić w odpowiedni sposób ;-)

a jak Asia po tej gorącej zupie?? ja z młodym jak miał 2 latka wylądowałam z poparzeniem w szpitalu więc mega wyczulona jestem na wszystko gorące


u mojej bańki to też hit! Tylko żeby nie myć potem podłogi mała ma bańki podczas kąpieli :-)


mitaginka – moja teściowa to samo z czkawką!! i też uważa że to od zimnych nóg! Czytałam jej kiedyś artykuł że to zabobon ale ona i tak wie swoje. A na zimę kupiła małej czapkę z szalikiem ale jakie.. ona ma gust z komuny.. młodemu też takie rzeczy kupuje.. i obrażona że małej nie zakładam tej czapki tylko to „cienkie coś bo ma kitty”.no helloooo – mi się akurat kitty podoba i czapka też. Ostatnio jej czapkę schowałam w najgłębszy zakątek szafy a jak mała chorowała to ona u nas przez 3 godziny dzinnie z nią była. Wracam z pracy a ona mi że była z nią na spacerze – patrzę JEJ czapka a ona mi że musiała się mocno naszukać a taka piękna czapka...
a się Twoją teściową zawiodłam – pierwsza wnuczka, opiekuje się i żeby nic dziecku nie przynieść..


Moja minia też zachwycona prezentem – dostała ośmiorniczki do kąpania i zabawa najlepsza była jak przyczepiałam je do boku wanny a ona je odczepiała – każdą po kolei i czekała na brawa - zarejestrowane nma filmie. Zakumała od razu co się z nimi robi. Była mega śpiąca bo ominęła jedną drzemkę i o 20 już ziuziała – rzecz jasna sama zasnęła. Katar ma coraz większy ale się baba trzyma!!

u mnie w pracy wchodzi od stycznia nowy system komputerowy i jestem nim osrana :crazy: Dużo gorszy i nadający pracy mega tempo. Chcą nas wykończyć..
 
M zrobił nam niespodziankę i przyprowadził mikołaja , myślałam że to on wchodzi i otworzyłam drzwi a ja rozbierałam Maję do kąpieli,a tam Mikołaj w drzwiach ja w szoku Maja w jeszcze większym , ale nie płakała, pies zaczął szczekać jak opętany. Mikołaj dał prezenty M szybko pstryknął fotkę i Mikołaj poszedł do innych dzieci.
 
akkm - super niespodzianka!!! Znając życie mój stary by mi tego nie zrobił a nawet jakby to znając życie ponownie byłabym wtedy w samych gaciach albo na kiblu :-D
 
reklama
aneczkaa jak Mikołaj wyszedł to to samo sobie pomyślałam "dobrze że ja byłam ubrana" a miałam ściągnąć spodnie żeby było mi wygodniej małą wykąpać bo i tak zawsze się ochlapie. ale by były jaja jak bym go przywitała w gaciach , a Majucha była w rozpiętym body z pampersem na wierzchu.

kurde nie mogę dodać zdjęcia, nie wiem co mi się porobiło, albo ja taka tępa jestem i nie potrafie
 
Do góry