reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

idziemy do lekarza na 16 bo Maja charczy jak jej trzymam rękę na piersiach to aż jej gra tam boje się bo kuzynka wyladowała z 11miesieczna córka w w nocy w szpitalu z zapaleniem krtani bo mala poduszało w tamtym tyg miała to jej starsza córka i Maja miala z nimi kontakt byłysmy tam we wtorek i teraz cykam czy Majusia też to załapała od nich czy nie i przy okazji niech zobaczy na to odparzenie
 
reklama
jankesowa uuu ale będzie miał nauczkę! wpólczuje nerwów!

akmm zdrówka dla małej! mam nadzieje że to nic poważnego!


aenye zdolnego masz synka! Kurcze ja właśnie się martwię o Oli, bo ona pięknie rysuje , serio każdy chwali, all nie wysyłam jej prac nigdzie, bo ona totalnie nie znosi porażki. Ostatnio powiedziałam jej o konkursie lego i nas w sklepie dziecięcym, to sie tak napaliła i była pewna ze zajmie pierwsze miejsce. Zastanawiam sie czy oddać jej pracę czy nie.. z jednej strony chce ją przyzwyczaić do porażek, bo nie każdy przecież ją będzie chwalił w szkole, a tam podobno pod tym względem najgorzej. Mam dwie kumpele nauczycielki, i mówią że ciężko im to ogarnąć..
Pisałaś że zostwiasz Filpka w pkolu, ja daję ze szkoły..Oli ze stycznia.


Ok spadam po Oliwkę, mieliśmy iść na narty, ale odwołali przez pogodę, i całe szczęście:) a jutro basen zaczynamy, tzn Oli. ale zastanawiam się czy też nie chodzić w tym czasie ze Stasiem, bo to dobre na jego napięcie.
 
nati wole to sprawdzić niż ma być za późno dzwoniłam do kolezanki co pracuje w przychodni czy jest dużo chorych mówiła że nie ma wiec może nie załapiemy bakcyla zadnego
 
Gaba zrobiła dwa kroczki sama !!! I to kilka razy. Spodobało jej się i chodziła od krzesła do drzwi balkonowych. Ale jaja. Nie spodziewałam się, że to tak wcześnie będzie :-) aż się popłakałam. Moje dziecko już jest takie duże :-)
 
Gdzie ta Gaba tak goni? ;-) Fajnie. Ciesze sie i zaloze sie, ze radosc przy tym nie do porownania z czymkolwiek innym! :-) Gratulacje takiej zdolnej Corki! :tak:

nati, widze nauka nie idzie w las ;-) Gratki!

A jeszcze akkm napisze, ze u nas na odparzenia najlepszy sudokrem. Kiedys az ranki miala i pomogl w mig. Ale z tego co czytam, to na kazde dziecko dziala co innego. Musisz probwac. Wietrzyc pupe i moze kapiel w krochmalu? Sama nie porobowalam, ale pisaly dziolchy ze dziala. Ja na codzien uzywam pudru w zakamarki, a na pupe bepanten. Tak jak jankesowa, kiedys uzywalam tego jak cos sie dzialo, ale od jakiegos czasu smaruje codziennie i [odpukac] od dawna nic sie nie dzieje :-)
I powodzenia u lekarza!!!

jankesowa, fajan przygoda z psina! :-D Dobrze, ze Gracjanek grzeczny to mozesz sie psiakiem pozajmowac :p
 
dranissimo- nie ujelam tego ze na moje szczescie ze slane z niebios przyszla moja mam i zajela sie Gracjanem w przeciwnym razie pies albo by siedzial namoczony w wannie do teraz albo zaschla by mu skorupa i koniec...
ja bepanthen mam na specjalne okazje tzn jak juz sobie inne kremy nie radza ;)
 
reklama
wróciłam i niestety jest infekcja osłuchała ją i coś jej tam siedzi moje obawy się sprawdziły mamy pierwszy Sumamed brac przez 4 dni (znacie ten antybiotyk ?)+ Elofen i syrop wykrztuśny
a na odparzenie dała maść Clotrimazolum

Cucumber
gratulacje dla Gaby:-)
Nati wielki sukces aż 2 razy super :-)
 
Do góry