reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam :-)
Widze, ze dzis ruch sie wzmorzyl. mitaginka wroci po pracy to bedzie szczesliwa ;-)

aenye, kurcze, to sporo Felek zjada. Moja cialge glownie na cycku jedzie, a kaszki jak zje z 50ml to sukces! Zupki tez z tych malych slioczkow wciaga, nie wiecej! :eek:

asiunia, no musialas tak z rana? :blink: Fuj!! Obrzydliwe to jest. Co ona tam gada? Bo ogladalam na wyciszonym, bo mi Mala spi... Pewnie jakies bolsiety... Nie wiem, chyba jakas chora jest ta baba :shocked2::szok:


U nas noc tragedia. Pol nocy przewiercona, cycki mi odpadaja od tego zucia! Nawet jakis krwiak mi sie tam zrobil! Juz wymiekam...
 
reklama
Dziewczyny a ile razy powinno się podawać mleko modyfikowane?

Mi lekarka poleciła NAN.

I jeszcze jakie kaszki dajecie dla dzieci?

Ja mam te smakowe mleczno-ryżowe na wodzie robione.
A wieczorem od kilku dni daję kaszę manna zwykła na wodzie i do tego mm.
 
Tak, te widziałam, że są.
Asiunia, a pamiętasz może ile ważył Joshua jak miał 7 miesięcy? Bo jeśli ok. 9 kg, to chyba jednak kupię ten 0-18 kg. Tylko, że boję się, że mi to tylko na rok wystarczy ;-)
A Wy dziewczyny w jakim przedziale wagowym kupujecie? I przodem czy tyłem?
 
Co do fotelika kwestia dlugosci krzyza dziecka ja mam ten 0-18 kg i obstawiam ze do roku sie zmiesci fdluzej napewno nie i bede musiala przejsc na ten zwykly a ten fajny bo jak nie spi to na prosto go woze a jak zasnie bach przechyle i spi , my jezdzimy niestety przodem Gracjana nozki sie nie mieszcza o rykku nie wspominajac "Mamo ja nie moge nog wyprostowac" jedz sobie 50km z ugietymi nogami
 
reklama
My mamy 79cm wiec juz troche jest , szybko musialam przejsc na inny fotelik z tego kolsykowego chyba maly mial 3 miesiace i sie nie miescil , teraz jeszcze troche znowu mnie wydatek czeka ale mam nadzieje ze wtedy starczy juz na dluzej to moge kase za inwestowac teraz nie bralalm jakiegos super hiper drogiego bo nie warto.

Asiunia blee fujjj fujjjj
Mercedesss ja odstawilam jak maly mial 5 miesiecy i troche tzn sam sie odstawil choroba(bol gardzielka) i z butli lepiej sie pilo a jak zobaczylam ze w nocy pije tylko raz mm a cyca chcial 5 razy to mowie o nie glodny byl na moim mleku
Aenye obstawiam ze Felutek tez jest glodny ze sie tak budzi na bank.... wiec cos za cos chyba mnie tez bylo zal ale potem jak zobaczylam ze i on szczesliwy wyspany i ja to zmienilam zdanie zdolowaly mnie dopiero oflaczale wcale nie cyckopodbne cycki:zawstydzona/y:
 
Do góry