reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

mercedes ja odstawiłam 2 tygodnie temu

ja mam fotelik tobi z maxi cosi i jestem bardzo zadowolona

ja lecę dalej bo o 11 mam spotkanie mam z dziećmi :p Buziam


a w końcu dostałam @ Ale się ciesze! Obejdzie się bez dalszych leków jupi!
 
reklama
to Marma suwaczek usuń;)
Asiunia ty masz nowy:)
Mercedess u nas rano kaszka,potem ....a ty pytasz o niekarmionych piersia, to nie do mnie , ja nie umiem odstawić, nie wiem co bym musiala zrobic,zeby w nocy zjadla np butelke...dzis ryczałam o 4 już, sutków nie czułam, od 24 nie spała Natalka wcale, tzn spała,ale rzucała się, cycoliła , wierciła, płakała , tak do rana, może nie mam pokarmu???? co ja mam zrobić?????jak ją nakarmić???
zaraz mąż nas do mojej mamy zawiezie, troche się małą zajmię, bo nie wyrabiam z tymi zatokami i gorączką

Boliwia ty nie myśl,że jesteś wykluczona z tego fb z jakiegoś powodu, ja nie mam nic przeciwko,żebyś dołączyła,ale naprawdę tu jest przyjemniej, ja tam się już połapać nie mogę jak chce coś przeczytać
 
y :biggrin2:
noc super jedna pobudka o 3.30 na mlesio:tak:

pogoda super więc spacerujemy dalej dużo powiedzcie jak ubieracie dzieciaczki na spacer jak jest ok 5 stopni na plusie u mnie teraz jest już 7 więc super pogoda jak na 2 Grudzień . Ja body ,rajtuzki i w kombinezon rękawiczek moje dziecko nie miała jeszcze ani razu ubranych.

mężula mój wrocił dopiero teraz wypił herbatę i pojechał do firmy, ile tak pociągnie to nie wiem.

Menu:
śniadanie- kaszka smakowa
II śniadanie- chlebek z maselkiem i np z bieluszkiem albo jogurt z owocami ostanio miałam ryż ugotowany to dałam jogurt z ryżem
obiad -zupa przewaznie sama gotuje jej gotuje albo daję naszą
II danie -ziemniaczki z mięskiem duszonym, albo rybę na parze robię a jak nie na to ze śmietanka
podwieczorek - owoce albo danonek (jogurt)
kolacja - mleko z kleikiem kukurydzianym albo ryżowym na zmiane
nocna pobudka -mleko

Moje dziecko nie wypije w ciągu dnia mleka dlatego tak kombinujemy z posiłkami miedzy czasie je flipsy, biszkopty , i chlebek :biggrin2:
Marma my się też chyba zdecydujemy na Tobi z MC
 
hej, i ja sie witam przywolana do porzadku przez mitaginke i baby ;-) mam dosc fb chwilowo, wiec idealny czas, hehe.. corka marnotrawna wraca na lono ;-)

macie racje, kurcze, najpierw co rano subskrybcje BB, potem, jak byl czas, dopiero fb.. teraz najpierw fb, potem bb, jak jest czas (a zwykle nie ma, bo na fb ruch non stop). ale postaram sie poprawic, bo wzmozony ruch tu jest juz, wiec bedzie z kim pogadac :-)

u nas dzis jedna z lepszych nocek, szkoda, ze do 6 spal tylko bak.. ale dwie pobudki byly tylko, o 1.30 i o 4.30 :) ja nie wiem, ale dostaje to okropne mleko o obnizonej zawartosci laktozy z prebiotykiem, specjalne przy biegunce etc i pij po 250ml tego.. ze smakiem.. i spi po tym super. a mm nie lubil niby ;) ale po chorobie sprobuje go na mm wrzucic, chyba jest nawet humana 2 bananowa. a ja dla podtrzymania laktacji od 2 dni sciagam mleko i powiem wam - marniutko.. moze 100ml z obu cyckow wieczorem (a w dzien w ogole nie karmie i nie sciagam, odkad je obiadki i reszte samo 'wyschlo'), w nocy tez pustki... takze chyba nadszedl kres cycolenia.. a tak lubie.. o rany, ryczec mi sie chce na mysl, ze juz nigdy nie bede go karmic.. on mi sie taki malutki wydaje jeszcze..

i problem ze starszym mam. pani sie na niego skarzyla wczoraj w pkolu.. pierwszy raz, dotad zawsze bylo, ze Filipek super, kochany, grzeczny, bardzo madry, bystry... a wczoraj - ze niegrzeczny, przeszkadza, nie pozwala sie skupic kolegom etc.. ze pani z muzyki chce wypisac go z kolka muzycznego (a on ponoc uzdolniony i sama go wziela pod skrzydla), bo nie daje sobie z nim rady. i mam cos jakby kaca moralnego.. strasznie sie boje, ze cos zaniedbalam, ze nie wiem, moze za bardzo skupiam sie na Felku, a teraz nie ma D, zeby im okazac tez wiecej uwagi..? ja wszystko sama robie kolo nich, ale wszystko szybko, szybko, bo teraz Felek placze, bo glodny, bo spiacy.. kuzwa.. ale mam dola. pol nocy myslalam o tym, zamiast korzystac, ze mi Feluś daje czas sie wyspac :-(

nie, no weekend jest nasz, tzn moj i Filipa glownie, nie wiem, jak to zrobie, ale cos wymysle :) chce zrobic takie zabawki / dekoracje z rolek od papieru toaletowego i kolorowego papieru, mikolaje, pszczolki, kotki, co tam beda chcieli :-) mam nadzieje, ze Felek nam pozwoli, bo to ostatnio ancymon nie z tej ziemi! robi taki bajzel, jak dwoch starszych, no szok.

a a propos fotelikow to ja jakos nie przywiazuje wagi do testow. biore taki, co mi sie wydaje fajny, tzn patrze, jak sie odchyla, jakie materialy uzyte do zrobienia, wyglad i cena (ani za niska, ani za wysoka). chcialabym ten cosatto, co pokazala baby, bo strasznie mi sie podoba, ale tez rozwazam casualplay, przynajmniej moge go zobaczyc na zywo przed zakupem (chyba).

to sie rozpisalam :D jak dawno. chyba z niewyspania nie mam humoru i cos mi zle :-( moze to Filipek, moze to, ze rano ciemno i zimno (nie wiem, jakim cudem, balkon mi sie w nocy otworzyl :szok: sam! cos zle zamkniety musial byc, moze chlopcy cos majstrowali), a moze za mezem tesknie.. przyszedl o 2, jak juz dawno spalam, wiec tylko przez sen mozna sie bylo przytulic i tyle z tego mam... kuzwa... cos ryczec mi sie chce dzis.

zapodajcie cos na poprawe nastroju :-) a moze radio przelacze, bo wlaczylam somaFM, swietne dzwieki, ale chyba do smutku nastrajaja..
 
nO WRESZCIE AŻ 5 SRTON!!! no aż chce mi się wstawać :-)

apropo świat jakie bedziecie mieć choinki , bo mój K mówi że my powiesimy pod sufitem żeby Maja jej nie dała rady heheh

u nas zwykła świeża i duża, 2 koty i raczkujuące a do tego czasu pewnie prawie chodzące dziecko. choinka przywiązana do rur od kaloryfera. a bombki plastikowe zaczynające sie metr od ziemi.


dzisiaj mam gin ale m przeciwny a jest w domu więc raczej dupa :-(
powinnam prasowac ale już umyłam podłogi i już mi się nic nie chce.
 
nati, no czys ty zwariowala??? bedziesz sie m sluchac w sprawie tego gina? przeciez to o zdrowie chodzi, a nie o widzimisie! no nie moge.

robie dzis dzien dla bb i nie bede pisac na fb, zobaczymy, czy sie uda, haha :-) wiec nie obijac sie! WAZZZUUUUP!
 
no zapisze się gdzies indziej. no niby teraz mówi że jak chce. ale będzie obraza!!! zapisze się za miesiąc i mu nie powiem i tyle. noż co za chłop!!!! a dzisiaj ma nockę więc zaraz mykamy na spacerek.
oż k.........a Asia dobrała się do mojej biżuterii. prawdziwa kobietka ale poplątała
 
Nati aenye ma racje! nawet się nie wygłupiaj tylko śmigaj do gina z tym nie ma przelewek .

aenye
daj jakiś pomysł muszę coś przygotować jakiś poczęstunek, przekąski na sobotę bo przyjezdzają znajomi z Krk do rodziny i nas odwiedzą maja 3 miesięcznego synka to przypomne sobie jak to było 5 miesięcy temu z Majusią
 
reklama
Hm ja pisalam na FB bo tutaj byla cisza czesto jak makiem zasial i nie bylo do kogo paszczy otworzyc ;)

My po lekarzu flegamina w kropelkach i Qixx do noska w poniedzialek mam przyjsc do kontroli lekarka ok kiedys do niej chodzilam i chyba wroce, tamta cos ostatnnio wciaz to samo zaposywala jakby innych lekow nie bylo no nie wiem.

Maly juz kupki ladne bez sluzu czyli byly po szczepieniu , teraz spi nie kaszle i kataru nie ma, magia jakas czy co?? Pani doktor wyszla z gabinetu jak mialam kurtke sciagac i mowi to go po trzyma i leeeee jaki ciezki a po chwili o tak on przeciez 11kg ma , tyle ludu sie przewija a nas pamietala i pielegniarki zachwycone malym i jego kombiezonikiem :):tak:

Mykam bo wstal a leki musze mu dac i skoczyc do Dino :)
nati do gina a nie bez przesady a porod ci kto odbieral kobieta??? zadnego faceta nie bylo???

ja tez fotelik wybieram raczej ze wzgledu na wyglad i jakosc.
 
Do góry