reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

No proszę jaki sie tu ruch zrobił dzisiaj :) jak w ulu :)

Aż miło jak dobrą godzinę próbuję nadrobić :) (młodziak po mnie łaził cały czas i nie dawał poczytać:-D)

co do fotelika to mnie sie własnie podoba ten z cosatto i chyba go kupimy :) tylko zastanawiam sie czy nie wziąć tej wersji do 18 kg Buy Cosatto Mo-Si Group 1 Car Seat. at Argos.ie- Your Online Shop for .

na poczatek wydaje mi sie lepszy, ale jeszcze sie musimy zastanowić :)

Aenye
nie martw się na zapas, każdy czasem ma okres, kiedy jest bardziej nieznośny, poświęc mu teraz troche więcej czasu i będzie ok :) przy trójce dzieci trudno jest kazdemu poświęcać idealnie tyle samo czasu, zwłaszcza jak jest się z tym samemu, ale powoli dacie radę i znów będzie ideollo, buziaki :)

Dranissimo może zębole ją męczą? a może masz tak jak ja, kiedy zbliża mi sie okres to mam mniej mleka i młodziak cycoli wtedy co chwilę

Lilou jesli czujesz, ze to jest odpowiedni moment na odstawienie to powoli zacznij odstawiać, kazda z nas i każde z dzieci poczuje to w innym momencie, ważen, zebyć dobrze sie z tym czuła, nie rób tego ze wzgledu na czyjeś docinki itp, po prostu wsłuchaj się w siebie :)

oczywiście są też pewne granice jak na tym okropnym filmiku... fuuuuuj wydaje mi sie to obleśne, zwłaszcza jak ona w pewnym momencie mówi o tym, że córka ją dotyka po piersiach jak pije mleko:oo2: przecież to jest jakies zboczenie:eek:

oki idę coś na obiad szykować i potem wróce :)
 
reklama
O matko! Moje dziecię śpi na dworze już 3 godziny! :szok:Zawsze było od 1,5 do max 2,5, ale dzisiaj aż w szoku jestem :-)Wszystko porobiłam, co miałam i aż mi się nudzi i nie mogę się doczekać kiedy się obudzi ;-)Żebym wiedziała, że tak długo pośpi, to bym się za jakąś konkretną robotę wzięła:-)
 
Asiunia- filmik fuj ale ostatnio oglądałam program o Angielkach i one prawie wcale nie karmią są chyba na 2 miejscu od końca w europie w ilości karmienia naturalnego.
ja jak wiecie uważam że dla mojego dziecka cyc jest najlepszy no ale oczywiście bez przesady i myslę że cycki same wiedzą kiedy przestać. lilou,aenye Wasze pewnie już tak stwierdziły i się nie martwić, moje dają radę a ja się cieszę że nie muszę kasy na mleko wydawać.
i teraz głównie z tego powodu karmię, skończy rok czy półtora i zacznie pić mleko z kartonika to wtedy przestanę karmić, chyba że będzie jeszcze mleko w cycach.
no ale moje tzn Asi menu to:
rano cyc
po godz- 2 od wstania cyc
po spacerze cyc
objad
koło 17 cyc
i na wieczór cyc
czasami rano kaszka lub po spacerze kaszka
więc właściwie tylko cyc.
fajnie że tyle piszecie
 
Witam.
Ja chciałam tu bardzo przeprosić za swoje wcześniejsze zachowanie "rozsyłanie spamu" . To było nierozsądne z mojej strony i nachalne i bardzo was za to przepraszam. Bardzo chcę żebyście mogły mnie poznać i na nowo zaufać na prawdę nie jestem taką straszną osoba i wiem że popełniłam błąd i postaram się z całych sił to naprawić bo zależy mi na tym forum i na poznaniu was lepiej.
 
[h=6] ma któraś z Was prysznic/wanne z dyszami masujacymi?? słyszałam ze to się bardzo trudno wręcz nie możliwie czyści a zanalazłam fajną i tanią i bym jutro kupiła :)[/h]
agateczka-
spoko, napisz coś o sobie
 
nati_k dziękuję ja mam zwykłą wannę ;)

Coś o mnie

Jestem młodą mamą mieszkam z mężem w jego mieszkaniu ślub cywilny brałam w tym roku w marcu także też i świeżo upieczona mężatka zajmuję się domem i wychowuję Emilkę mieszkamy 150 km od rodziców mieszkam w Dęblinie woj.lubelskie powiat rycki. U nas to troszkę wszystko za szybko, ale tak widocznie miało być i cieszę się moim skarbem bo nie każda kobieta ma to szczęście by donosić lub mieć swoje maleństwo. Mam 18 lat i uważam, że to nie jest wiek do pogardzenia bo każda kobieta może być matką tylko nie każda w tej roli się odnajduje. Przechodziłam załamanie co do karmienia bo karmiłam piersią tylko 3.5 mies i pokarm mi zanikł nagle i nic nie pomagało... i uważałam że to ja zrobiłam coś nie tak. Obecnie siedzę w domu zajmuję się domem i wychowaniem córki.
Jak macie pytania pytajcie bo nie wiem co tu jeszcze o sobie pisać

Emilia Aleksandra urodzona 15.04.2011 o 19:35
Waga: 2930 g
Wzrost: 51 cm
Skala Apgar: 10 pkt.
Poród: cc w 39 tyg
 
rodzina mojego m jest z Dęblina :), Twój m pewnie w wojsku co?????
ja miałam 17 jak starszą urodziłam. z perspektywy lat to się wszystko udało. teraz dojrzewa i mam jej serdecznie dość ale jako dziecko kochana
 
no tak. :-(
W dęblinie mieszka mojego m wujek, kuzynka z 2 dzieci ( ale już duzi ok 10 lat) i kuzyn z żoną i dziećmi najmłodszy synek 3 latka. Pewnie kiedyś do nich pojedziemy :-)
ale musi Ci byc ciężko m w pracy, rodzice daleko o jeszcze nikogo nie znasz
 
reklama
nati_k ciężko bo jak tu byłaś atrakcji to tu nie ma do miasta z 5 km więc z małą tyle km nie pójdę nie ma z kim porozmawiać nawet i siedzę w domu od 6 do 16 czasem później..
 
Do góry