reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mitaginka, to nie był komplement ;-)
W takim razie proszę mi więcej tu nie wspominać o żadnym facebooku :-D Aaa i siedźcie tu dzisiaj ze mną do północy, bom sama w domu, dziecko śpi (tfu, tfu) mi się nudzi, a tam pewnie trwają nocne dyskusje ;-)

A tak serio, to ja też od dwóch dni nie mogę spać w nocy. Padnięta jestem na maksa, a zasnąć nie mogę :-(

Heh, Mitaginka, tyle czasu to ja nie mam, a poza tym wiele kojarzę, bo czytałam Was jeszcze w ciąży :-) Oczywiście nie zawsze i nie wszystko, ale troszkę w temacie jestem :-)
 
reklama
a pamiętaciejak nas mitaginka tuczyła pączkami a sama chudzinka:-)kurcze czasem 20 stron było do nadrobienia ale co prawda to prawda :tak:,byłyście ze mną w chwilach dla mnie najcięższych..........(po porodzie)
 
cxhyba brak skutków bo u mnie to nic nie działało hahahahha:-D
w ogóle to strasznie miło mi było jak leżałam na porodówce i co chwila ktoś pisał zapytać jak mi idzie, podtrzymywałyście na duchu, i jeszcze jak po powrocie nadrabiałam wszystko i czytałam wasze komentarze i pytania co u mnie i czemu jeszcze nic nie wiadomo itp...
miłe to było bardzo :)

co do watku bozonarodzeniowego to nawet ostatnio odkopałam go troche bo szukałam przepisu na pierniczki :) będe piekła w ten weekend a poza tym jutro będzie na blogu nowy temacik ze świętami związany :) wiec wpadajcie lasencje, będziemy zbierać przepisy :)

a tak przy okazji to zaglądacie czasem na bloga?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczór :-)
Boliwia ja też sama K pojechał wczoraj na pogrzeb babci do Gorzowa Wielkopolskiego od nas to jest ponad 810 km dlatego ja zostałam bo nie chciałam Maii ciągnąc tam i spowrotem tyle godzin w aucie.
nie lubie być sama w domu jakoś tak dziwnie się czuje. K i tak ciągle w pracy późno wraca ,ale mam przynajmniej ta swiadomość że za chwile wróci i sie przytuli :-)
z dobrych wieści to sprzedałam wczoraj wózek z fotelikiem i teraz musze kupic na gwałt fotelik i jakąś spacerówkę ale w pierwszej kolejności fotelik i tu mam dylemat ://

Maja też już się obudziła 3 razy a poszła spac po 20.

Beata zdrówka dla Majeczki
 
Do góry