reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
życzonka dla Natalki, Karolka, Oliwki i imieninowe dla nati

baby ja się tak łatwo nie obrażam :-D buziak! mimo tego co piszecie, to i tak Was lubię :-D
kozica dziękuję za Twoje słowa :-) i u nas tak samo- M. wstaje czasem choćby po to, aby mi Tysię podać :laugh2:i tak jest dobrze!
aneczkaaa gratki umowy! i gratki mile spędzonego czasu z dziećmi!

Kurczę, tak piszecie, o tym co na fb dzisiaj się wydarzyło, a ja nie wiem, o co kaman :szok:
wskoczyłam tam szybko przed chwilą, żeby zobaczyć, co i jak i nie znalazłam ...
a ciekawość mnie zżera :-p

a tak w ogóle zapomniałam Wam napisac, że wczoraj Tysia mi sie zakrztusiła takim wafelkiem ryżowym po 7 miesiącu :-( wziełam ja szybko, głowa w dół i waliłam po plecach aż wypluła dziadostwo. I jak się rozpłakała dopiero to mi ulżyło... nieźle...
 
mitaginka ja raz kupiłam jej te wafle ryżowe chyba z hippa to samo było kruszyły się,mala się krztusiła nigdy więcej a są takie fajne chrupki kukurydziane z hipa co się nie kleją:-)i rozpuszczają w buzi:-)
u nas diagnoza po pedoatrze brzmi nieżyt żołądkowo jelitowy......masakra
 
Beata, współczuję :-(Ale dopiero teraz to wyszło? Wcześniej nic się nie działo?
Mitaginka, dobrze, że Tysi nic się nie stało. I dobrze, że o tym napisałaś, bo ja Oliwce też chciałam kupić te wafelki, ale w takim razie sobie daruję.
 
kazała jej dużo pic i elektrolity ,a tak to nic bo jak zaczniemy ją faszerować to jeszcze gorzej podrażnimy śluzówke i tyle,narazie śpi
 
dziewczyny, nic ciekawego, wrecz przeciwnie... na szczescie juz rozwiazana sprawa!

Moja od 19 juz z 5 pobudek miala... :szok: Chyba fajna nocka mnie czeka...
 
reklama
wlasnie napisałam mItagince,ze u nas 5 ta pobudka;) tylko,że Natka śpi od 20.30, spała o 20 ale tatuś wrócił i była radość jeszcze, dziś biedna usłyszała,że sasiad drzwi sobie otwiera(mamy przy sobie niemal wejsciowe) i tak sie cieszyc zaczela, w drzwi wpatrzona siedziala..ehhh
 
Do góry