reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Hej kobiety.

Przepraszam was najmocniej za moje zaniedbanie, Liwia absorbuje mnie maksymalnie i cierpie na brak casu. Przeleialam po łebkach i widze pierwsze słówka!!! Gratulacje!!! U nas jest jakies "da" "ta" "dzie" i inne ale bez ładu i składu za to wleźć chciałaby psu pod kitke i wciąż musze mieć ją na oku, oto przykład dla tych co FB nie widziały, bo pogubiłam się już nawet kto jest na FB a kto nie
MOV02873 - YouTube

baby ratuluje zębolka. Ty jeszcze w PL czy tutaj?

super :) podobnie jak Adi :)
juz tutaj jestem :)
przyleciałam 26.10 :)
 
reklama
lilou, zupa dyniowa - mega latwizna, przepis na kulinariach ;-)

dzieki za ochy i achy nad menu, wszystko poszlo, nawet ciasta jjuz nie ma ;-) no jeden kawalek na jutro do pracy dla D i koniec :-D no ale rodzicow zaprosilam, to mial kto jesc. bylo pycha ;-)

ducha
, thx, to ty kochana jestes, ze to mowisz :-) :*

baby,
graty zabkowe :-)

cucu, jankesowa, mamusiaDorusia
, i inne, ktore maja kumate dzieciaczki - no jestem w SZOKU - moj gulon straszny, nic nie umie :-D chyba musze zaczac uczyc!!!! bo fakt, ze olalam temat, nic nie cwiczylam, od niechcenia papa czasem i kosi kosi, ale doslownie na palcach jednej reki ;-) super!!!
 
lilou a Ty z Poznania?? aaaaaaa ale beka :-D:-D haha zalatwisz mi prace to wracam na stale :-D haha ale serio co do mieszkania to naprawde moglabym je wynajac na wakacje? Juz do ciebie pisze na pw zaraz :tak:

aneczkaaa o 23:00. Teraz np. siedzę nad prezentacją na czwartkowe zebranie oddziału. A jutro mam zebranie liderów z szefową. No i kątem oka łypię na M jak miłość :-D
a co czekasz na smierc Hanki czy juz umarla? Bo przeciez smierc po zdezeniu z kartonami musi byc naprawde krwawa i tragiczna i szok wogole ze w TV to puszcza, powinni po 22giej :-D haha
 
o mamo, nie śpię całkiem od 2 godzin, a praktycznie całą noc mała stęka, jęczy, poszła spać o 22, a o 3 już wybudzona całkiem:( nie wiem jak jutro funkcjonować (w sensie dzisiaj) bedziemy, bo ona po 5 godz snu bawi się zabawkami w moim łóżku, każda próba usypiania kończy się histeria, no ale obudziły ją ząbki chyba, syrop dostała i spokojniejsza(o ile nie chce jej klasc spać;) )
 
Eywa współczuję, polecam mocną kawę, albo zostaw ją niech się bawi a Ty śpij ;-)
Adi zwykle pobudka ok. 6-7 i tak też dzisiaj:tak: więc nieźle

Nati zmień sobie suwaczek ząbkowy bo o ile dobrze pamiętam to macie już 6 zęboli :-)
 
Dzien Doberek :-)

u nas Madi tradycyjnie obudzil sie o 6.15 i wstalam z zamiarem dania mu tej wody zamiast mleka, ale nie chcial pic. To przygotowalam mu mleko i wypil cale 100ml:happy: no i poszedl spac dalej i jeszcze spi;-) niestety ja pospac nie moge bo starszak juz obudzony:-D ehhh zaraz pewnie obudzi tymi wrzaskami najmlodszego i nici z porannego bb ;-)
 
witam:-)
u nas pobudka tradycyjnie ok 6ej ale wyjatkowo dal sobie przebrac kupe zjadl i spal do 8 :szok:
ja sie wkurzam bo nie dzwonia z mnowej agencji wynajmu kiedy podpisujemy umowe a stara naciska zeby im podac date wyprowadzki...jak ja nie lubie nie wiedziec co jak i kiedy...
ale kumate wasze maluchy gratuluje..maly jest z wszystkim do tylu ale nie martwie sie nadrobi :-) ostatnio glowna atrakcja to robienie grrr i ciagniecie mamy za wlosy :-D
Eywa wspolczuje nocki ja jak jestem niewyspana to wogole nie funkcjonuje:zawstydzona/y:
Baby gratulacje zabka :tak:
Asiunia uswiadom mnie w temacie Hanki i kartonow bo nie wiem o co chodzi :-D
Mitaginka mam nadzieje ze pech w pracy juz wyczerpany i teraz tylko same sukcesy :-)
 
reklama
jola-nieźle Liwia sobie poczyna;-)

baby-no wreszcie ząbek,gratki!!!

mitaginko-jak pech to pech,oby już teraz było dobrze:tak:

eywa-kobieto,jak Ty w ogóle funkcjonujesz w ciągu dnia po takich nocach???Może Natalka da wreszcie i sobie i mamie pospać...;-)

wilmek-jaka pogoda???Mroźno znowu???

aenye-urosły skrzydełka po tych ochach i achach,co;-) Ja też uwielbiam pichcić,ale....chciałabym mieć taką duuuuużą kuchnię,żeby była moim królestwem.A tak mam małą i wąską...no ale dobra,nie narzekam:-)

aneczkaaa-jak córcia?Gluty dalej są i kaszel też???

Mam jakieś złe przeczucia,normalnie czuję po kościach,że coś się złego stanie... Oby się nie sprawdziło:no:
Dni tak uciekają przez palce,już niedługo Mikołaj,święta... Dziś zmykamy na zakupy,do dzieci przyjdzie moja mamcia kochana-kurcze,jak ja chciałabym mieć dla swoich wnuków tyle ciepła i cierpliwości,co ona!Serio dziewczyny,może wyda się to śmieszne,ale nie znam takiej drugiej... Po śmierci Taty dopiero-tak naprawdę się do siebie zbliżyłyśmy,a moje dzieci,porody,dom,rodzina-jeszcze bardziej tę miłość w nas pogłębiają:tak:
 
Do góry