reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

emi ja też miewam zawroty głowy :baffled:
morgaine z tym odkurzaczem to nie jest tak, że nie odkurza obok krzeseł, my mamy szeroki rozstaw nóżek w krzesłach i przechodzi bez problemu

my dzisiaj byliśmy na działce, potem się rozpadało, a potem przyjechali moi rodzice
i już jeden dzień długiego weekendu za nami :-(

nati czytałam, że nawet jak zębów nie ma to powinno się przemywać buźkę dziecka gazikami jałowymi, więc pewnie jak są ząbki to tym bardziej
 
reklama
MITAGINKO z zebami slyszalam to samo co piszesz, mojej siostry tesciowa tez miala ten odkurzacz ale jak wnuk zaczal chodzic to go za "jezdzil" haha
MORGAINE lubie miec czysto ale mi sie nie chce... nie mam kiedy lubie sprzatac wolno i dokladnie a teraz to latam raz dwa i juz.... M marudzi ze balagan ale sam tez nie zrobi bo mu sie nie chce


U nas noc ciutke lepsze budzil sie 4 razy i tylko raz plakal.... dzis zobaczymy wpadlam na pomysl ze maly w dzien non stop jak spi to ktos gada i halas wiec moze mu tego brakuje??? Wlaczylam tv i tfu tfu spi juz 1h spokojnie bez pobudki oby tak dalej bylo. Mial zasnac w lozeczku ale mial oczy jak 100zl masakra co on wyrabia i tylo zabawa w glowie wiec go wy gilotalam itp i padl :-D:-D Bylismy w tesco fajne sliniaki sa 24zl 5szt mam takie po siostrzencu i cool sa nic sie nie robi a kupilam inne i po pierwszym oraniu sie rozdarly...:confused: i body kupilam mam juz ich kilka (nie sa szeroki pod szyjka jak inne) 24zl 3 szt 12-18 miesiecy :) fajne sweterki byly i teraz zaluje ze nie kupilam 37zl z kapturkiem chyba mojego tate wysle we wtorek :tak::tak:
 
ja też bym zęby myła jakby Natka miała jakiegoś:-)
ja mam fazę na czystość trochę odkąd poszłam na zwolnienie w ciąży i miałam czas, bo wcześniej to tylko w soboty, w tyg ledwo z obiadem na 18 zdążałam;)ę
my dziś przykrą sytuacje przeżyliśmy, strasznie mi źle,że Natunia musiała być tego świadkiem,że na to pozwoliłam...ale gybym wcześniej wiedziała ehh..zdecydowaliśmy się na spacer pójść do męża babci, na drugi koniec miasta, a babcia ta mieszka z córką alkoholiczką, odkąd zaszłam w ciążę to praktycznie tam nie bywamy, bo bywają awantury , ona szalona jest jak wypita, no i z mała tylko na dworze zawsze zostajemy jak wpadamy, pogadamy i spadamy,a dziś zastała nas ulewa i musieliśmy wejść, no i się zaczęło zaraz...wszyscy tam zaczęli się kłócić,niemal do rękoczynów dochodziło między nimi,aż wstyd pisać....musiałam z Niunią czekać aż kolega po nas przyjedzie i zabierze bo dalej lało, ja do teraz się trzęsę, nigdy więcej nie przekroczymy tego progu,dopóki ona tam będzie mieszkała, ja sama jestem córką alkoholika i mam pierwsze wspomnienia z własnego dzieciństwa naprawde niefajne, mała już mi później w ogóle spać nie chciała, dopiero po kąpaniu zasnęła:(((((((((((((((
mam straszne wyrzuty sumienia,że ją na to naraziłam

noc do dupy, nic nowego, udało się dzisiaj podać mm! wyobraźcie sobie ile jej brakowało,że po zjedzeniu tego co w cyckach, zjadła 20 ml mojego ściągniętego (zjadła z ochotą i podmieniłam szybko na taką samą butelkę z mm) i 80 ml mm, to jak ona ma na samych piersiach dać rade?
 
Dziecko zasnęło mi o 19, bez kąpieli. No to mamy dzień trolla:tak:. Coś czuję w kościach, że dzisiejsza noc nie będzie taka cudowna. Ciekawe ile razy się obudzi? Ja nie jestem przyzwyczajona do wstawania w nocy, więc każda dodatkowa pobudka powyżej jednej w nocy to dla mnie masakra.
Chyba idę spać…kto by rok temu pomyślał, że w sobotni wieczór powiem takie słowa o 21:-D
 
Witajcie laseczki :)

Byliśmy dzisiaj na śląsku a dokładnie w gliwicach, wróciliśmy wieczorkiem, wykąpalismy młodego, serniczek sie piecze a ja mogę zasiąść do kompa :)

doczytałam w miarę ;)

Morgaine dzięki za streszczenie :) buziak
co do sprzątania to jak młody śpi w chuście i mam czas (czyt. nie mam nic innego do roboty) to sprzątam, wycieram kurze, zamiatam, zmywarka chodzi codziennie więc nie muszę sama zmywać, umyję płytę i ogólnie ogarniam łazienkę, generalne porzadki robimy wspólnie z M raz w miesiacu a tak to ogólnie ogarniamy mieszkanie, zeby w syfie nie żyć ;-) nie jestem chorobliwą pedantka na szczęście nie udzieliło mi się po mamie :-D szlag mnie trafiał jak byliśmy mali a ona co chwilę ze szmatą latała i nam powtarzała, ze źle posprzątaliśmy pokój itp... toż to jakieś wariactwo jest...:baffled:

Nati my mamy dla młodego taki zestaw szczoteczek NUK Zestaw szczoteczek edukacyjnych do ząbków (1721209046) - Aukcje internetowe Allegro i to trochę myje zabki (jak juz są;-)) bo jest silikonowe i masuje dziasełka jak bolą

Dranissimo mnie myśl o powrocie do pracy zaczęła przerażać, bo stwierdziłam, że nie potrafie młodego zostawić na dłużej z kimś poza mężem...:baffled: na szczeście póki co mamy problem z głowy, a później bedziemy sie zastanawiać :)

acha zdrówka dla wczorajszych i dziesiejszych czteromiesięczniaków :)

muszę sie Wam pochwalić, ze mój syncio w bujaczku ciągnie głowę do przodu siada i siedzi tak sobie sam :) troszke go buja jeszcze ale juz coraz lepiej mu idzie :)
odebrałam dzisiaj mojego wyczekanego hopka, nie mogłam trafić na fajnego używanego w dobrej cenie i wreszcie się udało, mój meżulo postanowił, że sprezentuje mi drugiego hopka więc w sumie będę miała 3 chusty ale sie cieszę :) jeden hopek jest taki Chusta Hoppediz 4,6 m Delhi / chusty Long 4,6 m / Tkane / Chusty Hoppediz :: Tublu.pl a drugi taki Chusta Hoppediz 4,6 m Dublin / chusty Long 4,6 m / Tkane / Chusty Hoppediz :: Tublu.pl marzy mi się jeszcze Antigua taka jaką Ty masz Morgaine ale nic sie na razie nie trafiło, może kiedyś trafie to najwyżej sprzedam coś z tego co mam a kupie tamtą i już :)

buziaki, uciekam bo mamy plany na wieczór z M ;-)

Eywa mój młody najada się spokojnie z piersi ale z niego jest łakomczuch i co byś mu nie dała to zje... potem ulewa i beka jak stary ale bedzie jadł az nie zje wszystkiego:-D więc tym sie nie martw, zresztą wieczorami zawsze jest mniej mleka niż w dzień i jest to całkiem normalne
 
Ostatnia edycja:
Baby no ale masz go przed sobą w chuście i jak rękoma coś robisz wtedy ? głupio pytam, no ale ja nic w chuście w domu nie potrafię,żadnego sprzątania czy gotowania, eh.... ale śliczne masz te chusty, to fakt:)
znów się próbuje położyć wcześnie,jak ostatnio położyłam sie o 21.15 to o 21,30 pierwsza pobudka była,hehe
 
Witam się,a Wy to już pewnie stąd brykniecie niebawem..;-) no ale wcześniej nie miałam czasu,bo sprzatałam:-D:-D:-D oczywiście-żart...
Nie,no,jak to w sobotę bywa-błysk w domku,ze aż miło popatrzeć-bo w tygodniu to tak tylko,co widać...ale lubię porządek;-)
NIestety mój małż jest anty wszystko co czyste,więc często są o to spięcia,bo gdzie się wys...ra,tam zostawi:wściekła/y:

U nas jutro goście i z mojej i małża strony,więc pewnie tu nie zajrzę...

zdrówka dla Felka i Szymka:tak:

nati-ja Marysi czyściłam,no,może przemywałam buzię gazikiem i przegotowaną wodą,a teraz to zupełnie olałam... jak będą ząbki to znów kupię silikonową szczoteczkę na palec i też będzie.Jakoś się tym jeszcze nie martwię;-)
Ale TY dbaj o ząbki mojej megagwiazdy;-)

baby-Ty kuchareczko-piekareczko;-) Ja też mam na jutro sernik-ale na zimno,szarlotkę i ptasie mleczko...I wszystko sama,sama,sama;-) Uwielbiam piec i gotować..

mitaginko-jak teraz Twoi rodzice reagują na jej płacz,tzn.kiedy są u Was,to jak to wygląda???Pomagają czy też robią swoje???

A mój Karolek wydobywa z siebie pierwsze sylaby,na razie jest ciągłe babababababa i mumamuma... Jak synek kuzynki miał taki etap,to ona się chwaliła,że jej mały już umie wołać baba i mama:-D A teraz ma ponad rok i ani be,ani me....

Dobranoc,miłego weekendu:tak:
 
mamusiaDorusia teraz Tysia i tak mniej już płacze, ale niezmiennie wieczorami, jak chce spać a nie może
wtedy wszyscy (rodzice, teściowie) wychodzą z zalożenia, że tylko my możemy ją uspokoić...
ale jak Tysia jest grzeczna to i ponoszą i coś do niej pogadają
zresztą jak jest M. to ja nie potrzebuję ich pomocy, po prostu trafialo mnie, jak byłam u nich, że oglądali tv a ja się z malą męczyłam, a miałam już dość, bo nie mial mnie kto (czyt. M.) wyręczyć ;-)
 
reklama
ja bym w sumie może chciała chustę,ale się boję,

no.wykąpałam,zasnęła na kanapie,zaraz dam mleczko .

jeny rok temu 13-tego zrobiłam test ach :rolleyes2:

idę robić tacosy :happy2:
 
Do góry