reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

U mnie rozszerzania diety ciąg dalszy – dziś mała dostała marchewkę z ziemniakiem. Wszamała wszystko i chciała jeszcze więc podgrzałam kolejne 3 łyżeczki i niemal wszystko zjadła. Po 4 godzinkach z odbiciem zwróciła obiadek zmieszany z mlekiem.. wczoraj po marchewce ledwo pociumkała cyca i dopiero wieczorem zaciągnęła. Dziś to samo – jak zje coś innego to mleka potem długo nie chce. Jutro szczepienie i zobaczymy ile misia waży – robi się kwadratowa i jakie urocze baleronki ma na nogach :-) Teraz niewinna po zabawie i guganiu leży w łóżeczku i czekam na głęboki sen. Ciekawe ile razy dziś księżna się obudzi ...
 
reklama
jankesowa - współczuję przeżyć.. jak dobrze że tata był w pobliżu i zareagował.. na dobrą sprawę nie wiem co ja bym zrobiła - jaki człowiek bezradny..
 
Uf Jankesowa miałaś dużo szczęścia .Oj dobrze że tylko strachem i łzami to się skończyło.Nie płacz już kochana .Oczy bedziesz miała podpuchnięte i jeszcze dzidzia sie przestraszy .

Ja już odmysiłam sie od kompa ,po sprzatałam zabawki i kuchnie.Teraz czekam aż mi się woda ostudzi bo muszę mleko zrobić.A ja nauczona techniką szpitalną ,mleko odpowiednio miksuje i potem wkładam do lodówki i mam 5 porcji i dopiero w południe jutro zrobie kolejne.Stwierdziłam że zamiast 6 łyzeczek dam Oliwii 7 porcji na 180 ml wody to bedzie gestsze .Zobaczymy czy przejdzie przez smoczek .

Nati ale Wy z córeczką jesteście cudownie zgrane .Ja też tak chce .To są właśnie zalety karmienia piersia ale niestety mi nie bylo to pisane
 
chyba skonczylo by sie tragiczne bo nic nie moglam zrobic.... nawet wolac o pomoc...:-( id esie kąpac i spac bo znowu ciezka noc mnie czeka
 
Młoda co chwilę kaszle, ale bidna jakoś śpi, mój żołądek zaraz chyba przewróci się na drugą stronę.

Petinka - u mnie też od starszaka ta choroba, tłumaczymy mu żeby nie tulił, nie calował a on i tak cichaczem tuli się do młodej, pogaduje z nią, przy okazji kaszląc na nią..........

Jankesowa - dobrze, że nic ci się nie stało
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór!!!

My po gościach,jestem zmęczona,nie wiem,gdzie ręce podziać...Dobrze,że już po wszystkim,ufff...

justi-gratki na pierwszy ząbek!!!

nati-mój Karol też przez sen siada,ale tak szczerze-to nigdy mi przez myśl nie przyszło,że to może być coś nie tak;-) Ma siłę-to se siada:-D

marma,petinka-sto lat dla Waszych skarbów 4 miesięcznych!!!

jankesowa-kobieto,dobrze,że wszystko tak się skończyło!!!

mitaginko-spokojnej nocy!!!

hatorska-zdrówka dla Bianki i Boryska!!!

Żeby nie było-na długi weekend też goście,tym razem z Polski a dokładnie z małoposki;-)
Nie,no,to już przesada,ja się wykończę!

baby-kochana,zrób mi jakieś ciacho,bo pomysły się kończą... Kolacja to pryszcz,bo przy pogodzie siadamy do grila i tyle...jejku,jak chcę pogodę na te dni!!!
 
Aneczka - moja po słoiczkach je normalnie, nie zauważyłam żeby dłużej była syta ;) może później jak te słoiczki będą konkretniejsze i zje więcej..

MamusiaDorusia - zrób jakiegoś gotowca....zasze wychodzą i stresu nie ma jak na szybkiego robisz :)

te nasze maludy takie wygibusy strzelają bo cały czas rosną :) w tak krótkim czasie podwajają masę urodzeniową - moja jeszcze nie :) wszystko z nimi ok :)

Mitaginka - teraz jak młoda chora przypomniałam sobie dlaczego mam taką przerwę między juniorami...... nie smuć się za mocno
 
reklama
Do góry