reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
nati chora czy w ...ciazy? :-D

my po grillu na działce u teściów, nie było źle, Tysia na początku była jakby zdziwiona/przestraszona, a co za tym idzie spokojna, tylko coś spać dzisiaj nie chce...oby nie była na wieczór marudna przez to zmęczenie
pewnie upał robi swoje
 
w ciąży nie mam jak chyba że przez trzymanie za rękę i spanie w 1 łóżku, chora chora ale już mi trochę lepiej.
super, że na działce ok, ale jak inne-nowe bodźce nie powodują płaczu to chyba Tysia "dorasta"
 
Witam się późno sobotnio
Sączę kolę z % i tak podczytuje co u Was
Nati jak to chora? Gdzieś łaziła, co piła hmmmm? Taki upał a Tobie zimno. Matko znam to najgorzej tak chorować w lecie a jeszcze jak chwycą korzonki to już porażka
Ale do rzeczy zdrówka życzę i kuruj się szybciutko bo za chwile urlop!!!!
Migatinka Tysia dorasta i zmienia się ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu
Morgaine dzieki za słowa pocieszenia ale naprawdę brzuchala mam okropnego. Kiedy ta skora się wciągnie????
Wiem wiem 4 miechy po porodzie a ja chce super figurę, no co niecierpliwa jestem i tyle
Alexandra już pisałam na Fb jakże masz przystojnego tego swojego 17to latka mmmmmmm, gutausehend
I ja zakupuje książkę język niemowląt, trzeba o sowim dziecku troszkę poczytać
Mnie aa znaczy nam dziś dzień minął miło i szybko. Byłam w pracy i jak tam miło i wesoło i co najgorsze wracam do pracy 19 września, załamałam się ze to już za chwilę. Ryczeć mi się chce i chyba z tego powodu dziś się raczę małym %. A do tego zdołowała mnie moja mama. Niestety nie mogę liczyć na jej pomoc w kwestii opieki nad dzieckiem i niestety muszę a nie chce prosić o to teściową. To mnie już najgorzej dobija bo ma te swoje przytyki i jak ja to zniosę na co dzień i jeszcze ona w moim mieszkaniu. Jezu to dopiero mnie wykończy psychicznie.
ok. zmykam oglądać mecz, achhhh emocje wielkie trzymamy kciuki
 
nadwyrężyłam sobie ręce
nosiłam ją dzisiaj tak jakby trochę na siedząco przed sobą i rąk nie czuję
a sama jestem sobie winna, bo M. chciał ją ponosić to nie chciałam mu dać :wściekła/y:tak fajnie mi się ją nosiło i była spokojniutka to teraz mam
mam nadzieję, że do poniedziałku przejdzie
póki co nawet trudno mi utrzymać kubek
 
Mitaginko widzę, ze Tysia dorasta i zaczyna sie uspokajać :) Fajnie :)

Nati dużo zdrówka, kuruj sie :)

Witam nową kwietnióweczkę :) słodkie dzieciaczki :)

Morgaine ech z tymi teściowymi, ja swoją chciałam pogryźć normalnie wczoraj cały dzień truła, ze młody ma zimne nogi i mam mu skarpety założyć, a dzisaj ledwie go zobaczyła to sprawdzała nogi, no normalnie mam na ia uczulenie, zresztą młody też, wzięła go chwile na rece a on od razu w płacz...

Aleksandra Oskar to przestojniak że hoho :) sama bym go poderwała ale juz męzata jestem...

Herbatita super laska jesteś i sie przejmujesz niepotrzebnie :) a nie da sie wymyślić cos ze żłobkiem zeby teściowej małej nie zostawiać?

wreszcie przeprowadziliśmy ciotkę do nowego mieszkania, uch cieżko było ale udało się... :)

Co do spania młodego to nie zapeszajac dzisiaj juz 4 dzień jak sam zasypia wieczorkiem bez większych problemów, jak to opanujemy i kupimy juz łóżeczko to zaczynami trening dziennego spania w łózeczku :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

zjechana jestem troche tym gorącem i przeprowadzką więc uciekam chyba do łóżka :) jutro bedziemy przemeblowywać sypialnię to trochę roboty nas czeka, ma przyjechać moja mam żeby sie zajmować małym a my ruszamy do roboty :) mam nadzieję, że nam to srawnie pójdzie

miłej nocki laseczki :)
 
Witam wszystkie mamy po paru miesiącach nieobecności , nareszcie udało mi się przestawić małego na spanie od 20 anie od 24 i mam czas na pisanie czytanie i co tylko dusza zapragnie - byle cyc był w gotowości :) pozdrawiam. Jak tam wynik meczu ? sąsiad u góry ciągle krzyczy i coś komentuje mało zadowolony - byle by małego nie obudził :)
 
reklama
Do góry