reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ale się dzisiaj wyspałam :-)
Tysia spała od 21:30 do 4:00, a potem po jedzonku do 8:00. O 8:00 już zasnąć nie miała zamiaru to M. wziął ją do salonu a ja pospałam do 10! :tak: i chyba przez to spanie jestem jakaś taka zamulona...a może to przez wczorajszy nadmiar powietrza, nie pamiętam, kiedy ostatnio tak długo byłam na dworze, chyba z rok temu...
miłego dnia!
 
reklama
Tysia pewnie też z powodu świeżego powietrza tak dobrze spała. a u nas odwrotnie, my już po spacerze a mąż dalej śpi. Ale mu daje spać bo biedny zmęczony pracą. nie pamiętam kiedy miał niedzielę wolną.
dokładnie z zegarkiem w ręku licze ile mała dzisiaj będzie przez cały dzień spała. na razie spała 65 min. od 6 rano.
 
my tak myślimy, czy by znów nie wybrać się na działkę, ale pogoda jakaś taka dziwna...duszno, a chmury
chociaż teściowie mają altankę, więc zawsze można się schować, jakby co...
zobaczymy, zanim się zbierzemy to trochę minie, może pogoda się wtedy bardziej określi w jedną albo drugą stronę (wolałabym w tą lepszą ;)
 
Witam :-)
Moja Niunka tez dzis pospala, po wczorajszym dniu pelnym wrazen. Az Jej nie moglam dobudzic o 5 na jedzonko - a musialam, bo by mi cyce eksplodowaly ;-)
Mala zaliczyla swoja pierwsza dluga podroz. I zdala egzamin z grzecznosci, bo niemal cala droge spala, no oczywiscie plus pobudki na jedzonko byly i zmiane pieluszki ;-) Szkoda, ze nie bedzie pamietala, gdzie byla :-)
U nas tez pogoda dzis dziwna, narazie siedzimy w domku :-) Milego dzionka zyczymy :-)
 
u nas pogoda tez niezdecydowana. chyba jednak będzie burza ale chyba jeszcze przed burzą uda nam się na jakiś następny spacerek wyskoczyć. Malutka do tej pory spała 2 godz i 10 min to w sumie już mało w ciągu dnia sypia :-(, ale nie jest marudna
 
łączny czas spania to 4 godz i 33 min spania. kurcze wydawało mi się, że dłużej śpi. w sumie 1 długi sen popołudniu 2,30 a reszta to krótkie drzemki
 
nati, to i tak niezle. Jak Mala jest ze mna sama, to moze pospi ze 3h, no gora ok 4h przez dzien, ale w weekendy kiedy jest M to zapomnij. On potrafi Ja wybudzic, bo akurat Mu sie zebralo na czulosci i zabawe!
 
mój za to nie umie być cicho więc myślę, że jak jesteśmy same to dłużej śpi. jakby mi budził specjalnie to by była afera!!
 
reklama
Do góry