reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

jankesowa-ja nie wiem co to skarpetki :-), no dobra w ciągu dnia czasami zakładam- u mnie zimny wychów a w nocy to śpi w śpiochach albo w worku (tak lubię najbardziej) ale nie zawiązuję więc nóżki ma gołe. tylko jak już wyląduje u mnie w łóżku to pod swoją kołderką śpi i moją puchową

Aneczka- witaj

ja jeżdżę rzadko samochodem do tej pory 4 razy+ taxi bez fotelika ze szpitala. wkładkę mam ale te moje 4 jazdy po 5 min każda to może być trochę pokulona teraz wyjeżdżamy i podróż będzie ok 1,5 godz to zobaczę co wkładką, ja małej nie podciągam bardziej siedzę z nią na kolanach to wtedy ma podparcie na pleckach

edit- ale tu i na fb cisza :-(, to idę na spacerek
 
Ostatnia edycja:
reklama
baby Tysia jest Wrażliwcem z dużą ilością cech Żywczyka ;) co do pokarmów stałych to niby na piersi do 6 mc-a nie trzeba nic wprowadzać, ale mi lekarka mówiła, że od 4 mca możemy wprowadzać marchewkę (niby wtedy powinna mniej ulewać)
aneczkaaa witaj, słodziuchne dzieciaczki!
Tysia zaczęła się tak mocno wyginać, że jak dałam ją wczoraj do bujaczka, to prawie mi z niego wypełzła :szok: też będę ją musiała przypinać
eywa no i obudziła się o tej 11:00, pielucha zawalona, pojadła i zasnęła. Spała do 4:00, a potem do 7:30, więc ok
hatorska pozdrów ode mnie Mielno :-)

my na tego grilla podjedziemy, zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie
 
sobotnio sie witam i o samopoczucie pytam...:-)

aneczka - witaj,o widze z mojej rodzinnej bydzi:o)

hatorska - udanego wyjazdu!!!

jankesowa- skarpetki jak sama czuje,ze mi "po nogach ciagnie":-)

...a my po balu,bylo super...lezka mi poleciala...z oskara juz taki duzy facet...ehhhh...pozniej wrzuce fotki...
 
też się dziś wezmę za język niemowląt, bo tak nie może być jak jest, że do 24 od 21.30 3 pobudki;) dziś otworzyłam oczy, patrze a ja u małej w pokoju siedzę na fotelu gdzie karmię, ona na moich rękach, patrzę na zegarek 5.30, nie mam pojęcia o której wstałam do niej wtedy i ile spałam, boję się,że długo bo była bardzo głodna jak się przebudziła przy odkładaniu do łóżeczka, całe szczęście ,że nic się nie stało,ale ja nad tym nie panuje już, zmęczenie zbyt duże chyba tym niespaniem, no ale jakbym ją upuściła,albo no nie wiem...tak nie może być:zawstydzona/y:

za to teraz laba, mała z babcią na spacerze, chatka posprzątana, obiad 2-daniowy zrobiony, a one jeszcze chodzą, więc chwila dla siebie, poczekam aż podłogi wyschną i kawusia będzie,a co;)
 
no niestety do aniołka Jej trochę brakuje ale tylko trochę :)

ostatnio nie lubi obcych, tzn wybiera sobie osoby, na niektórych ma alergie ( jak by powiedziała teściowa Pani M :-)) i jak tylko widzi to szał i ryk wniebogłosy.
moja niunia tak reaguje ostatnio na mojego brata, który ma być jej chrzestnym, w sumie dość rzadko go widzi, bo on w pracy wiecznie, ale myślę prędzej,ze jego zarost tak na nią działa (kilkudniowy czarny;) )
 
eywa, moj az a brudke i Mala nie placze ;-) Czasem to nawet mam wrazenie, ze sie wiecej do Niego usmiecha, niz do mnie... :-)
U nas dzis piekna pogoda, a to niespotykane ;-) Wiec wybieramy sie chyba na mala wycieczke za miasto, co by to wykorzystac :-)
I tez chyba musze sie zabrac za przeczytanie 'jezyka niemowlat' bo u nas to totalby chaos jesli chodzi o jakikolwiek harmonogram dnia... :-/
 
reklama
dzien dobry:)

witaj aneczka

herbatita no co do figury to NA PEWNO PRZESADZASZ:-) a tesciowym w zeby za gadanie glupie tez by sei czasem przydalo.

wczoraj bylismy u prababci na wsi, to chcialam do kolezanki podjechac autem bo mala spala w foteliku, a ona wozek wez, wozek wez, z auta mi go wyciagnela i mi mowi co mam robic. a ja do nie: mamo ja wiem jak sie zajac swoim dzieckiem, a ona: aha, umiesz... glupa rżnęła hahahah alergie mam na nią od chrzcin i tyle!!

moja teraz z listkami z drzewa opowiada ale cos juz za bardzo to jeczenie przypomina i musze konczyc....

mitaginka no naprawde pieknie Tysia śpi w nocy, ale moją Niśkę jak odkładam do łóżeczka to też ładnie, przy mnie ani ja ani ona sie nie wyśpi:)
 
Do góry