reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

a zmieniajac temat wczoraj bylam w tesco ( chyba 2gi raz ) bo zazwyczaj tam nie chodze .byly super przeceny zabawek,takze fisher pirce i lezaczkow.malz byl na ognisku wiec juz nie chcialam mu zawracac glowy ,nie chcialam tez do nikogo dzwonic bo godzina byla dosc pozna 23;40 i zastanawialam sie ktory wziac az mnie ochrona ze sklepu wyprosila bo zamykali:)boszszsze a dzis tak zaluje ze tego przecenionego o 150 zl nie kupilam.
p;anowalam jej zamowic od chrzestnego taki ascetyczny lezaczek -krzeselko maclarena ( u nas tego nie ma a kolezanka ,doswiadczona mama 3jki bardzo go polecala) .jednak jak zobaczylam wczoraj ceny w tesco to warto bylo kupic tego fishera.tylko z kazdego rodzaju bylo juz po jednej sztuce.moze jutro rano podjade i ktorys kupie ,ale totalnie nie wiem ktory...polecacie jakis?.a te przeceny zabawek lamaze ,allegro sie chowa...jak wrocilam do domu i porownalam ceny z allegro zabawek lamaze to sie zalamalam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aknovi ciesz sie ciesz.jak dziecko urzadzi mi z nocy dzien to ja sie czuje jakbym byla po tygodniu balangowania i na mocnym kacu a przed oczami mam gwiazdy.w dzien jednak czlowiek inaczej funkcjonuje jak mu slonce swieci:-D
a tobie Nati to rzeczywiscie tylko pfu ,pfu i prosic sily wyzsze zeby tak asi zostalo
 
Andariel moj maly tez ma przepukline..za miesiac mamy wizyte u pediatry wiec jeszcze nie wiem czy cos beda z nia robic czy nie...jak dlugo maly nosi ten plaster i jak dlugo ma nosic? to jakis specjalny plaster?
kompletnie zapomnialam ze trzeba by do taty zadzwonic...a jutro urodziny mlodego musze pojechac na jakies zakupy zeby zrobic torcik
Adasiowi założyli plaster tydzień temu, wcześniej lek. czekała i mieliśmy nadzieję, że sie nie będzie powiększać - ale niestety; do tego maluch mocno się pręży i napina przez problemy brzuszkowe, a to nie sprzyja zażegnaniu problemu; chirurg zakładający pierwszy raz ten plaster kazał nam go zerwać (tzn. po namoczeniu, my dodatkowo oliwką smarowaliśmy) i dać dzień odpocząć skórze, po czym przykleić na kolejny tydzień; tak tez zrobiłam - maly ma już drugi raz założony, jakos nam się udało; acha, lek.mowił, że takie plastrowanie trwa min. 6 tyg. Do tego trzeba często ukladać bobo na brzuszek; w aptekach są specjalne plastry do przepukliny pępkowej POROFIX; i faktycznie dobre, bo niejako same naciągają ta skórkę jak trzeba, poza tym skora się pod nim w ogóle nie odparza itp.
I tak lepsza przepuklina pępkowa, niż pachwinowa... u nas to "efekt" wcześniactwa, a Was?




ożesz...:szok:zajrzałam do linka z wróżbitą - to na serio??? to nie kabarety??? oł maj gad:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
Hejka!!!

Wieczorem was podczytalam,cos mi klawisze ywariowalz-no wlasnie-zwariowaly,bo kazda litera nie tam,gdzie powinna,a Alt to w ogole nie dziala,masakra.
Dzien Ojca udany,a dzis Karol tylko raz w nocy do picia a ja meeeeega szczesliwa-o Boze jak to dziwnie bez pl znakow... Uciekam,zapowiada sie piekny dzien...
 
mamusiaDorusia, musisz wcisnąć razem lewy crtl + lewy shift i wszystko będzie grało :)

moje dziecko jadło dziś godzinę szybciej i obudziło się rano też szybciej... o nieludzkiej godzinie 6.30 :|
 
reklama
moje dziecko jadło dziś godzinę szybciej i obudziło się rano też szybciej... o nieludzkiej godzinie 6.30 :|
6:30??? to u mnie norma chyba, że późno zaśnie to max o 8 wstaje. moja mama niedługo ma być wypadałoby odkurzyć i trochę ogarnąć mieszkanie ale mi się nie chce :-( ale prawie objad zrobiłam
 
Do góry