reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mój mały jakiś fajniejszy się zrobił, tzn. czasem się uda wyjść na spacer, ma dłuższe przerwy od cycka, wszystko ogląda. W końcu się nie denerwuję jak goście przychodzą, że muszę z nim uciekać, bo chce cyckać.
Może pomaga mu masaż Shantala, relaksuje się i jest spokojniejszy? Polecam w każdym razie.

Do nas dzisiaj tatuś w końcu przyjeżdża po 3 tygodniach. Jej, jak się stęskniłam. Tylko egzamin mam w poniedziałek ostatni i nie wiem jak się zorganizuję z tym wszystkim. Pewnie zajrzę to dopiero w poniedziałek.
 
reklama
Hej dziewczzynki

Wpadlam sie zameldowac przy kawce, nie mam jakos nastroju na pisanie, Liia ma skok chyba, wczorj prawie wcale nie spla i w nocy dwie pobudki na butle:szok:
Nie pisalam wam chyba ale Olem bylismy na cystografii i nie dosyc ze malego wymeczyli to jeszcze badanie sie nie udalo bo ma stulejke i chca mi go usypiac i jakis zabieg robic na co oczywscie sie nie zgadzam. Bylo to we wtorek i jakos od tego czasu mam podly nastroj, pelno mysli w glowie.
Poza tym ciagle siedzimy w necie i szukamy auta, oczywiscie jak to zwykle bywa mamy za malo pieniedzy na taki jaki nam sie podoba a za duzo na gorszy :sorry:
Pogoda fatalna a za tydzien kuzynka przylatuje... wszytsko jakos do doopki
 
aenye- oj zazdraszczam możliwości weekendowych wypadów nad morze:tak:oj chciałabym mieszkać nad morzem:-) ale to chyba tak już jest jak się jest blondynką to wolałoby się być brunetką i na odwrót:-D a gdzie w łebie park dinozaurów jest???? my mamy i owszem niedaleko park miniatur i dinozaurów ale jeszcze nie byliśmy- także zapraszam:tak: fajnie jak dziecko ma pasje i daje mu to radość:tak:
 
jola - glowka do gory,bedzie dobrze:o)

aenye - tak,tez pamietam czasy nastoletnie i wysypianie sie do oporu,ale niestety skonczylo sie...:-D
aaa spaghetti bolognese-sloiczek hippa,jak oliver skonczyl 3 m-ce zaczelam urozmaicac,1-szy byl bananek(wszystko slioczkowe) 3-5 lyzeczek przed mleczkiem,soczki poczatkowo rozcienczane woda:o) a teraz regularnie obiadek,deserek etc...wszystko mu smakuje oprocz kaszki.probowalam wszystkie mozliwe smaki...beeeeeeeeeeee...

pandorko - tez chcialam kiedys mieszkac nad morzem...nie udalo...zostaja mi tylko wakacje...jeszcze 6 tyg. i bede w ustce:happy:
 
Hej laski.dzis zapowiada sie busy day.mala z babcia ,ja musialam porobic cos na mieszkaniu i odnalezc kilka zagubionych w akcji rzeczy.do tesco w koncu nie dojechalam,dzwonilam czy sa czynni ale oczywiscie nikt nie odbieral az sie wkurzylam a na sieci nie mozna bylo znalezc info o ktorej otwieraja po swiecie:(dzis tam wpadne na chwile ale juz sie nie ludze ze jeszcze jakies fajne zabawki zostaly.pozniej fryzjer (naraszcie!) a popoludniu spotkanie z przyszla mama chrzestnej malej.przyjechala dzis z Warszawy wiec juz nie moge sie doczekac tego wieczoru:):-)
probowalam instalowac wczoraj suwaczek to mi sie kurna chata jakis blog pojawil:)))suwaczek wyszedl ale nie chcial sie wkleic tam gdzie powinien:)))no nic bede dalej probowac metoda prob i bledow.
co u was dzis slychac,jak dzieciaki daly pospac?
 
a ja mieszkam nad morzem i uciekam zawsze nad jezioro. Mąż do 7-go roku zycia mieszkał w Helu i uwielbia morze i w tym roku bedzie budował domek na naszej tzn teściów działce w kopalinie czy jakoś tak
 
pandorko - tez chcialam kiedys mieszkac nad morzem...nie udalo...zostaja mi tylko wakacje...jeszcze 6 tyg. i bede w ustce:happy:

ja się właśnie zastanawiam czy się w sierpniu do Łeby nie wybrać ale trochę się boję po pierwsze drogi- ponad 700 km- a po drugie pobytu tzn czy to wszystko nie będzie zbyt męczące dla małego...
 
reklama
pandora - jak sie dobrze zabezpieczycie,to sie nie ma czego bac,a maly i tak prawie cala droge przespi:o) nasz rekord byl w 1997r. kimberly miala 3 tyg. i wybralismy sie do bydgoszczy 1000 km:o)
 
Do góry