reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aenye dobre :-D
w temacie zamkniecia..pojechalismy ze starszakiem do centrum handlowego (jakies 30km od domku) zaparkowalismy na parkingu pietrowym i poszlismy na zakupy...galerie zamkneli poszlismy jeszcze na zakupy jedzeniowe wracamy na parking a tu zamkniete :szok: samochodzik w srodku ciezkie zakupy i placzace dziecko ze juz pozno do domu itp ;-)na szczescie byl stroz jak u aenye i moglismy wziac samochod...
zmienilam mleko na comfort i malemu nie chce leciec wkurza sie chyba musze zmienic smoki
 
reklama
hahah zajefajne przygody

a ja mówię Aśka grubaska mąż: gugulec ( bo Asiunia uwielbia "mówić" gu gu gu) a jak mam dość to bachorek
ja uwielbiam Joaśka, a w pracy to tylko Dżoana na mnie mówią...
ja jak mam dość to mówię: "Martyna"
hahahh straszne:-D
ale za to nienawidzę jak ktoś ( dokładnie teściowa) mówi Joanka- ale już prawie tak nie mówi po mojej prośbie żeby przestała tak mówić
no już pisałam że Joaśka czadowo;-)

a ja chyba nigdy nie powiedziałam Weronika na moje dziecko:-D może mnie jeszcze nie wkurza tak jak Martyna Mitaginke hahahah
ale często zdarza mi się mowić do niej... Nikosiu albo Nikola hhahaha bo taka w sumie podobna...
no i Nisia albo Nisieczka...
no i uwaga zdarzyło mi się nie jeden raz powiedziec do mojej córki: Tysia albo mitaginka hahaha nie wiem czemu, chyba z nagromadzenia swego czasu postow o Tysi :)

myslalam ze pospimy dzisiaj bo wczoraj seidzielismy na tarasie z dzieciakami, tzn chlopakami do 23ciej... kupilam Nisi zabawkę Nasze Dzieci - DOSTAWA GRATIS ! LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5
i chlopaki bawily sie caly czas tym:-D
niestety Niko i Niśka rano obudzili sie mega wczesnie o 7.30 i po spaniu!! a myslalam ze jak tak pozno pojda spac to pospimy do 9tej:(

dzisiaj mega grill u znajomych...18 osób, 14 dzieci!! a pogoda do d... ciekawe co zrobimy... ostatnio przenieslismy sie do domu jak mial byc grill na dzialce i czujecie tyle ludzia w domu i dzieci??!! normalnie w jednym kącie salonu byly przy tv 5-8latki, po srodku chodzące dwulatki, a w drugim kącie w fotelikach samochodowych niemowlaki bujane:) no i masa ludzi plątająca się i gadająca hahah. super!
dzisiaj tez trzeba bedzie przeniesc sie do czyjegos domu z racji pogody i obawiam sie ze to bedzie nasz dom:szok: a to mi sie nie podoba!! tyle ludziufff!! no ale mamy salon ponad 50m2 no to moze sie pomiescimy...
 
o dzizas Morgaine!!!!!!!:szok::szok: 50m salon....moje mieszkanie ma 32:-D:-D zazdroooooszcze:-)

a zabawka fajna, no i taka "przyszłościowa", a zwłaszcza że jeszcze Twoje chłopaki moga skorzystać
 
zabawka super mam taką samą :-) i już powolutku malutką interesuje i wie, że jak się walnie grzechotką to muzyka będzie :-)
 
muszę się zaczaić na tego najaranego wróżbitę, zaintrygowałaś mnie, aenye:-D;-)dobrej zabawy w Łebie!
odkleiłam wczoraj plaster z brzuszka Adaśka (ma zaklejoną przepukline pępkową) i zaraz znów wyskoczyło cholerstwo:-(dałam skórze odpocząć i dziś przyklejamy nowy (tzn. mam nadzieje, że się nam uda to zrobić - pierwszy przyklejał chirurg);

miłego dnia wszystkim! a tym, co mają jutro wolne - fajowego długiego weekendu:tak:
 
aeyne Maciej jest the best! (pandora ja myślę, że pani wie, o czym ja mówię HA HA) przecież był na bb-owej fali jeszcze jak chodziłyśmy z brzuszkami :tak:

my dzisiaj wybraliśmy się do kościoła, od razu po karmieniu udało się Tysię uśpić, więc ok, ale tylko doszliśmy od razu lament. No i niczym nie udało się jej uspokoić, więc wróciliśmy. Tylko wsadziliśmy ją do łóżeczka od razu cicho i zaczęło glużyć do swoich kumpli z karuzelki :-D moje dziecko ma alergię na spacery i świeże powietrze normalnie. Moja teściowa ma oczywiście wytłumaczenie tego faktu- przez to że ja calą ciążę przeleżałam, to Tysia dlatego ni lubi wychodzić :szok: no i wszystko jasne! ;-)
 
gdzie mozna pana Macieja zobaczyc skoro tak reklamujecie :-D
Mitaginka twoja tesciowa to ma wyobraznie pozazdroscic :-D
Andariel moj maly tez ma przepukline..za miesiac mamy wizyte u pediatry wiec jeszcze nie wiem czy cos beda z nia robic czy nie...jak dlugo maly nosi ten plaster i jak dlugo ma nosic? to jakis specjalny plaster?
kompletnie zapomnialam ze trzeba by do taty zadzwonic...a jutro urodziny mlodego musze pojechac na jakies zakupy zeby zrobic torcik
 
reklama
Wróżbita Maciej to mój idol.. I wiecie co - jak leżałam na patologii a potem na położnictwie, to jeden z lekarzy był tak przez nas nazywany... Nie dość, że podobny (tyle że blondyn), to jeszcze teksty w stylu :"będą skurcze to pani urodzi, nie będzie, to pani nie urodzi"... i był tak samo kompetentny niestety :|
 
Do góry