reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mam pytanie czy Wasze dzieciątka też pieją albo wydają dzwięk jak osiołek .
Albo jak płaczą to przy okazji kaszlą .Mam wrażenie że ona nie ma krtani jeszcze rozwiniętej .Mówiłam o tym lekarzowi ale kazał obserwować .I ten kaszel taki suchy i ciągle ma zatkany nosek ale bez kataru .
Adek ma to samo, ale u nas to "wina" nadwerężonej przez respirator krtani;
chociaż, pamiętam, że córcia też przez kilka pierwszych tyg. piała jak kogucik;
 
reklama
ale za to nienawidzę jak ktoś ( dokładnie teściowa) mówi Joanka- ale już prawie tak nie mówi po mojej prośbie żeby przestała tak mówić
 
mitaginko - usmialam sie,to brzmi tak powaznie,czasami zwracam sie do niunia "oliverze tylerze k. ",a on spojrzy na mnie tak niewinnie tymi swoimi patrzydelkami i sama zanosze sie smiechem...

nati - a moze tesciowa ma na mysli "dzoana";o)
 
reklama
Do góry