reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Widzialam ze byl poruszany tez temat laktatora Medeli wiec moge powiedziec ze ja mam Medele Swing i jest rewelacyjna:tak:sciagam nim pokarm jak np. wychodze na dluzszy spacer i dodatkowo uzywalam go jak mialam problem z pokarmem do pobudzenia, jest swietny:tak:
Dzieki za info, tylko ja nie swing- nie na moją kieszeń, tylko mini, ale za wyjatkiem głośnego działania widziałam raczej pozytywne opinie.

Witam

Mała się chyba zaziębiła ( a tak się bałam tego ), w poniedziałek byliśmy na zdrowych dzieciach na kontroli i tam trochę zmarzła tzn miała zimne rączki i nóżki,potem pojechaliśmy do mojej mamy a od nich do sklepu i do teściów,może za długo była w ubraniu nie wiem ,w każdym razie bądź od wczoraj katar ale tak jakby tam głęboko w środku, i jakby był gęsty ,się przestraszyłam na wieczór bo zaczęła się jakby dusić,nie mogła normalnie nabrać powietrza i ulało aż jej się może jeszcze gardło ją drażni, w nocy położyłam ją na boczku i pod materac podłożyłam koc coby wyżej miała,bałam się zasnąć ,w nocy podeszłam do niej jak spała i ulane bidulka miała przez sen,potem jak ją karmiłam tez po karmieniu się zachłysnęła i uleciało jej.boję się bo pokasłuje i kicha, no zawsze coś, boję się tego zakrztuszania ,dziś do lekarza z powrotem, .Jak leczyłyście takie przeziębienie u swoich bo pamiętam chyba że też Wasze niuńki niektóre miały katar. Aspirator i wodę morską dziś zakupie i będę działać .A może to alergia... bo od 2 dni ma twarz wysypaną czerwonymi krostkami nie wiem czy źre dużo czekolady ...możliwe

A tak poza tym może być,chciałam już na spacerek pójść ale posiedze pewnie w domu dalej bo się boję,nawet kąpać .
Szybkiego powrotu do zdrówka. Aenye poleca nasivin, ja też...uzywałam przy małej, ale faktycznie tam mozna tylko 3 razy na dobę nie więcej, ale zawsze mozna psiknąć na noc, co by ładnie dziecię spało.

Anjawoj- wpadaj chociarz napisac czesc :)
mi juz zaczyna kregoslup siadac od noszenia, wczoraj non stop praktycznie, ponad 3 godz prasowalam 24 pieluchy i kilka ubranek i posciel. normalnie zajmuje mi max godzine a wczoraj 1 pielucha 10 min noszenia na rekach :-(
teraz spi chyba odsypia wczorajszy dzien a ja zamiast idpoczywac to wzielam sie za szorowanie kuchni.
a spi na lozku starszej corki ggdzie spi tez zawsze pies wiec spia razem i musze zerkac co chwila czy pies nie jest za blisko bo to kochane psisko nic nie zrobi ale nie zna swojej sily i moze niechcacy uderzyc :-(, teraz jest ok metra od malutkiej wiec ok, ale juz widze kota zblizajacego a ten za to ja laskocze wasami

Kochana, fajnie,ze jeszcze znajdujesz czas, chociaz nie wiem jak to robisz, ja bym normalnie chyba zwariowała. Podziwiam dziewczyny za wytrwałośc i cierpliwość, wszystkie te, które maja jakies dwulatki w domu i jeszcze czas znajdują. Czekamy na zdjęcia:))

Ja wkońcu dzis ide zrobić nózki, juz nie moge sie doczekać. Coś dla sibie będę miała...wreszcie. Mały okej, kochaniutki i ostatnio da sie życ, ale nie zapeszam, bo jak go chwaliłam za duzo, to masakra była potem:)))

Nati ja nie wiem jak ty wyrabiasz z tymi pieluchami...ja czasami nie mam kiedy wyrzucic do smietnika...a co dopiero prac, prasować itd. Masz wesoło z tymi zwierzami, co?
 
reklama
ja piore i prasuje co 2-3 dni wiec ta godz dziennie znajde, jedynie co mnie denerwuje bo nie zawsze od razu znajde czas to wyplukanie z kupy i czasami przez jakis czas w wannie lezy no ale oprocz tego to ok.
tylko moj maz gotuje i na bierzaco wszyscy po sobie sprzataja to mi zostaje nawet czas na umycie wlosow :-)
 
czytam a odpisac nie ma jak bo sie juz budzi. a ja sie zbieram do spania z nia od rana!! matko padam na twarz, wczoraj 6 godz. dzisiaj w nocy boczek z grilla wczorajszy ja meczyl:) ale króciutko, mimow szystko nie wyspana:(

naasivin w kroplach, 3xdziennie po kropelce do noska dawalam EMI
i wychodz na polko, na swiezym pow.lepiej sie oddycha dziecku!!
 
Witam i dolaczam do grona mam marudnych terrorystow.
To chyba skok rozwojowy bo Liwka strasnie niespokojna i nie tylko ona, ostatniej nocy ona spala ze mna a T Olkiem bo tez sie zbudzil w nocy

Anjawoj- wpadaj chociarz napisac czesc :)
mi juz zaczyna kregoslup siadac od noszenia, wczoraj non stop praktycznie, ponad 3 godz prasowalam 24 pieluchy i kilka ubranek i posciel. normalnie zajmuje mi max godzine a wczoraj 1 pielucha 10 min noszenia na rekach :-(
teraz spi chyba odsypia wczorajszy dzien a ja zamiast idpoczywac to wzielam sie za szorowanie kuchni.
a spi na lozku starszej corki ggdzie spi tez zawsze pies wiec spia razem i musze zerkac co chwila czy pies nie jest za blisko bo to kochane psisko nic nie zrobi ale nie zna swojej sily i moze niechcacy uderzyc :-(, teraz jest ok metra od malutkiej wiec ok, ale juz widze kota zblizajacego a ten za to ja laskocze wasami

wesolo masz z tym swoim zwierzyncem, ja swojego nie zostawiam z mala, jeszcze sie obawiam ze Olkowi moze krzywde zrobic ta swoja lapka:tak:
Mamy dzis wizyte u lekarza po poludniu obie a ze mnie sie doslownie leje, nie pamietam juz tak obfitej@:no:
 
hihihi wpadłam się przywitać i Was o zdrówko zapytać :-)
kurna uzależniacie Kobity, już się z Wami żegnałam ale nie da rady. Uzależnienie do wyleczenia bo dzień bez BB to dzień stracony.
Ogarniam dom i siebie w jednym czasie tzn ścieram kurze, odkurzam a na buźce maseczka a moja terrorystka spać w wózku nie chce i co chwila bujam nosze itd.
masakra padam na twarz po nieprzespanej nocy......
 
Jola- Twoja psina to lapke ma ja mojego pol :-)
w koncu sie malenstwo obudzilo, wlasciwie dopiero po nocy i w super humorze
 
Witajcie dziewczyny,

ja dziś jakoś drętwo... Zmęczona, mała nie spała od 5 rano do 9.30, płacz, marudzenie i tp. Teraz zasnęła, a ja nie wiem w co ręce włożyć. prasowanie czeka, głowa nie umyta, a chciałabym przed spacerem umyć, żeby jak człowiek wyglądać. Zastanawiam się jak to będzie kiedy drzemki w dzień będą zredukowane do 2 lub 1. Jak wtedy wszystko ogarnąć i siebie też? Podziwiam Was dziewczyny z kilkoma maluchami.

Do fryzjera chciałabym, na zakupy...
 
reklama
Cześć :-)

ja tak się tylko zamelduje, i zmykam na spacerek bo pięknie jest:-)
właśnie zjadłam trochę czekolady (pierwszy raz) i obawiam się co to będzie, ale nie mogłam się powstrzymać;-)
Uuu no to popisałam Staś woła ;-)
 
Do góry