reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aenye- nie odchudzaj sie, idz po tort (o ile tego jeszcze nie zrobilas :-D)

dziewczyny o co chodzi, mala poprostu wyje jak na lezaco chce jej dac cyca, na siedzaco bierze i slysze jak Jej burczy w brzuchu lub przelewa, klade ja to krzyk jakby ja ktos ze skory obdzieral. teraz ja oszukalam i leze ale podlozylam swoja reke pod malutkiej szyja
 
reklama
nie, no tortu juz nie ma :p tzn jeszcze jeden kawalek zostal. probuje sobie wmowic, ze zostal NA JUTRO.
ale juz wiem, co chce dostac na urodziny. taki tort wlasnie. CALY dla siebie. :-D

ja dopiero sie wygrzebuje z barlogu, tzn zdjelam pizame ;-) i sie wbilam w moj sexy dresik ;-) totally pink! LoVe pINk!!!! ale leb tlusty i wlosy na girach, cholerrrcia, musze sie wykapac, ale chyba na D poczekam juz, zeby sie zajal mlodymi. nie chce mi sie na szybkosci dzialac, bo zero przyjemnosci z takiej kapieli. a prysznic.. matko, dosc juz mam prysznica, ponad miesiac dzien w dzien prysznic. marze o kapieli, pachnacej wanilia, z pianka, swieczka.. och.

a dzis jakos nie plamie nawet ;-) jenysku, oby juz koniec podpasek i wkladek, blagammmmm!!!

na szczescie za miesiac bede uzywac tamponow. juhuuu!

nati, nie wiem, poloz ja na poduszce, pod katem moze? moj tak lubi lezec i patrzec, tzn nie ze sama glowa na podusi, ale tak pod plecki i glowke.

a to my mamy jakis watek o osiagnieciach dzieciat naszych? musze oblukac ;-) no ciekawe jakie to osiagniecia maja dzieciaczki :p moze jaki ajnsztajn sie narodzil w kwietniu, hehe :-D
a jakby sie ktorys z pleckow na brzuszek przekrecil to bylabym w szoku ;-) obroty mojego z brzuszka na plecki wiele razy ogladalam, ale to ewidentnie ciezar madrej glowy przewazyl cale cialko :p
 
hej kobietki:)długo mnie nie było ale jakoś czasu nie miałam Oliwka zabiera mi go coraz więcej i jakoś tak...
u nas wszystko oki byliśmy na usg bioderek jak to p doktor powiedziała wzorowo:)
a jutro mamy pierwsze szczepienie więc dowiemy się ile Oli waży i jaki ma wzrost,bo ciuszki na 56 już są akurat:)
jeszcze dziś wieczorem musze z m jechać na zakupy o w sobote wyprawiamy urodziny Majce(w poniedziałek 3 latka skończyła)a że ja mam 23 V to zrobimy jedną impreze :O
stanęlo na tym że będzie grill w ogrodzie bo na nic więcej nie miałabym poprostu siły....
buziole dla wszystkich:))
a i chciałam wam powiedzieć że wychodze za mąż:)tzn drugi (z tym samym facetem oczywiście) wczoraj yliśmy u księdza i 7.08 2011 bierzemy ślub kościelny :)ale nam odwaliło:-D
 
Petinka tak się zast5anawiałam jak ten mocz pobrałaś ;-) ale w czasie karmienia to dobry pomysł, chociaż mój mały lubi wtedy też kupę walnąć

aenye ile wytrzymałaś na "diecie"? :-D ja narazie nie mam czasu na jedzenie, tzn jem w przelocie ale na ciastko zawsze znajdę czas, Ty marzysz o kąpieli a ja o normalnym prysznicu, bo nie mam, mam wannę ale kąpać się nie mam czasu a poza tym chyba nie lubię bo mi za gorąco się zaraz robi a taki prysznic żeby sobie postać achhh marzenie moje

jola już okres? kurcze z jednej strony zazdroszczę, bo chciałabym jak najszybciej drugie dziecko ale jak sobie pomyślę, że mały zacznie raczkować czy chodzić a ja z brzuchem, albo przypomnę sobie poród to... nie dzięki :no:

Marma no z trójką to masz roboty + jeszcze widzę dom ciągniesz :szok: Himenka z Ciebie

Beata gratulacje :-) ja mam tylko cywilny i kościelnego brać nie będę, bo my tak średnio wierzący chyba jesteśmy i nasze rodziny też


tak czytam o Waszych maluszkach - katarki, przeziębienia, wysypki, itp... biedactwa małe :-( narzekałam na swojego brzdąca ale teraz widzę, że nie mam powodów, nie ma kolek, nic mu nie dolega tylko lubi mnie wkur... jak na spacer chcę iść a on w ryk i to mój jedyny chyba problem z nim...

jak Wy wychodzicie na spacerki? o której godz? zaraz po jedzeniu czy później? jak ubieracie na temp. 25st? dziś miałam trzy podejścia a i tak musiałam uciekać po 10min bo krzyk niesamowity był, nawet nagrana na komórkę suszarka nie podziałała (a w domu na uspokojenie działa) ehh...
za to w domu zjadł o 13:30, o 14 zasnął i dalej śpi... czy nie mógłby tak na dworze? mamusia poopalałaby się :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
hermionka ja karmie malego i potem ubieram i spadam na spacer choc juz raz mi sie zdarzylo ze nie dalo sie go do wozka wlozyc , jezdze przed domem po wertepach i czekam az zasnie czy nie bedzie ryku zasnie to jade w trase nie zasnie to zostaje przed domem. Moj spi jak czuje ze jedzie dzis spal 2h w dzien to sukces ale jak wozek stawal to po chwili jedym okiem juz patrzyl.
 
hermionka-ja przebieram pieluche, karmie, ubieram siebie, malutka i wychodze. czasami sama sie na klatce, windzie ubieram. jak jest ceiplo to body, spodenki lub spioszki cienkie, czapeczka i tyle. Zimniej to bluza zimniej kurtka

Moje dzeciatko wzielo smoczka na cale 3 min. no moze nie wzielo samo i nie ssala tylko bardziej gryzla ale to juz sukces. a pozatym ciagle placze lub nagle zaczyna wrzeszczec. dalam juz kropelki na brzuszek wiec to chyba nie to. czasami chrumknie jak swinka ale tak ma od dawna
 
Ostatnia edycja:
edit: mysle nad kupnem porzadnego aparatu foto, co polecacie? para się tu ktoś fotografiką choćby amatorsko?

laseczki wy się ogarnąć nie macie siły/czasu a ja dzisiaj: manicure, pedicure, peeling z efektem mikrodermabrazji plus jakies balsamy, maseczki i potem makijaż:) - kosmetyczka byla:-D jeszcze spodnie musze sobie kupic, nie bede czekac az w swoje wejde bo to moze dlugo potrwac a musze w czyms chodzic nie?:)

byl kiedys, sto postow temu, poruszany temat chrzcin i prezentów. laski no ja wam zazdroszcze takich dylematów.... u mnie na chrzciny daje sie dresik albo jakies inne badziewie, ewentualnie 100 zł do koperty (EWENTUALNIE) i that;s it. takze nad lokatą nie ma co się zastanawiać:-D
a, a ten dresik to od chrzestnej żeby nie było że sąsiadów zapraszamy:-D

no ale cóż, nie dla prezentów sie to robi, jak kiedys pójdę na chrzciny to nie bede sie czuła zobowiązana przynajmniej;-) chociaż ja bym tak nie umiała:(

teraz w nd na komunie jedziemy i już mnie ciary przechodzą bo nie mam ochoty tam jechać:( cała msza z trójką dzieci plus potem posiadówa rodzinna wrrrr, co jak i dlaczego mam robić wrrr, chyba sie zmyje na spacer z mloda i wroce po 4 godz....
please trzymajcie za mnie kciuki bo ja nie wiem czy to ptrzetrwam:(

hermionka marma nie ma trójki dzieci!!:-D ale świetnie daje sobie radę, to fakt;-) jest wręcz kandydatką na super mamę trójki dzieci:)

co do ubierania małej to moja dzisiaj body krótki rękaw i spodnie lnianie, cienkie... ale u nas upał, ja sie opalam a juz 18ta:) dalej grzeje...

aenye dasz wiarę :)-D zajebisty text) że ja nigdy się nie odchudzałam. wręcz przeciwnie co na dietę przeszłam to apetyt mi rósł hahah nie umiem i tyle. także porzuć te zacne zamiary bo jeszcze przytyjesz:) buziak dla Ciebie i Twojego tyłeczka...
 
morgaine, sluchaj no, dam wiare ;-) bo sama sie nigdy nie odchudzalam i te diete zarzucilam po jakis 3 godz ;-)
i sie nad aparatem nie zastanawiaj. dla mnie to najwazniejszy zakup przy dzieciach, sama mam dopiero od 3 lat i bardzo zaluje, ze przy Filipku nie mialam.
ja kupilam olympus e-420 z dwoma obiektywami (uzywam 1 ;-) ) i jestem super zadowolona, ma kilkanascie trybow dzialania (sam dobiera parametry) i nie musze sie namahac jak przy manualu, zeby sobie poustawiac wszystko. automatyczny tez ma, ale jest najslabszy. polecam w 100% :-) jakosc nieporownywalna. kupowalam za niecale 2200zl w komplecie ze wszystkim, takze niezla okazja, teraz pewnie sa jeszcze tansze.


marma
, hehe, zaklinowal sie w pralce.. jeszcze tego u mnie nie bylo ;-) pomyslowy rojber!
ja dzis z trojka sama, normalnie nie wierze, ze nie osiwialam, ale byli cos grzeczni podejrzanie..
 
Witam mamusie,

mam do sprzedania bujaczek hybrydowy firmy Bright Starts. Dostalismy w prezencie na chrzest, ale w domu mamy juz drugi podobny. Produkt jest nowy, złożony, z bateriami w środku. Stoi i czeka na maluszka. Cena rynkowa 250 - 300 zł. Sprzedam za 200 zł (cena do negocjacji).

więcej informacji na pw

a wygląda tak:
Zobacz załącznik 355401
 
reklama
pandora krosty na brzuchu mi zeszly jak skonczylam z pampersami jedynkami. wilmek mowila ze jej dziecie te polskie tez uczulaly...

no to albo hormony albo pampersy bo właśnie od niedzieli używamy niemieckich pampersów:szok: kupię jutro nasze i sprawdzę ale myslisz że krostki byłyby aż na klatce piersiowej??

Liwia miala jeden dzien takie krostki ale zniknely, jakby nie zniknely to polecam nie szczepic na razie.

zobaczymy co powie lekarka- mam nadzieję że jakby co nie będzie się upierać

edit: mysle nad kupnem porzadnego aparatu foto, co polecacie? para się tu ktoś fotografiką choćby amatorsko?

u nas Panasonic lumix dmc tz-10 nie lustrzanka bo w jakąś wypaśną zainwestujemy później;-) ale polecam fajne zdjęcia i filmy z dźwiękiem w dobrej jakości. To był nasz pierwszy wyprawkowy zakup hihi

a ja się muszę pochwalić że dziś pozbyliśmy się pierwszych ubranek w rozmiarze 62 bo zrobiły się maławe:tak:
 
Do góry