reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Widzialam ze byl poruszany tez temat laktatora Medeli wiec moge powiedziec ze ja mam Medele Swing i jest rewelacyjna:tak:sciagam nim pokarm jak np. wychodze na dluzszy spacer i dodatkowo uzywalam go jak mialam problem z pokarmem do pobudzenia, jest swietny:tak:
Dzieki za info, tylko ja nie swing- nie na moją kieszeń, tylko mini, ale za wyjatkiem głośnego działania widziałam raczej pozytywne opinie.

Witam

Mała się chyba zaziębiła ( a tak się bałam tego ), w poniedziałek byliśmy na zdrowych dzieciach na kontroli i tam trochę zmarzła tzn miała zimne rączki i nóżki,potem pojechaliśmy do mojej mamy a od nich do sklepu i do teściów,może za długo była w ubraniu nie wiem ,w każdym razie bądź od wczoraj katar ale tak jakby tam głęboko w środku, i jakby był gęsty ,się przestraszyłam na wieczór bo zaczęła się jakby dusić,nie mogła normalnie nabrać powietrza i ulało aż jej się może jeszcze gardło ją drażni, w nocy położyłam ją na boczku i pod materac podłożyłam koc coby wyżej miała,bałam się zasnąć ,w nocy podeszłam do niej jak spała i ulane bidulka miała przez sen,potem jak ją karmiłam tez po karmieniu się zachłysnęła i uleciało jej.boję się bo pokasłuje i kicha, no zawsze coś, boję się tego zakrztuszania ,dziś do lekarza z powrotem, .Jak leczyłyście takie przeziębienie u swoich bo pamiętam chyba że też Wasze niuńki niektóre miały katar. Aspirator i wodę morską dziś zakupie i będę działać .A może to alergia... bo od 2 dni ma twarz wysypaną czerwonymi krostkami nie wiem czy źre dużo czekolady ...możliwe

A tak poza tym może być,chciałam już na spacerek pójść ale posiedze pewnie w domu dalej bo się boję,nawet kąpać .
Szybkiego powrotu do zdrówka. Aenye poleca nasivin, ja też...uzywałam przy małej, ale faktycznie tam mozna tylko 3 razy na dobę nie więcej, ale zawsze mozna psiknąć na noc, co by ładnie dziecię spało.

Anjawoj- wpadaj chociarz napisac czesc :)
mi juz zaczyna kregoslup siadac od noszenia, wczoraj non stop praktycznie, ponad 3 godz prasowalam 24 pieluchy i kilka ubranek i posciel. normalnie zajmuje mi max godzine a wczoraj 1 pielucha 10 min noszenia na rekach :-(
teraz spi chyba odsypia wczorajszy dzien a ja zamiast idpoczywac to wzielam sie za szorowanie kuchni.
a spi na lozku starszej corki ggdzie spi tez zawsze pies wiec spia razem i musze zerkac co chwila czy pies nie jest za blisko bo to kochane psisko nic nie zrobi ale nie zna swojej sily i moze niechcacy uderzyc :-(, teraz jest ok metra od malutkiej wiec ok, ale juz widze kota zblizajacego a ten za to ja laskocze wasami

Kochana, fajnie,ze jeszcze znajdujesz czas, chociaz nie wiem jak to robisz, ja bym normalnie chyba zwariowała. Podziwiam dziewczyny za wytrwałośc i cierpliwość, wszystkie te, które maja jakies dwulatki w domu i jeszcze czas znajdują. Czekamy na zdjęcia:))

Ja wkońcu dzis ide zrobić nózki, juz nie moge sie doczekać. Coś dla sibie będę miała...wreszcie. Mały okej, kochaniutki i ostatnio da sie życ, ale nie zapeszam, bo jak go chwaliłam za duzo, to masakra była potem:)))

Nati ja nie wiem jak ty wyrabiasz z tymi pieluchami...ja czasami nie mam kiedy wyrzucic do smietnika...a co dopiero prac, prasować itd. Masz wesoło z tymi zwierzami, co?
 
reklama
ja piore i prasuje co 2-3 dni wiec ta godz dziennie znajde, jedynie co mnie denerwuje bo nie zawsze od razu znajde czas to wyplukanie z kupy i czasami przez jakis czas w wannie lezy no ale oprocz tego to ok.
tylko moj maz gotuje i na bierzaco wszyscy po sobie sprzataja to mi zostaje nawet czas na umycie wlosow :-)
 
czytam a odpisac nie ma jak bo sie juz budzi. a ja sie zbieram do spania z nia od rana!! matko padam na twarz, wczoraj 6 godz. dzisiaj w nocy boczek z grilla wczorajszy ja meczyl:) ale króciutko, mimow szystko nie wyspana:(

naasivin w kroplach, 3xdziennie po kropelce do noska dawalam EMI
i wychodz na polko, na swiezym pow.lepiej sie oddycha dziecku!!
 
Witam i dolaczam do grona mam marudnych terrorystow.
To chyba skok rozwojowy bo Liwka strasnie niespokojna i nie tylko ona, ostatniej nocy ona spala ze mna a T Olkiem bo tez sie zbudzil w nocy

Anjawoj- wpadaj chociarz napisac czesc :)
mi juz zaczyna kregoslup siadac od noszenia, wczoraj non stop praktycznie, ponad 3 godz prasowalam 24 pieluchy i kilka ubranek i posciel. normalnie zajmuje mi max godzine a wczoraj 1 pielucha 10 min noszenia na rekach :-(
teraz spi chyba odsypia wczorajszy dzien a ja zamiast idpoczywac to wzielam sie za szorowanie kuchni.
a spi na lozku starszej corki ggdzie spi tez zawsze pies wiec spia razem i musze zerkac co chwila czy pies nie jest za blisko bo to kochane psisko nic nie zrobi ale nie zna swojej sily i moze niechcacy uderzyc :-(, teraz jest ok metra od malutkiej wiec ok, ale juz widze kota zblizajacego a ten za to ja laskocze wasami

wesolo masz z tym swoim zwierzyncem, ja swojego nie zostawiam z mala, jeszcze sie obawiam ze Olkowi moze krzywde zrobic ta swoja lapka:tak:
Mamy dzis wizyte u lekarza po poludniu obie a ze mnie sie doslownie leje, nie pamietam juz tak obfitej@:no:
 
hihihi wpadłam się przywitać i Was o zdrówko zapytać :-)
kurna uzależniacie Kobity, już się z Wami żegnałam ale nie da rady. Uzależnienie do wyleczenia bo dzień bez BB to dzień stracony.
Ogarniam dom i siebie w jednym czasie tzn ścieram kurze, odkurzam a na buźce maseczka a moja terrorystka spać w wózku nie chce i co chwila bujam nosze itd.
masakra padam na twarz po nieprzespanej nocy......
 
Jola- Twoja psina to lapke ma ja mojego pol :-)
w koncu sie malenstwo obudzilo, wlasciwie dopiero po nocy i w super humorze
 
Witajcie dziewczyny,

ja dziś jakoś drętwo... Zmęczona, mała nie spała od 5 rano do 9.30, płacz, marudzenie i tp. Teraz zasnęła, a ja nie wiem w co ręce włożyć. prasowanie czeka, głowa nie umyta, a chciałabym przed spacerem umyć, żeby jak człowiek wyglądać. Zastanawiam się jak to będzie kiedy drzemki w dzień będą zredukowane do 2 lub 1. Jak wtedy wszystko ogarnąć i siebie też? Podziwiam Was dziewczyny z kilkoma maluchami.

Do fryzjera chciałabym, na zakupy...
 
reklama
Cześć :-)

ja tak się tylko zamelduje, i zmykam na spacerek bo pięknie jest:-)
właśnie zjadłam trochę czekolady (pierwszy raz) i obawiam się co to będzie, ale nie mogłam się powstrzymać;-)
Uuu no to popisałam Staś woła ;-)
 
Do góry