reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Acronka, no to chyba jesteśmy w podobnej sytuacji. Też byłam u gina i niestety dowiedziałam się,że raczej mam się nastawić psychicznie, ze swieta spedze w szpitalu :/ Nic nie wskazuje na to, aby cos ruszyło się wczesniej. Co prawda,powiedzial,ze robi sie delikatne rozwarcie (nie wiem dokładnie ile), ale brzuch nadal wysoko. Szkoda,bo myslałam,ze swieta spedzimy we troje. No ale trudno,pewnych rzeczy sie nie przeskoczy... Ewentualnie można męża zmolestować, albo wypić herbatkę z liści malin. Ale ogólnie, to jestem trochę zdziwiona, bo brzuch ciągle boli mnie jak na @, od wczoraj siara mi dosłownie cieknie, a piersi są bardzo gorące. Myslałam, ze to cos oznacza,ale chyba jednak nie.
 
reklama
cucu głowa do góry! świetnie Ci idzie:-) jesteś dzielna, że tak sobie radzisz. wiele osób by się już dawno załamało na Twoim miejscu a Ty i tak idziesz do przodu:-D

eywa na pewno będzie wszystko dobrze! tak jak acronka mówi, 35 tydzień to Dzidzia duża już jest

madziarkas gratulacje! kurczę kolejna rozpakowana,ale super!


a czy któraś z Was wie jak naprawić suwaczki? moje się zepsuły:-(
 
Laurka - nic się nie martw.Tak jak tu piszą dziewczyny - nie znasz dnia ani godziny, to że się nic nie ruszyło do tej pory, nie oznacza, że za chwilę się nie ruszy. Piszę z pozytywnym nastawieniem,tego sie będę teraz trzymać a szarobure myśli precz.
Ja z kolei miałam nadzieję na spędzenie świąt we trójkę w domu bez konieczności ich obchodzenia i celebrowania.... W najgorszym wypadku będziemy musieli się pojawić na rodzinnym spędzie a dzien później na chrzcinach siostrzeńca męża.... Cóż. Zostało jeszcze troche czasu i wszystko się może zdarzyc.
 
LaurkaJa z kolei miałam nadzieję na spędzenie świąt we trójkę w domu bez konieczności ich obchodzenia i celebrowania.... W najgorszym wypadku będziemy musieli się pojawić na rodzinnym spędzie a dzien później na chrzcinach siostrzeńca męża.... Cóż. Zostało jeszcze troche czasu i wszystko się może zdarzyc.

dokłądnie tego samego chce uniknąć, nie dosć że wyglądam potwornie a nie wszyscy w mojej rodzinie są taktowni (wiecie o czym mowie na pewno), wiec nie chce im dawać powodu i satysfakcji, a dwa ze każdy oczekuje ża ja już NA PEWNO do swiat urodze wiec ta sama śpiewka co chwile, no i 3 ze wogóle ja sama bede tym faktem pewnie tak mocno sfrustrowana że nie urodziłam...


aaa, ja to mam nosa, wiedziałąm że dzis MADZIARkas dołączy ale ciagle 3ka nie zamknięta, ktos sie jeszcze pokusi;-)?


Ewa - no to super!!!! nieźle na tym porodzie "wyszłaś" słowem;-):-)
 
Lilou - kup, kup herbatkę z liści malin, u mnie 3 zł., ja kupiłam i urodziłam ale nie zdążyłam jej zacząć pić :) stoi w szafie :)
Kochane 2w1 do świąt jeszcze duuużo czasu :) głowy do góry, a dzidzie są takie nieprzewidywalne, że widzicie co się dzieje...... :)
Rozpakowane myślami z Wami :)

Gratki dla Madziarkas :)

Eywa - moja bratowa urodziłą Natalkę w 35tyg., silną i zdrową.....będzie dobrze
Ewa - gratuluję kg w dół, przestaję jeść cukierasy ;)
Skorupka chyba musisz zrobić je od nowa :)
Acronka - a od kiedy można chustę i dzidzię do środka, bo na zakupy to tak chyba by było najlepiej......tylko co potem w przymierzalni ;)
 
Lilou - kup, kup herbatkę z liści malin, u mnie 3 zł., ja kupiłam i urodziłam ale nie zdążyłam jej zacząć pić :) stoi w szafie :)
Kochane 2w1 do świąt jeszcze duuużo czasu :) głowy do góry, a dzidzie są takie nieprzewidywalne, że widzicie co się dzieje...... :)
Rozpakowane myślami z Wami :)

Gratki dla Madziarkas :)

Eywa - moja bratowa urodziłą Natalkę w 35tyg., silną i zdrową.....będzie dobrze
Ewa - gratuluję kg w dół, przestaję jeść cukierasy ;)
Skorupka chyba musisz zrobić je od nowa :)
Acronka - a od kiedy można chustę i dzidzię do środka, bo na zakupy to tak chyba by było najlepiej......tylko co potem w przymierzalni ;)
hatorska - no tak masz rację, chusta i do przodu, tylko w pewnych okolicznościach lepiej mieć wózio ze sobą/przy sobie.No nic wszystko będziemy testować, wiele przed nami :)
 
Acronka, wiesz, ja się nie martwię, bo najważniejsze, że z dzidzią ok. Tylko też właśnie zależało mi na spędzenie świąt we troje. Tylko o to mi chodzi, bo tak, to mogę cierpliwie czekać.
 
Masz rację Laurko, najważniejsze że dzieci nasze zdrowe i widać im tak dobrze. Wszystko jeszcze przed Tobą (prędzej niż przede mną, jak wynika z terminów:tak:) i jest baaaardzo duża szansa że święta spędzicie we troje!!:-)
 
reklama
Do góry