reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
skrzyneczka Trzymamy!!!! Żebyś jak najprędzej zobaczyła swoje małe, zdrowe cudeńko. Daj znać ze szpitala jak się trzymasz :) :-)
Ale nam mam przybywa!!!!


Dziewczyny, tez wam tak brzuch twardnieje na maksa, od czasu do czasu????
 
Ostatnia edycja:
skrzyneczka to czekamy na wiesci i pozdrow morgaine :-)

dragonfly mi nie twardnieje :-D ale ja to wogole gdyby nie CC po jutrze to chyba do maja bym nosila bo nic a nic mi nie zapowiada porodu :-D

kolejne smski od aenye:-D
 
a moje dziecko mnie zabilo tekstem..puka w brzuch paluszkiem i mowi "brzychu no mowie do ciebie WYJDZ" - skad mu sie taki pomysl wzial to nie wiem bo przeciez jemy nie narzekam :-D


:-D Dzieciaczki są boskie, naprawdę!


asiunia, To Ty też już jutro???
Mój właśnie twardnieje mocno od 3-4 dni i ciężki się robi strasznie, ale jakoś specjalnie nie opadł. Na ktg połozna powiedziała, że widać , że brzuch pracuje i się może coś zadziać. Ale sama nie wiem, nie zauważyłam żadnych skurczy, nawet przepowiadających, albo ja po prostu nie wiem, że to skurcze. :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Skrzyneczka trzymam kciuki :)
Fajnie, ze ruszyło u Aenye :)
Ewa mnie sie zrobił na nacięciu lekki obrzęk ale mam obkładać rivanolem to powinno byc ok :)
uciekam do mojego ssaczka :) do rana laseczki :)
 
doczytalam was w koncu :-)
skrzyneczka kciukasy zacisniete :tak:
asiunia w kwestii formalnej :-p jak urodzisz przede mna to kto mojego smsa wrzuci nooo? a jak ja przed Toba to 4godzinki i bede w domku i juz gotowa do przekazywania informacji :-D nie badz taka pozwol urodzic jutro :-p
dragonfly no twardnieje twardnieje dosc czesto i prawie porodowo tyle ze po kilku godzinach przechodzi i nie jest regularne jak powinno niestety ;-)
smsy od aenye boskie asiuni Ty nie mozesz spac musisz przekazywac wiadomosci na biezaco :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi twardnieje i napina się maksymalnie, nawet przez godzinkę dwie regularnie co 10min ale potem póki co przechodzi... wzięłam ciepłą kąpiel i narazie nic...przeszło...chyba jeszcze poczekamy
 
Do góry