reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ale się dzieje :)
Aenye - trzymam kciuki; chciałabym tak na spokojnie podchodzić jak się już zacznie...
Nati - gratulacje :)

A ja właśnie zabrałam się za czyszczenie fug na podłodze, to może i u mnie coś się ruszy przed czwartkiem :)
 
reklama
NATI URODZILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sms

wstretne jedze jestescie!!! najwieksza maruda! no pieknie!!!

RODZE :-D skurcze co 2-3min, czop odchodzi gesto lekko krwisty. nie ludze sie, ze urodze szybko, ale najpozniej jturo powinnam utulic maluszka :-)

czekam na D, prostowalam wlosy 30min :-D i w ogole. luz jakis. ale boli..

dobra, zbieram sie, trzymajcie kciuki...

aenye
- życzę Ci, żeby Ci poszło szybciej i łatwiej niż myslisz!!!!! :tak:
 

RODZE :-D skurcze co 2-3min, czop odchodzi gesto lekko krwisty. nie ludze sie, ze urodze szybko, ale najpozniej jturo powinnam utulic maluszka :-)

czekam na D, prostowalam wlosy 30min :-D i w ogole. luz jakis. ale boli..

dobra, zbieram sie, trzymajcie kciuki...


jakie jutro??? Ty juz nie wymyslaj data bedzie ta sama co Morgaine dzis do polnocy bedzie dzidzius :-p
ale super z Nati doczekala sie bardzo sie ciesze :-)
acronka no ale wlasnie jak sobie ktos ponarzeka ze boli to lepiej sie robi...tylko te objawy przedporodowe cos sa i znikaja i to frustrujace jest :-D
 
O kurczę, ale się dzieje! I Nati urodziła! Ale Wam zazdraszczam, że macie takie ekspresowe porody. Ja też chcę urodzić w 2 godziny, a nie w 12! ;-) Ale to przy pierwszym dziecku chyba graniczy z cudem...
 
Aenye kciuki zaciśnięte oby Ci szybko poszło tym razem :)

Asiunia u nas laskom pryskali ranę octeniseptem szpitalnym przy zmianie opatrunku więc nie musiały mieć a potem przy wypisie mówią jak pielęgnować ranę
 
Aenye no wkoncu sie zebralas, powodzonka!!!! Kciuki zacisniete&&&&&, ani sie obejzysz a bedziesz tulic gagatka;)

No a ja sie witam, nie bede sciemniac ze was nadrobilam bo nadal nie daje rady, tym bardziej ze produkcja ogromna. Widze ze dziewczynki rozpkowywuja sie jedna po drugiej, bravo!!!!:-) Jak to sie pieknie czyta sms po smsie i dzieciatka na swiat przychodza az sie lezka kreci bo wiem jakie tam emoje sa:tak:
No a my skonczylysmy w nocy tydzien i z tej okazji odpadl nam pępek:-)
Ja poza bólami brzucha dochodze do siebie szybciutko az sie sama dziwie, jeszcze puki co zadnych babybluesow nie mialam i mam nadzieje ze tak zostanie.
Trzymajcie sie dziewczynki, postaram sie zagladac w miare mozliwosci:-)
 
Mowilam ze wroce a aneye bedzie rodzic... no i zgadlam...:-)

Ja ma co chwila brzuchol twardy.... i podwozie mnie boli :confused: ale sie nie łudze, maly tez jakis spokojny az dziwne....:dry:

Babcia mi propozycje dala ze moze urodzic za mnie :-D piatke dzieci urodzila i jej sie podobalo haha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry