reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

jankesowa, nie, u mnie tak szybko nie idzie ;-) pierwszy porod 18h, drugi 26 :dry: dlatego teraz jak anjdluzej w domu!

bosz z tymi glupimi skurczami, ze takie nieregularne, no. siet siet siet, zawsze cos musi byc nie tak ;-)
 
reklama
Ale nowiny!!!!
Gratki dla Morgaine.

nati
- trzymam kciuki!

aenye - za Ciebie też!

Ja dzis po ciężkiej bolesnej nocy. Już niemal pewna byłam że sie akcja rozkręca, ale nad ranem odpuściło. Czekamy do jutrzejszej wizyty.
AAA i męża mi się udało zmolestować. :D
 
aenye no i jak tam? co ile te skurcze masz? Mocne?

no a mi nikt nadal nie odpowiedzial co moge zrobic na obiad z piersi z kurczaka... No i przez was zamulam bo nie mam weny :-D
 
asiunia devolaje, z ananasem i serem, w sezamie, a'la schabowy, albo sałatkę jakąś dobrą. o! też możesz zrobić a'la gyrosa, albo w samej soli, pieprzu i koperku usmarz:-)

aenye do wanny marsz;-) i popędzaj Małego

nati trzymam kciuki!

kto chce mojego M zmobilizować, żeby się poświęcił dla mego dobra;-) jeszcze chodzi obrażony na mnie bo ponoć chrapałam w nocy:confused2::dry::oo:
 
Wow ale wieści dzisiaj :)

Nati trzymam kciuki

Aenye oby to było to :)

Asiunia zrób piersi zawijane z serem w środku :)

Morgaine wreszcie się doczekałaś kobito :)

My już po wizycie położnej, fajna babka, nie przynudza, nic nie narzuca, pytała tylko jak pielęgnujemy pępek itp stwierdziła, że ok :) doradziła co do diety dla mnie, że nie ma co przesadzać, pooglądała młodego, stwierdziła, że bardzo silny jest jak na takiego malucha, mocno ciągnie główkę i w ogóle :) przyjdzie znowu w czwartek

Zaglądnę później jeszcze ciekawe jakie wieści zastanę :)
 
cześć Laski!
Allle nowiny od rana! u la la!

dziewuszki kciukasy zaciśniete żeby skurczybyki nie odpuszczały już dziś!!!!

moja noc przespana, ale kość łonowa tak mnie boli że nie mogę chodzić! w pół zgięta od rana jestem! Mama mów żebym się przejechała na IP i żeby sprawdzili rozwarcie, i to że nie mam skurczy nic nie oznacza.. W sumie racja, koleżanka moja w grudniu teraz, w 38tyg pojechała na wizytę a gin do niej: proszę pani, pani ma 7 cm rozwarcia, biegiem na porodówkę!
I tak sie teraz zastanawiam, bo małą czuje baaardzo nisko,jakby kopała mnie po pipie, kość nasuwa niemiłosiernie-że żeby podnieść nogę muszę sobię ręką pomóc, a poza tym mała wygina się co jest strasznie nie miłe bo cały czas na wdechu jestem... nie wiem, czekam chyba


no wlasnie ja zaczelam macierzynski juz 2mies temu a tu jeszcze mlody przedluza...
spojrzalam na nasza liste i zrobilam tych nierozpakowanych tak z ciekawosci ile nas zostalo..napewno kogos przegapilam bo nie wszystkie tam jestesmy ale sporo jeszcze nierozpakowanych ;-)
skorupka
aenye
dranissimo
nati
kozica
meriderka
morgaine
jankesowa
asiunia
wilmek
ania2221
klaudencja
bachucha
laurka22
antonina
acronka
ducha
lilou
anisad
aknovi

mnie tu też ni mo :-D

asiunia
, ja jak bym miała pierś to bym sobie szybko rizotto strzeliła:tak:
 
dranissimo u nas najpierw tabletka dowcipna a jak nie zadziala to podpinaja oxy :tak:
skorupka
aenye
dranissimo
nati
kozica
meriderka
jankesowa
asiunia
wilmek
ania2221
klaudencja
bachucha
laurka22
antonina
acronka
ducha
lilou
anisad
aknovi
margola
paprotka
pewnie dzis jeszcze wyrzuce aenye i nati :-)
ciekawe co u nati swoja droga
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry