reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Boszzz dziewczyny, jakie pomysly :-D super dzieki. Zaraz sobie na kartce pospisuje bo u mnie piersi sa czesto a pomyslow brak :-D

robie nadziewane serem i morela :-D pychotka :-)


na czym polega wywolanie?
Chyba zalezy od szpitala. U nas na poczatek daja ci tabletki dowcipne co niby na szyjke maja dzialac. Jak to nie pomoze, to masuja i znowu tabletka, potem oxy, a potem cc jakby nic po drodze nie zadzialalo...
O ile dobrze kojaze :-)
 
reklama
aenye no i jak tam? co ile te skurcze masz? Mocne?

no a mi nikt nadal nie odpowiedzial co moge zrobic na obiad z piersi z kurczaka... No i przez was zamulam bo nie mam weny :-D

Masz pesto i makaron penne lub świderki oraz 1paprykę żółtąlub czerwoną?? - kroisz cycka w kostkę, podsmażasz na rumiano na oliwie z solą i pieprzem, do tego 2 łyzeczki pesto i do tego dodajesz parykę pokrojoną w kostkę lub paski.Paprykę niedługo na patelni trzymasz bo ma byc soczysta i chrupiąca. Podajesz z makaronem. Bardzo szybko się robi.
 
aenye rodzi!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D ciekawe czy sie odezwie jeszcze przed wyjazdem do szpitala (napisala ze za 30min wychodza do szpitala) :-)
trzymamy kciuki :-)
nasza najwieksza maruda i zakupocholiczka rodzi :-D haha
 
antonina to samo sobie pomyslalam :-D


a tak wogole to tutaj taka cisza ze mam wrazenie ze maj juz sie zaczol, wysztpie rozpakowane tylko nie ja :-D a przeciez jeszcze polowy kwietnia nie ma a juz wiekszosc rozpakowana :-D

no piszcie cos :-)
 
NATI URODZILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sms

wstretne jedze jestescie!!! najwieksza maruda! no pieknie!!!

RODZE :-D skurcze co 2-3min, czop odchodzi gesto lekko krwisty. nie ludze sie, ze urodze szybko, ale najpozniej jturo powinnam utulic maluszka :-)

czekam na D, prostowalam wlosy 30min :-D i w ogole. luz jakis. ale boli..

dobra, zbieram sie, trzymajcie kciuki...
 
laski mam ten octenisept co pisaly laski na rany. Powiedzcie mi czy ja mam sobie to wziasc do szpitala i psikac ta rane po CC czy dopiero w domu? No i jak czesto? Orientuje sie ktoras?
 
No to trzymamy kciuki za aenye!

Wszystkie mało piszemy, bo już mamy dośc wzajemnego pisania - boli, strzyka, kłuje, ciągnie, sa skurcze, nie ma skurczy, ale się nic nie dzieje..... Na tym etapie, że się tak wyrażę, każda chciałaby być juz na miejscu tych, które urodziły. Ale terminy sa nieubłagane i musimy czekać na swoją kolej.
 
reklama
aenye wiesz ze Cie kochamy :-D:-D:-D no i jestes niemozliwa z tymi wlosami :tak:;-):-):-D ja bym spiela w gumke i jechane, no ale Pati jak to Pati przed wyjsciem na bóstwo musi sie zrobic:-D:-D

nati gratulacje:-D

skoro srednio nam sie 3ka dzieci na BB rodzi to aenye nie masz wyjscia jak dzis przeć:-D
 
Do góry