reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ducha - aenye zamyka stawke na trójmiasto na dziś - 3jeczkami Drogie Panie , trójeczkami:-), a zresztą Ty jesteś jedną z nielicznych z terminem po mnie to prosze Cie....ktoś tu musi zostać prócz mnie:-D

dranisssimo - powiem Wam że ta angileska opieka porodowoa to mnie normalnie przeraża, jak tak mówisz....nikt nic nie wie, tylko położna "maca', miejmy nadzieje że Cie lada moment złapie samo z siebie i nie bedzie zadnego wywoływania
 
reklama
Ale ja sie boje, ze Mala bedzie przenoszona :-( Tutaj zadnych badan nie robia, nie sprawdzaja wydolnosci lozyska, przeplywow itp Tylko jakies macanki po brzuchu! No najzwyczajniej w swiecie sie martwie i doczekac piekielnie nie moge. To nasze pierwsze dziecie, a tu tyle czekania i stresu...
ejjj nie bój sie mała. :-) ja zawsze jak mialam zle mysli pod wzgledem opieki tutaj nad ciezarna to sobie myslalam tak:

gdzie jest najwiekszy baby boom w europie? tutaj.
gdzie najwiecej glupich nastolatek rodzi nie dbajac wogole o siebie? tutaj
wiec skoro tutaj tyle zdrowych dzieciakow sie rodzi, nie moze byc tak zle :-)

zobaczysz juz za chwile bedziesz miec swoja kruszyne przy sobie :-D

wilmek ja mam do Ciebie teraz tylko nr tel wiec to Ciebie bede po jutrze informowac :-D wiec sie szykuj, chyba ze rozładujesz sie przedemna to po pierwsze -nie fair! :-D a po drugie bede musiala kolejny nr skas wykombinowac do kogos...:confused:
chyba ze poczekacie az wroce ze szpitala...
 
ducha - aenye zamyka stawke na trójmiasto na dziś - 3jeczkami Drogie Panie , trójeczkami:-), a zresztą Ty jesteś jedną z nielicznych z terminem po mnie to prosze Cie....ktoś tu musi zostać prócz mnie:-D

Nie, no spoko, dzisiaj nie... ale tak do końca tygodnia by się przydało :tak:. To Ty sie szykuj, a ja zaraz po Tobie :-)
 
reklama
a w ogóle nie wyobrażacie sobie jaką mam ogromną ochotę na szampana, no oszaleje zaraz!!!

Iiii, nie opowiadalam Wam swojego ostatniego snu. Noglądałam się filmu, w którym dinozaur wypluł swoje go małego dinozaurka zamiast normalnie urodzić drugą stroną no i ja też urodzilam gębą zamiast ..., ale z tym dzieckiem było coś nie tak, więc najpierw kazałam je sobie wepchnąć spowrotem w buzię ale sie nie dalo, więc wsadziłam dzidzika w rosól i w taki sposób go leczyłam :confused:.

a do szampana truskawki koniecznie, of course!!!
 
Do góry