reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
hej
mam dzis chwilke bo oliwka śpi wchodze na bb i co??????????MITAGINKA URODZIŁA szok:)w końcu jest szczęśliwa:)))))))może nacieszyć się swoja Martynką
Ale super:)))
magdalena najlepiej dostarcz karte jak będziesz zapisywała dziecko do przychodni dziecięcej a powinno się to zrobić w ciągu 7 dni ja jade jutro z malutka:) położne mi mówiły że najlepsza óliwka to Bambino bo nie uczula
 
no nie Mitaginka, nie spodziewałam się. Gratulacje. To ta kolejka jakaś lipna jest. ja się tak nie bawię. Co rusz jakaś się wetnie albo zwiewa na koniec kolejki i jak tu być pewnym czegokolwiek?
 
Rajuśku jakie wieści!!
Primo:
Gratulacje wielkie dla Mitaginki!

Skorupko
- ręce i nogi opadają na tę służbę zdrowia. Może idź za radą nati i weź skierowanie od swojego gin?

A ja wróciłam ze sklepu z butami. Oł je!!! Wyciągnęłam męża i nawet zapłacił :)
 
GRATULACJE DLA MITAGINKI:-):-):-):-):-)

Cos mi sie przypomnialo w nocy snilo mi sie ze kosmici atakuja i zaczelam wrzeszczec na calego :-D sama siebie przez sen slyszalam no to moj biedny M myslal ze rodze wiec w te pedy juz mial spodnie ubrane :cool2: tylko oko otwarlam i mowie spi kosmici mnie atakowali :-D:-D moj chlop sie wykonczy jak jeszcze z 2 tyg nie urodze.


Zaraz ide okna czyscic pogoda nawet nawet :-D potem troche przysiadow i moze urodze w nocy co ??
 
tak jestem przyzwyczajona do moich skurczy, ze na stojaco z dosc duzymi skurczami prasowalam, obralam ziemniaki troche zamiotlam, ja chyba ten moj porod przegapie
 
Haha, ale się uśmiałam :-D Wszystkie tutaj nerwowe, że nie rodzą, że przeterminowane itp., a tu nasza Mitaginka jakby nigdy nic jedzie na porodówkę i rodzi ponad dwa tygodnie przed terminem ;-) W każdym razie dobrze, że jej ciąża doczekała się szczęśliwego zakończenia i biedulka już nie będzie musiała się męczyć.
Tak sobie Was czytam i się trochę podśmiech.uję, bo chyba jestem tu jedną z nielicznych, która cierpliwie czeka na rozwiązanie. Jakoś mam takie podejście, że skoro mój Skarb siedzi sobie w moim brzuszku, to znaczy, że jest mu tam dobrze i nie chcę go na siłę stamtąd wypędzać :-) Trzymajcie się dziewczyny i życzę Wam dużo cierpliwości w oczekiwaniu na Wasze małe Szkraby :-)
 
Hej dziewczeta

aenye Ty jeszcze w dwupaku?:szok: Chesz chyba liste zamknac co?:-D

Melduje ze zyjemy i mamy sie swietnie. Liwka to maly zarlok, wypija z cyca, butli i co tylko moze, chyba jutro jej ziemniaków ugotuje:-D
Ja staram sie odpoczywac puki mama jeszcze jest, Olek nadal lekko zazdrosny ale powoli oswaja sie z sytuacja, juz awet pierwszego calusa siostrze dal;-)
Nie nadrobilam was oczywiscie ale dziekuje dziewczyny za przyslanie danych na priv do listy, uzupelnilam to co dostalam. Wskocze na watek porodowy opisac moj dlugi poród i znikam bo zaraz banda sie obudzi.
Kciukaski za rodzace dziewczyny &&&&
 
reklama
Ja mojego bede wypedzac bo nie chce na swieta w szpitalu i to jeszcze bez niego bo nikt mi wywolywal w swieta nie bedzie... tylko pod kontrola chca mnie miec :-(
 
Do góry