reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
hej, babeczki, wstalam dopiero godzine temu :-) synek normalnie dal mi pospac, szok. ogladal bajki, dobrze, ze rano mu dalam sniadanie, hehe, bo czulabym sie koszmarnie ;-)

dranissimo
, to jest masakra.. nie spodziewalam sie, w najgorszych snach, ze sie przeterminuje!!! matko. a tu nic nie zapowiada akcji - cieplo mi ciagle, nadal mam zwykle uplawy, czuje sie jakby nigdy nic, a maly skacze w brzuchu, ze szok.. do dupy z takim rodzeniem. a najgorsze, ze nakrecilam sie strasznie wczoraj, no doslownie oboje z mezem juz prawie dzwonilismy do rodzicow, zeby zajeli sie mlodymi. nawet w nocy do morgaine esa wyslalam :p

nosz kurcze, idealne byly te skurcze, takie jak zapamietalam, tylko cos sie nie rozkrecaly. nawet mega goraca kapiel wzielam i nie przeszly.. i w koncu o 2.30 zasnelam, myslac, ze silne skurcze mnie obudza przeciez. i jakos nie obudzily :-( cholera jasna, no. a teraz nic. plakac mi sie chce normalnie. ogolona jestem i zrobiona juz, kuzwa, znowu bede musiala sie szykowac ;-) sieeeeeeeeeeeeeet.

nie mam dobrego nastroju i najchetniej zamule dzis w lozku :-( nie chce mi sie nic, nawet zakupow, a obiad mam do zrobienia, tak mi sie chce, ze k...mac. :-(
 
margola- ja pilam to paskudztwo ( wyjatkowo mi nie smakuje) przez tydz. jak pilam to po pol godz mialam skurcze i dalej nic. Ale próbuj moze na Ciebie podziala.
 
tez tak uwazam, pozatym jak wpisuje swoje wymiary to mi proponuja 80D, mam w tej chwili triumpha do karmienia 80F i ledwo sie mieszcze :-(
ogadalam otatnio program o zmniejszaniu biustu i tam byla kobieta co chciala zmniejszyc bo miala 98cm ja mam juz 102, ale chyba wiecej nie bedzie??
Mnie wyszło 80D lub DD. A taki rozmiar to ja nosiłam 2 miesiace temu, więc o co kaman? No i cenowo też przesadzili.

Z tym autobusem to dobre, ale ja bym nie liczyła na zniżki do końca życia.Zmieni się prezes mpk i po zniżkach. To już lepiej jakieś CH albo supermarket bo się na wyprawkę załapiesz - pieluchy, fotelik itp.
 
reklama
NO I DUPA BLADA!!! ja chyba nigdy nie urodzę:-:)sad::frown:
kazali mi wracać do domu. kolejny lekarz, kolejny termin wymyślony dla mojego porodu:wściekła/y: tym razem jak nie urodzę sama do 14 mam się znowu zgłosić z pełnym ekwipunkiem na wywołanie.
nosz niech ich coś pier****ie! ja mam już dość:-(
jestem zła, śpiąca, głodna i sfrustrowana. chyba nigdy nie doczekam się swojego Skarba:-(
 
Do góry