reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Skorupka współczuje Ci naprawdę, najgorsze to czekanie. Trzymam mocno kciuki!!
Za Migatinkę, Aeyne i Aknovi też!

Z ty autobusem to dobre! Teraz poczytam sobie poród na wesoło.
 
reklama
skorupka głodna, zła i sfrustrowana to ja w nocy jestem, jak mały wyssa jednego cyca, potem drugiego, dalej płacze, a sie ruszyc nie mogę bo mi wisi na cycu, a i jeszcze najlepiej jak siku mi sie chce do tego :-D no ubaw po pachy

Ogólnie to w nocy asekurujemy się małą porcja mieszanki, bo Kubuś ma wyjatkowy apetyt właśnie w nocy i mojego nie starcza. Dostanie 20ml i jest grzeczny jak aniołeczek.

Może mi dziewczyny podpowiecie... w szpitalu pielęgniarki smarowały małego po kapieli oliwką (nie wiem jaką), ja mam Nivea białą, ale wyszła mu wysypka, i tak mi sie wydaje, że to po tym właśnie (a niby hipoalergiczna)... i nie wiem co teraz, spróbowqać innej firmy? bo na balsam to za wcześnie jest.

I jeszcze jedno pytanie... W zaleceniach ze szpitala mam wpisane " dostarczenie karty szczepień do poradni D w ciagu 7 dni", to mam tylko ta karte dostarczyć, czy juz na konkretną wizyte do pediatry umówić?
 
skorupka- współczuję moze do innego szpitala jedz?? albo skierowanie od swojego gin wez.

dzisiaj zdecydowanie nie jest moj dzien na porod. Weszlam po schodach nawet sie nie zmeczylam co dziwne, wykąpałam sie w goracej wodzie, potem na stojaco prysznic i zupelnie nic.
Tylko kotka za mna lazi nawet siedziala na wannie i sie przytula, koty podobno wyczuwaja rozne sytuacje wiec moze wyczuwa. jak tak to moge porzyczac kota :-)
 
MITAGINKA URODZILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sms na nowinkach

a morgaine bidula rozwarcie ma na 1 palec, lezy pod ktg wlasnie, bez skurczy ;-) i idzie zaraz na zakupy.

a ja nie wiem, co mam ze soba zrobic, wygladam jak czupiradlo, moze sie uczesze.. hm...
 
Przyleciałam z ogródka żeby o Martynce napisać, ale już wiecie :) :)
Dwupaczki trzymajcie się.
Ewa, nam kazali tą kartę na wizycie po 6tyg. dostarczyć.........wcześniej pewnie nie zaszkodzi.
A z wysypką sróbuj nic nie dodawać do wody albo parafinę jak dziewczyny pisały, to może być wysypka od płynu, proszku, albo od czegoś co zjadłaś, albo Twoje hormony....
 
Ale cudnie że nasza Mitaginka sie w końcu doczekała końca tej ciężkiej ciaży i Martynka cała i zdrowa na świecie!!!

Skorupka - no nie dziwie Ci sie, bo też bym chyba sie wściekał jakby mnie tak odesłali, zwłaszcza po terminie...moze już w czwartek będzie OK. Trzymaj sie jakoś dzielnie

a ja mam od kilku dni doła jak stąd do Patagonii .....jestem płaczliwa, smutna, jakś zła, nie wiem na kogo i o co, spr tylko nowinki i sms kto urodził....bo mojego porodu ni widu ni słychu

wiem ze to jeszcze nie mój czas bo termin za 9dni, ale ja mam kurcze cukrzyce i opuchlizne obrzydliwą wszędzie i tak sobie mysle że lekarz powinien wczesniej zadecydować o wywołaniu porodu a nie dawać mi ostateczny termin na 26, ......w niedziele bede na ktg wiec jeszcze z nim o tym porozmawiam....ogólnie jestem jakaś sfrustrowana tym wszystkim

sporo już wśród nas rozpakowanych mamuś - dziewczyny jak WAm dobrze...jeju, ...eywa, ewa, akkm,...nie no nie bede wszystkich wymienić bo nie dam rady - dużo przespanych nocek, grzeczniutkich dzieciątek życze
 
reklama
skorupka głodna, zła i sfrustrowana to ja w nocy jestem, jak mały wyssa jednego cyca, potem drugiego, dalej płacze, a sie ruszyc nie mogę bo mi wisi na cycu, a i jeszcze najlepiej jak siku mi sie chce do tego :-D no ubaw po pachy

Ogólnie to w nocy asekurujemy się małą porcja mieszanki, bo Kubuś ma wyjatkowy apetyt właśnie w nocy i mojego nie starcza. Dostanie 20ml i jest grzeczny jak aniołeczek.

Może mi dziewczyny podpowiecie... w szpitalu pielęgniarki smarowały małego po kapieli oliwką (nie wiem jaką), ja mam Nivea białą, ale wyszła mu wysypka, i tak mi sie wydaje, że to po tym właśnie (a niby hipoalergiczna)... i nie wiem co teraz, spróbowqać innej firmy? bo na balsam to za wcześnie jest.

I jeszcze jedno pytanie... W zaleceniach ze szpitala mam wpisane " dostarczenie karty szczepień do poradni D w ciagu 7 dni", to mam tylko ta karte dostarczyć, czy juz na konkretną wizyte do pediatry umówić?

Ewa, założyłam właśnie nowy wątek "Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami", myślę że coraz więcej będzie różnych pytań i wątpliwości. Tam też postarałam się CI odpowiedzieć:-)
 
Do góry