reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

noszzzz cholewcia mnie też!!!!
a przeca obiad cza było na piec postawić, bo jakbym się potem mężuli głodnemu tłumaczyła, że co... że czasu nie było... że wahadełko.... ;-)
 
reklama
antonina, pewnie że możesz co tam sny do mojego wahadełka :-D
adi - 12. 04. CC
dranissimo 04.04. SN
klaudencja, wredoto - 12.04. CC - a masz!

wow! To juz niby za 5 dni ;-) To musialaby byc jakas super szybka akcja - bez wstepu, tylko rozwiniecie i zakonczenie :-D Ale w sumie ladna data wiec mogloby byc... marzenia... Ja cos czuje, ze mi sie przedluzy :-(

dranissimo ....hhaha tak nie można niczego być pewnym....chcociaż ja akurat ciąży jestem pewna hehehe bo jakaś ociężała jestem!!! :D :D

moze sie czegos najadlas :-p
 
Cześć kwietniówki-czy Wy musicie sie aż tak produkować tutaj?Staram sie Was podczytywać ale jak dochodzę do końca to i tak wszystko mi się myli:)
Dziś wieczorem mam dziś wizytę i ciekawa jestem czy przez tydzień coś sie bardziej ruszyło-trzymajcie kciuki żeby nie-postanowilam ze dotrwam do 11 kwietnia i tak ma być-wcześniej nie rodzę i już!nawet nie poprosze o przepowiednie wahadełka bo jeszcze by mi wczesniej wyszło i co wtedy zrobie:)
A w ogóle to musze sie pochwalić,żę dzis miałam wyjątkowo dobrą noc-tylko 4 razy wstawałam i rano też udalo mi sie dlużej pospać-mam nadzieję, że nastepne bedą podobne:)
Idę umyć włosy-chociaż to cięzkie zadanie w tej chwili ale nie moge iśc do lekarza z taką fryzurą jak mam teraz:/
milego popołudnia moje drogie-przypuszczam że jak znów tu zajrzę to będe znów do tylu o kilkanaście stron;)
 
moze sie czegos najadlas :-p
bardzo mozliwe.... na to nie wpadłam!!! ale nożkę ktoś mi ciągle wbija w bok....chyba nie posądzisz mnie o kanibalizm!!! :D jednak to ciąża!!! :D :D :D

zuzanna trzymamy kciuki za udaną wizytę!!!!!! będzie ok!!!! (a z nadrabianiem to ja juz nawet daje sobie spokój bo i na bieżąco czasem nie nadązam...hehe)
 
ha ha mnie tez nie bylo, a wahadełko mnie nie omineło :-D dzieki ducha
co prawda termin mi nie bardzo odpowiada, bo 24-25 sa swieta i nie chce ich spedzic w szpitalu, no ale MUS TO MUS
a baby to sie wkurzy za to cc :tak::tak::tak:
morgaine czop nie musi byc podbarwiony krwia ;-)

ok, kurier przyniósl mój telefon, ale z jego obsługa czekam na M., bo ja nie kumata jestem :-D i jak juz go bede po poludniu/wieczorem miała, to prosze o duzo smsków, zebym mogła szpanowac :-D
posiedziałam pół godz na tarasie, a teraz znów uskuteczniam lezenie :tak:
a wieczorem maja wpasc tesciowie (wrócili w nocy od siostry M. z Manchasteru) i nakupowali Martynce ciuszków i chca sie pochwalic :tak: nawet mnie ta ich wizyta wyjatkowo cieszy :-)
 
z obserwacji paromiesięcznych wynika że mycie włosów jest dla nas nie lada wyczynem, ależ jakim ważnym!! jak każda to podkreśla. muszę włosy umyć!!! hahahah w 'normalnym' życiu przeca co rano sie myje albo rzadzej ale się tego nawet nie zauważa:-D a tu krakerrsikowanie na maxa.

kurde, klaudencja, wyszlam juz z transu, to trzeba tak wiesz, w skupieniu ale zarraz się postaram skupić, tylko siku zrobię .

morgaine, no tak wychodzi, ja nie patzryłam na terminy specjalnie żeby mój mózg lub to coś co mam w glowie nie sugerowało...
hahah postaram się skupić tylko zrobię siku, sikam już z tych waszych postów;-)
ważne pytanie (pewnie do tych,co już raz rodziły) ... a dziecko się rusza między tymi prawidłowymi skurczami?

i nr 2. może mi któraś na pw wysłać swój nr tel? tak na wszelki wypadek... bo na forum nie udało mi się znaleźć...
ostatnio się zastanawiałam, generalnie na pewno dziecko jest spokojniejsze, ale ruszać się powinno. tylko bez paniki, nie non stop, coś tam muska nóżkami...
zuza udanej wizyty

ducha wiesz ale to możliwe że tylko mi się nie sprawdzi z tym wahadełkiem bo ja na maxa na nie jestem na takie pierdoły :-D of course bez obrazy, dl amnie to po prostu nie ma znaczenia:) a jak się w coś nie wierzy to i tak się nie sprawdzi

jestem czerwona na buzi i dekolcie jak indianin:)
 
reklama
ducha wiesz ale to możliwe że tylko mi się nie sprawdzi z tym wahadełkiem bo ja na maxa na nie jestem na takie pierdoły :-D of course bez obrazy, dl amnie to po prostu nie ma znaczenia:) a jak się w coś nie wierzy to i tak się nie sprawdzi
)
no ja tez nie wierzę (i tez bez urazy słońce!!!!) ale pośmiać się zawsze można...chociaż z tym cc to nie powiinno byc wcale do smiechu... :D mam nadzieje ze sama dam rade!! :/
 
Do góry