reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie dziewczyny :-)

Skrzyneczka, nie strasz mnie... Ja już przywykłam do myśli, ze będę mieć drugą dziewczynkę i chyba ciężko byłoby się przestawić.

Morgaine, fajne kawały Ci po głowie chodzą. Nieźle byś nas w konia zrobiła :-D A co do informacji po porodzie na temat płci, to ja szczerze powiem, że nie pamiętam co było po porodzie. Coś tam mi świeci przez mgłę, że mnie zabrał ciemnoskóry pielęgniarz na salę poporodową, za to pamiętam łzy w oczach mojego męża.
 
reklama
Hej

a mnie nad ranem dopadł sen, ze z Asiunia na Teneryfe poleciałyśmy... Chyba musiał się ten temat przewinąć na którymś z wątków, skoro takie obrazy zakiełkowały w mojej głowie :)

Chce mi się czegoś doobrego, Chyba wskocze w dresy i pobiegne do piekani po ciacho jakies i paczka. I mleko.
No. To dobry pomysł. Buuuźka. Potem do Was zajrzę.
 
Morgaine, wiesz co, ja Ciebie normalnie uwielbiam, mam dobry humor od rana codziennie, jak Cie tylko poczytam :-D fajna baba, normalnie musze sie kiedys z toba na zywo spotkac, haha :-D tylko czemu ty na koncu swiata mieszkasz, no!? moze wakacje zaplanuj na wybrzezu? :-D

hatorska, ja zagladam zawsze przy goleniu (musze z lusterkiem, no i zapuszczam zurawia) - normanie eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nie wiem, czemu malz ma na mnie chec jeszcze, moze on nie zaglada, tylko z zamknietymi oczami dziala? :-D

ale fajna muza leci na vh1 od jakiegos czasu, normalnie moje klimaty :-) daft punk, sanchez, groove armada.. ale fajnie :-) najlepsza muza na taki brzydki dzien, brzydka pogoda strasznie u nas, leje i leje... a ja mam ochote poskakac, potanczyc :-) fajnie!

pandorka ja nie widząc perspektyw na poprawę nastroju mimo starań męża, idę spać po prostu, może jutro będzie lepiej?lepiej,żeby nie wyciągnął ze mnie skąd ten smutek, bo będzie miał ubaw a ja spalę się ze wstydu,heh, dobranoc wszystkim!!

BLAGAAAAAAAAAAAM, powiedz, ja powiedzialam o lowieniu pojemnika w publicznym kiblu!!! no juz, mow!!!


nie, no chcialam zacytowac morgaine, ale to bym musiala cala strone sobie zarezerwowac :-D hehe.
po pierwsze - juz ustalone, kogo rodzimy, tak? ty core jak z reklamy calzedonii, mala baletnice, a ja synka, tak? i nie zmieniac mi tu nic juz, tak? :-D sisiola chce kolejnego i juz! wczoraj wolalam do moich trzech facetow - chlopcy, obiad! i tak ekonomicznie, jednym slowem, niech juz tak zostanie, oka?

po drugie: ja juz zrobilam rodzicom kawal :-D musialam zadzwonic do nich o niebotycznej godzinie, 7 rano, bo potrzebowalam nr ich dowodu pilnie ;-) i nastraszylam, ze musza dzieci odebrac z pkola dzis, bo ja na porodowke jade :-D wszyscy spanikowali! al sie usmialam!
i wlasnie u mnie wszyscy panikuja, az mnie wnerwia, ja cos zasycze, zegne sie nagle, bo cos tam mnie zaboli w brzuchu, zwykle jakies pobolewania, a wszyscy w panike wpadaja, ja sie czuje jak kretyn, no grrrrrrrrrrrrr.

a ja mam zamiar urodzic 1/04 i bede na potwierdzenie mmsy wysylac :-D siebie z dzieckiem, bo jak samo dziecko to mi nie uwierza, powiedza, ze sciagnelam z neta :-D

lilou
, ja tez blagalam, nie po dziurach, a tu zonk, mieszkam przy najbardziej dziurawej ulicy wszechczasow!
 
Morgaine -w wojewódzkim :)
A z tą płcią to różnie bywa nawet w dobie USG, kuzynka, co rodziła 3 tyg po mnie miała mieć córeczkę, a urodził się ...syn... I ponoć głównie w tę stronę się mylą :)
A mnie na ostatnim USG lekarka powiedziała, że chyba musiałaby nastąpić jakaś amputacja, żeby była dziewczynka :), więc jednak tym razem chłop, coby równowaga w domu była

tego się boję.... z dziewczynkami nigdy nie ma 100%!!! chyba bym się popłakała, serio!!!
nie chcę o tym myśleć nawet.
ej a nie możesz rodzić wtedy kiedy ja?:-D byłoby nam raźniej na porodówce hahahah
p.s. jaki obciach, przecież ja się będę darła na maxa!!!! lepiej żeby nikt znajomy tego nie słyszał buhahahaha
 
anisad, moj malzon plakal jak dziecko przy pierwszym porodzie :-) przy drugim tylko mial mokre oczy juz. teraz bedzie sie smial pewnie :-D :-D :-D

postaram sie zaraz wrzucic zdjecia malego Michasia, ale dziwny format mi cos zapodala morgaine ;-) jak film odtwarza! i nie wiem, czy sie uda.

a w ogole oglaszam wszem i wobec, ze mam skurcze znowu :-D fajnie ;-) niech sie cos rusza i przygotowuje, bo naprawde mi do lipca zejdzie ;-)
 
Ja nie mogę zrobić kawału 1 kwietnia, bo to trochę za wcześnie o 2 tygodnie :-) Nikt mi zresztą nie uwierzy...

Nie wiem czy pisałam, ale bilety dla męża kupione na 8 kwietnia i 11 kwietnia. Dwa, tak dla wiekszego bezpieczeństwa :) Muszę więc trzymać do tej daty. Chyba zostanę tu sama na forum.

Aenye, twierdzisz , że drugi poród już mniej wzrusza ? Szkoda .
 
Ostatnia edycja:
Anisad, Morgaine - skoro mają być dziewczynki, to będą dziewczynki i koniec kropka.

Morgaine - kto wie, może i się spotkamy, ale to już wiem, że jakby co to do torby muszę spakować jeszcze stopery do uszu ;) Chociaż z drugiej strony to byłoby nowe doświadczenie, bo przedtem to taka cisza była na tej porodówce ;)
 
dziewczyny nareszcie jest net allluja,ciekawe na jak długo odrazu ide was nadrobić, mala w ocy chyba w brzuch próbował się przekręcić, i sie zaklinowała mą mi wasował koło żeber i przeszło bul nie do zniesienia jak tak ma być przy porodzi to ja dziękuje
 
reklama
hehe :-D nie ma to jak dobre pocieszenie z rana, anisad!

i wcale nie twierdze, ze mniej wzrusza :-) u nas byla taka glupia sytuacja, ze sie malz nie zdazyl wkrecic w klimat, bo ledwo zdazyl ;-) pewnie dlatego. ale oczy mial mokre i cos tam wycieral, widzialam ;-)
teraz jestesmy znowu tak nastawieni mocno na przyjscie maluszka, ze bedzie pewnie znowu mocno poruszony. ja bede wyc jak bobr na bank :-)

a w ogole udalo mi sie obejrzec raptem zajawke 1,5min one born every minute i ryczalam tak, ze szok, wiec moze lepiej, ze nie moge tego serialu ogladac ;-) hehe. jeszcze bym z tych emocji zaczela rodzic, hehe...

dobra, wrzucilam fotki Misia Michasia :-)
 
Do góry