reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

witam
nie odzywam sie bo czuje sie fatlanie, ale chyba powoli wracam do zycia. zoladka brak wiec wlasciwie nie jem, a co zjem to zgaga i wymioty, schudlam juz 7kg. to juz chyba dlugo nie potrwa. tylko ze mam obawe ze sil na porod brak :-(
 
reklama
Nati sił Ci nie braknie zobaczysz dasz rade jak my wszystkie, nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie drzemią w nas pokłady energii, jak będzie trzeba to zostaną uruchomione :)
 
Dzień dobry!!!!
ale wieści od anawoj :-)super że się doczekała :-)

A ja dziś taki piękny sen miałam , że Staś już był z nami i karmiłam go piersią. Poród odbierała moja kuzynka :-D i nic nie bolało, bo jakbym miała znieczulenie od pasa w dół. I zastanawiałam się komu wysłać mmsa z bb :-D
aż żal się było budzić ;-)

Zaczynam się mocno stresować egzaminem na prawko, czuję że zdanie graniczy z cudem, bo mój stres jest nie do opanowania :/ ech :/
 
Dzień Dobry. Moja dzisiejsza noc koszmarna, skurcze, bóle jak na @ i jeszcze do tego ten ucisk w klatce, teraz też, aż nie moge oddychać a powiem Wam, że to nie ucisk brzucha, bo mój cały czas strasznie nisko, więc mam dużo miejsca na przeponę. Do tego boli mnie w tej klatce, ale to chyba z nerwów... i żebraaaa!!!! Niedobrze mi...
A w ogóle w moczu wyszły mi dodatnie ketony, ale to chyba w związku z tą grypą żołądkową, którą ostatnio przeszłam, prawda?! W środę mam wizytę, więc się dowiem dlaczego. Piję dużo, cały czas mnie suszy, więc to na pewno musi być po tej grypie. No to i ja się pożaliłam.... Na nic nie mam dzisiaj siły :-(. A tu wiosna przyszła, też sobie porę na złe samopoczucie wybrałam cholercia... A Groszek ma co chwilę czkawke biedaczek, no tak mi go dzisiaj szkoda, bo już na pewno ma jej dosyć, ile można. Tyle razy jeszcze nigdy nie miał i takie dłuuugie one są :-(. Bidulek mamusi.

Chorowitkom zdrówka życzę, tym, które maja wizyty - udanych!!!

Dziewuszki, a kto dodaje na zamknięty, bo w razie czego nawet nie mam do kogo smska wysłać...
 
Ostatnia edycja:
a tak ogolnie, to kaszle dalej mimo ampicyliny 10 dni brania. Zrobili mi rozwarcie na 2 palce, bolalo to strasznie i krwawilam dosc mocno. Teraz krwawie tylko przy wysilku tzn jak mocno kaszlne itp. i postanowilam ze rodze tylko jak bedzie ordynator wiec 7-15 a jak akurat bedzie mial wolne to wracam do domu hahahaha
 
Dzien dobry:-)

Widze ze anawoj wkoncu sie doczekala malenstwa:-) i to calkiem sporego malenstwa;-)

marma super, ze doszlas do siebie:)
cucumber o kurcze, dziwne, nie da sie tego akos odkrecic? Wkoncu to nie z twojej winy tylko pracodawcy...
klaudencja moja mama zawsze mowi zeby plukac gardlo woda z solą, ja przyznam ze tego raczej nie stosuje bo nie lubie tego smaku, wole mleczko z miodem i maslem wypic:tak:
mitaginka nie wydaje mi sie zeby 0.5cm przeszkadzalo, wydaje mi sie ze moze byc, ja bylam na gladko bylam umowiona na konkretny dzien wiec sie przygotowalam ale przeciez nie kazdy zdazy:tak:
nati_k sił dla ciebie i przypluwu energii..

Ja wkoncu dzis mialam noc przespana, Olek tylko raz ie zbudzil, popil i poszedl dalej spac, fakt ze ja sie budzilam kilka razy bo mi sie wydawalo ze placze ale w sumie nie ma co marudzic.
Jutro wizyta w szpitalu, ciekawe czy czegos nowego sie dowiem;-)

Milego dnia ciezaroweczki
 
A mnie ząb a właściwie chyba nawet dwa zęby zaczęły boleć - przez sobote i niedziele to tak falami ból przychodził ale potem przechodziło, no ale jak się zaczyna coś psuć to lepiej jak teraz wylecze niż jak maluszek już będzie a ja miałabym z bólem się jeszcze zmagać; zadzwoniłam do mojej dentystki a ta mi mówi że ma cały tydzień obłożony i nie da rady nawet z bólem przyjąć:wściekła/y: No kurna bez przesady!!! chodziłam do niej prywatnie, jak płaciłam to milusia była a teraz radź sobie sama :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: już mnie tam nie zobaczy i narobie jej 'reklame' - tak sie nie postępuje, zwłąszcza że powiedziałam że w ciąży jestem:wściekła/y: No to teraz musze sobie na dziś jakiegoś dentyste sadyste znaleźć

Ale zołza! Niech ją za karę myszy jedzą ;-) Mi jak się ząb ukruszył, to zaraz dzwoniłam do mojego dentysty, że jestem w ciąży i się boję, że mnie zacznie boleć i od razu termin się znalazł. Przecież logiczne, że kobieta w ciąży nie może wziąć nic przeciwbólowego i w razie czego będzie umierać z bólu.
 
nati to faktycznie dla Ciebie najlepiej byłoby jakbyś juz rodziła...skoro tak fatalnie sie przez ten zoładek czujesz...
lilou ja zdałam za czwartym razem, stres faktycznie ogromny, dlatego naprawde Cie podziwiam, ze zdecydowałas sie na to w ciazy ;) ale mam przeczucie, ze teraz zdasz :)))
ducha trzymaj sie bidulko...

przyszła jedna z moich paczek ;) od rodzyneczek. Jeju- ale te rzeczy sa piekne...te rożki, te okrycia kąpielowe ;)
 
mitaginko obawiam się że potem będzie krucho z czasem, żeby wziąć dodatkowe godziny itp. no ale jak teraz nie zdam, to będzie trzeba jakoś pokombinować z czasem...próbuję oswoić strach, ale się chyba nie ma. tam atmosfera taka gęsta...
teść coś o samochodziku do kupienia wspominał więc mocna motywacja jest;-)
Co do paczki to mój wózek dziś przyszedł :-) jak przyjdzie mąż to rozpakujemy i fotki wstawię :-)

klaudencja sto lat!!!i powrotu do zdrowia!

nati przypływu sił!!!


Kurde zła jestem okropnie, P dziś zaczął nową pracę. jednym z jej plusów było to że jest 10 min drogi od domu. a co się okazało? że na okresie próbnym(czyli 3 miesiące) będzie w inny miejscu (co najmniej 40 min od domu, a w korki to pewnie godzine:wściekła/y:) oczywiście wcześniej nikt nic o tym nie mówił.A te 3 miesiące takie kluczowe (a) ze względu na poród byłabym spokojniejsza gdyby miał 10 min do domu a nie godzinę; b) będzie problem z odbiorem Oliwki z przedszkola )
 
reklama
Do góry