reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
dranissimo milego leniuchowania, ja tez i paradzie nawet nie mysla bo bede miala wlasna w domu z mopem w reku, jutro mama przylatuje:-)

ale Ci fajnie, tez bym chciala miec teraz Mame przy sobie. Moze nie na dlugo, ale na poczatek zawsze to nieoceniona pomoc! A co do leniuchowania, to mi sie nalezy, bo wczoraj caaaaaaluska chate wysprzatalam na blysk! Przerwy sobie co chwile robilam, ale dalam rade ;)

takze pewnie 7 kwiecien jest moj ;-) dopiero :-(

moj tez! :-p Chociaz jest coraz ciezej to wytrzymam (?) Data mi sie bardzo podoba. Nie mialabym nic przeciwko gdybym dotrwala ;-)

morgaine najelpszego dla Synka! :-) (i Mamusi! :tak:)
 
Morgaine kiedyś z housie był przypadek faceta, którego choroba polegała na tym,że nie potrafił podjąć decyzji,ale dało się wyleczyć jeśli dobrze pamiętam:)

a ja wam powiem,że czasem bym wolała dłużej się nad zakupami zastanawiać niż tak jak ja, mogę od ręki zdecydować, a potem konsekwencję ponoszę, bo coś nie pasuje, coś sie nie podoba jednak...a jakbym dłużej się zastanowiła...hehe, takie nasze uroki:-)
 
witajcie kobiettttttttttttttttttttttty:-)
mnie dziś do domku wypuścili żebym szyciej urodziła:)bo w szpitalu to tylko leże a w domu jak zaczne coś robić to akcja sama ruszy,ogólnie 2 cm rozwarcia i skurcze ale mniejsze niż były więc nie najgorzej...
witaj kochana!! dobrze że jesteś :D w domku to zawsze inaczej i psychicznie łatwiej napewno, rozluźnisz się troszkę w swoich własnych kątach i wszystko samo się zacznie wtedy kiedy będzie odpowiedni czas :)
 
Morgaine Ty uwazaj bo przy tym porodzie nie zdazysz do szpitala :-D:-p szwagierki siostra pierwszy godzine, drugi pol a trzeci w domku w lazience :tak:
 
Morgaine sto lat dla Twojej cipki :-D i tego kawalera co na swiat wypchnela :-D hihi

kompa nie wiem kiedy bede miec. Jestem zdana na laske i nie laske innych ludziow a im nie spieszno bo to nie o nich chodzi... Buuu...

Aenye zaraz wchodze na zakupowy.

A co do niezdecydowania to powiem wam ze moj tata zawsze mi wpajal ze mam przejsc cale CH i dopiero zdecydowac a nie lasic sie na 1lepsza rzecz, a ja co?
Jestem taka ze jak cos zobacze i mi sie podoba jest moje, a potem zamykam mocno oczy i nie patrze na inne zeby nie zalowac ;) suknie slubna w 1dzien wybralam.
:D jestem fajna :-) haha
 
Adi a ja nie. Nie wiem ostatnio mam taka schize ze nie chce rodzic, nie chce wstawac w nocy i najdluzej jak sie da chce zeby byl w brzuszku bo przynajmniej wiem ze najedzony, ma cieplo i wogole.
Wiem dziwna jestem ale jakos tak mnie ostatnio naszlo...
 
reklama
Dziewczyny, co pomaga na spuchnięte kostki oprócz leżenia z nogami w górze? Można zimne okłady? Moje kostki są spuchnięte bardziej niż jak miałam kiedyś skręconą, normalnie kostki się nie da palcami wyczuć. A boli jak cholera jak staję na nogach. Ledwo obiad zrobiłam.
 
Do góry