reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
Dziewczyny, co pomaga na spuchnięte kostki oprócz leżenia z nogami w górze? Można zimne okłady? Moje kostki są spuchnięte bardziej niż jak miałam kiedyś skręconą, normalnie kostki się nie da palcami wyczuć. A boli jak cholera jak staję na nogach. Ledwo obiad zrobiłam.

dołączam sie do pytania bo sama mam stopy/kostki jak u słonia, i nic mi za bardzo nie pomaga. Cyclo 3 forte biore od ponad miesiąca i d..pa, moze tego spróbuj - bez recepty; no i jak więcej spaceruje to jest lepiej...najgorzej jak na kompie pół dnia przesiedze, ;-)
wrocilam
mam dosc, ale szczesliwa bo w domu :)
dzieki za troske

witaj Kochana, dłuuugo cie nie było....z nami od razu będzie lepiej



Morgaine - wszystkiego naj naj dla twojego synusia!
 
Beata i Nati, witajcie :-)

Cucumber, babcia mi poleciła okłady z kapusty na noc na opuchnięte kostki :-D Jednak nie próbowałam, bo nie wiem czy wytrzymałabym z kapustą w skarpetach....:-):szok:
 
Morgaine - wszystkiego dobrego dla synka!
Beata - witaj w domu :-)
Joll - dobrze, że się zdecydowałaś na zmianę i jeszcze lepiej, że jesteś zadowolona z decyzji :-D

A ja dziś miałam mieć wizytę u gina - ale zapomniałam się zarejestrować, a ten szybko dziś przyjął wszystkie pacjentki i zniknął tuż zanim dojechałam, buu :-(
 
Nati fajnie, ze wróciłaś :)

Na kostki mój lekarz polecał odstawić sól i bardzo dużo pić, ruszać sie jak najwięcej a jak juz odpoczywać to z nogami wyżej
 
nati, beatko, witajcie w domku!!!! z was grzeczne forumki, od razu sie zameldowaly :-D buziaki i bardzo sie ciesze, ze jestescie!

nati,
to teraz rodzimy 7? jak obstawiasz? ;-)

beatko,
a tobie zycze szybkiej rozsypki!!!


bachucha
, wspolczuje :-(
 
baby-super wieści,no to do biegu,gotowi....;-)

nati-kochanienka,pięknie,że jesteś w domku;wszystko pójdzie gładko,zobaczysz!!

beata-dobrze,że zawitałaś w domku,życzę powodzenia:))

morgaine-sto lat dla synusia od ciotki sklerotyczki;-)

A ja mam mega leniwy dzień,a raczej to mega słaby-pewnie niskie ciśnienie przy takiej pogodzie! Normalnie mam oczy na zapałkach...eeee,uciekam.............
 
reklama
Do góry