reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Wróciłam a Wy już tyle stron napisałyście.
:szok:
Boli mnie to podbrzusze coraz mocniej i mocniej .Po prostu jakby bolesna miesiączka.
Dziewczyny czy tak odczuwa sie skurcze ?Bo ja już się w tym gubie .
 
reklama
Dzien dobry

Morgaine Facet to facet....nigdy do konca sie nie da ich wychowac ale co my bysmy bez nich zrobily???;-)
dranissimo To tylko sie cieszyc, bedziesz miala mniej do zrzucania po porodzie a gdzie te 11kg? Same wody kochan troche waza;-)
wilmekcucumber Powodzonka na wizyciie:)
nela31 Trzymaj sie dzielnie, mam nadzieje ze niedlugo malenstwo bedzie z wami.
anawoj sił dla ciebie!!!
duch gdzies sie pepek schowal, swoja droga szybka jestes:-D
herbatitka No to powodzenia, jakby sie ta wizyta nie skonczyla;-)
aenye zarloku ty!!!! Chociaz nam nie wkrecaj:p
lenka1983 Pewnie tak ,wskocz do wanny, jak przejdzie to ok a jak nie to moze sie cos rozkrecac:tak: Ja mam skurcze od jakis trzech godzin, bardzo sie nimi nie przejmuje bo ostatnio sie zdarzaja ale cos nie chca minąc, tyle ze moje sa w gorze brzuszka:tak:
Ja sobie tlumacze, spokojnie, nie rodzisz, nie mozesz jeszczze, jeszcze tydzien:-D
 
posta mi zjadło grrrrrrrrrrrr

Witam tak w ogóle
Na Śląsku śnieg pada :-( dopiero co wstałam bo pochmurzone jak cholewcia a myślałam, że mnie słonko obudzi.
Wczoraj zaglądałam od czasu do czasu ale do pisania nie miałam weny. Wstąpił wczoraj we mnie jakiś supermen/superwomen :-) i sprzątałam wszystko co było w zasięgu mojego wzroku. Mamcia umyła mi okna :-) ja poprasowałam i zawiesiłam firanki i zasłonki - od razu w domciu odżyło, błyszczące szyby, pachnące firanki - uwielbiam mmmm POtem wskoczyłam do kuchni i całą gruntownie wyczyściłam - w żadnej szafce ani gram kurzu czy okruszka nie znajdziecie:tak: A potem w salonie wszystkie szuflady na błysk uprzątnięte i najważniejsze że w końcu posegregowałam ogromną kupę dokumentów - odczekały już swoje. Wieczorem to prawie z bólu wyłam - taaaaak mnie stopy bolał (nieprzyzwyczajone do noszenia nadprogramowych 14kg), mężula pojechał pograć w halówkę i nie miał mi kto wymasować :-(
A dzisiaj energii brak :baffled: a przydało by się trochę kurze pościerać i podługi umyć ale to mężuli zostawię

anawoj siły i wytrwałości życze - to już prawie JUŻ:-)
nela dobrze że się odezwałać, zdrówka dla malutkiej:tak:

hi hi hi,to miałyśmy tę samą robotę!!!Marysia poszła do babci na służbę,a ja dawaj-za szafki kuchenne:)) I okna też umyte i nawet dekoracje a'la wiosenne...Tylko ta pogoda dziś mnie dobiła:wściekła/y:

Ale ze mnie leci...tzn.taka biała wydzielina..non stop mokro..Co to jest do diabła???Wcześniej tak nie miałam!!!!
 
Ale ze mnie leci...tzn.taka biała wydzielina..non stop mokro..Co to jest do diabła???Wcześniej tak nie miałam!!!!
siet to chyba taki czas bo ja się zaraz na podpaski przerzucę!! masakra jakaś. dobrze że ginka jutro to sprawdzi czy to nie infekcja!!
wkurza mnie to!! a niedługo będzie się jeszcze więcej lało...i więcej!!! buuuuuuuu ja chcę maj!!

a wiecie co, tak sobie myślałam o tych kontrolach zus-u co to ostatnio nawiedziły niektóre z was.
i dooopa, bo popatrzcie, mitaginka miała całą ciążę leżeć we wskazaniu, ale jak miała wizytę to musiała iść na badania przed wizytą i potem na wizytę czyli nawet jak ktoś ma wskazanie leżeć to też można go nei zastać w domu!!
 
To ja chyba nie mam skurczy bo juz ból minął.Czyli skurcze zaczynają się w górze brzucha,ja cos podobnego miałam z 3 razy takie jakby fale ,złapało mnie nad żoładkiem i przeszlo do podbrzusza -ale nie bolało tylko tak cisneło.Dyskomfort.
To właśnie są skurcze ?
 
lenka - ja pamiętam przedporodowe skurcze jako taką wielką opaskę ściskającą mi brzuch i ciągnącą w dół. Myślę, że każda z nas trochę inaczej je odczuwa. Teraz z kolei te przepowiadajace to stawia mi się brzuch i cały boli, a czasem ciągnie i kłuje że aż w tyłku czuję. Bóli jak na @ nie mam i nie miałam.

edit: idę do sklepu po coś na obiad, może w rybnym kupię jakieś paluszki czy coś, bo nie chce mi się smażyć fileta, a to wrzucę do frytownicy i już. A ziemniaki z szybkowara będą w 10 minut. Tylko jaką surówkę?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a jak to jest z tą szyjką? Ona skraca się powoli i stopniowo na kilka tygodni przed porodem czy może nagle dopiero w dniu porodu? Pytam, bo wczoraj byłam u gina i moja cały czas twarda, zamknięta i nic się nie skraca, więc tak mnie to teraz zaczęło zastanawiać, bo to w końcu prawie 35 tydzień ;-)
 
reklama
Laurka szyjka moze sie powoli skracać , a może też tuż przed porodem

Acronka ja ostatnio sie przerzuciłam na buraczki ze słoiczka, na różne sposoby, a najbardziej lubię sałatkę z buraczków z papryką i cebulą
 
Do góry